Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
31. júl 2016

@dida232 ja mam uplne zavraty ty kks to som nemavala to z toho tepla ci aj to je psychicke??? Uz beries? Super tesim sa ked ti bude lepsie 😊😊 ... Ano ale az po rakusku o tri tyzdne 😊

dida232
31. júl 2016

@domkaaaa áno začala som, bo už som prežívala zo strachom zo dňa na deň a išlo to k horšiemu...no tak teraz musíš prežiť nejak to Rakúsko a potom hor sa do toho...🙂 Ja sa vôbec neviem uvoľniť...stále som v nejakom kŕči a ani si oddýchnuť ani nič..a na hrudníku ma pichá až no...och toto sú otras stavy...nie aby sme si užívali leto a tak ale takto sa trápime...joj čo sme komu urobili? ☹

kubimatej
31. júl 2016

ach jaaaj baby..dnes ma z tej gyndy pustili domov..a ja som psychicky na dne..ale že úplne..furt sa bojím..už nie len zomretia, ale aj toho, že sa zbláznim, alebo si niečo spravím,pretože mám hnusné myšlienky..že nespoznám svoji rodinu..proste samé hovadiny :( pred ležaním v nemocke som už bola psychicky faajn :/

dida232
31. júl 2016

@kubimatej och dievča, ty zajtra upaluj za psychošom tvojim, nech s tebou niečo porobí, musíš nenormálne trpieť...takéto stavy, sú na prd a ešte aj máš malé detičky doma...myšlienky, že si niečo spravíš, rýchlo zaháňaj a ani si ich nejak nepúšťaj, mne keď prebehnú hlavou, rýchlo ich potlačím...teba ničí hlavne asi to, že ti stále niečo je...keď sa dás dokopy bude ti lepšie...u mňa je to podobne....

kubimatej
31. júl 2016

Bože dida ja fakt už nenormálne trpím..tieto stavy neprajem ani najhoršiemu nepriateľovi..rano tam utekám nech mi nastolí nejakú liečbu, lebo toto fakt nedám..proste stavy, že čo ak budem chcieť vyskočiť z okna alebo podrežem si žily..nikdy by som to nespravila, ale proste tie hnusné myšliebky a strašne sa ich bojím..potom sa bojím aj na balkón vynsť..už som zúfalá :(

umabell
31. júl 2016

@kubimatej ahoj ja som mala. Taketo myslienky ublizit si dokonca som raz začala utekať v ruke mobila aj volala som mame a mužovi ze sa idem zabit😌😌😌fuj otras.. Neboj musia ti zmenit lieky ale Zuzi neviem ja by som rozmýšľala aj nad nemockou... Neviem

kubimatej
31. júl 2016

@umabell dnes som uz nad tým premýšľala uplne riadne, ale led mi syn povedal ze muž bol celych 6 dní co som bola v nemocke napity a braval ich do krcmy..tak koniec..nemozem nato ani pomysliet..

umabell
31. júl 2016

@kubimatej somar neschopny... Neboj zmenia ti asi lieky.. Uvidis bude dobre

anina63
31. júl 2016

@domkaaaa Ahoj Domi,neboj sa,čím viac roboty,tým lepšie....posilni ťa to a hlavne sa nepozoruj. Budeš unavená,ale z práce....bude dobre,ver tomu a držííííím palce 🙂

zuzkostna
1. aug 2016

Babky chcem aa opytat, mam Neurol 0,25 mg novy, posledné dni mi je nafigu, mam dostať aj svoje dni a vcera a predvčerom som si dala rano po 1 tabletke, ešte som nemala Neurol, ale večer mi bolo znovu nafigu aj som taka nervozna bola, nemohla som sa uložiť, zle sa mi zaspavalo. Predtým som mala ked mi bolo nafigu lexaurin 1,5 mg celú alebo polku. Myslíte, že ten Neurol je slabší?

kutuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
1. aug 2016

@kubimatej Na zlepšenie stavu gynekol.problémov by si mohla skúsiť piť dlhodobejšie čaj alchemilka + rebríček /myší chvostík/ aspoň 2x denne.

limetka26
1. aug 2016

Tak dievcata, dnes mi dr potvrdil zamlknuty potrat. Zajtra rano do nemocnice na kyret. Uz teraz mam strach z tych odberov a zakroku ..:( zachvilku uz aj na mna hojno spadne.. 😠

kubimatej
1. aug 2016

Taaak som sa dostala k psycho a jediné čo spravila tak mi neurol zase vymenila za diazepam na 2*1tabletku, aby moje stavy netrvali celý deň a Trittico ponechala..vyrozprávala som jej všetko, všetky moje myšlienky..že uvidíme ešte 3 týždne a keď tak potom zmeníme liečbu.

dida232
1. aug 2016

@limetka26 ☹ to mi je veľmi ľúto...zajtra to musíš zvládnuť, myslím, že tu budeme viaceré zajtra na teba myslieť...bude to nepríjemné ale zvládneš to...musíš..
@kubimatej .. no moc ti teda toho nepomenila ale možno práve ten diazepam bude lepší...prajem ti, aby ti čo najskôr lieky zabrali a už ťa to toľko nemordovalo...

limetka26
1. aug 2016

@dida232 dakujem, vo februari som bola tiez po spontannom potrate no to este ucinkovali antidepresiva, tak som to v pohode zvladla teraz som uz 6 mesiacov bez nicoho a tak uz zasa strachy. No viem co ma caka, ale...

marika142
1. aug 2016

@limetka26 drzim ti palce.. viem nie je to lahke ale skus mysliet pozitivne! to co mas v hlave a ako myslis robi vela... 😎

limetka26
1. aug 2016

@marika142 teoriu ovladam.. 🙂 len to myslenie mi nejde zmenit.. Dako to je ukotvene v tej hlave

marika142
1. aug 2016

@limetka26 viem ze to nie je lahke ako som napisala vyssie.. ale ver mi ze ked to raz dokazes tak sa to uz "naucis" a rozhodne ti bude lepsie! drzim ti palce 😉

limetka26
1. aug 2016

@marika142 dakujem , inac aj ja mam dcerku Karolinku..🙂 no uz slecnu pomaly..

marika142
1. aug 2016

@limetka26 krasne meno 🙂 🙂 🙂

domkaaaa
1. aug 2016

Babenky hroza,... uplna uzkost ale taka ze by some najradsej Domov utekala 😢 stee tu niektora? ??

janka_banka
1. aug 2016

@kubimatej ahoj moja, dobre si spravila, že si šla k lekárke, a inak mne kým našla lekárka ten správny liek, tak sme išli cez Rivotril,Fevarin,Helex a nakoniec mi naozaj sadol Diazepan, nezatracuj ho hneď na začiatku, možno zaberie, len tomu ver ... asi naozaj potrebuješ ukľudniť po tých ťažkých dňoch ... držím palec 🙂 ...

janka_banka
1. aug 2016

@domkaaaa Domi ja som tuuuu 🙂 ...

ariadna08
1. aug 2016

@domkaaaa to je normalne, ze mas v novom prostredi uzkost. My uzkostlive bohuzial takto reagujeme na velke zmeny. Neboj sa za 1 - 2 dni ti to prejde, postupne zoslabne ta uzkost. Ja som sa teraz vratila domov s celou rodinou po mesiaci od nasich a nebolo mi teda vsetko jedno prve dni. Zacala sa mi vracat uzkost, myslienky atd. Snazim sa proti tomu bojovat a hlavne pozitivne mysliet a to sa uz liecim siesty mesiac a vidis stale sa ozve ta uzkost a myslienky.

umabell
1. aug 2016

@limetka26 to mi je ľúto 😔😔drzkaj sa.. 💗 💗 💗

umabell
1. aug 2016

@kubimatej neboj dazeam je fajn.. Este skus vydrzat mozno fakt to treba len prekonať a bude oki drzim siilnooo palce💗💗💗

domkaaaa
1. aug 2016

@janka_banka jani ako sa ti dari? ??

domkaaaa
1. aug 2016

@ariadna08 Ake beries lieky ☺

kachita
1. aug 2016

@domkaaaa uz sa ti ulavilo? Mna tiez teraz uz par dni nieco obchadza