Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

172
29. jan 2014

@lucinka0921 vyspinkana? 😉 ...to jak sa mi vratila depka pred vianocami nic som nemohla zjest tak az doteraz som tolko dala dole..ale pravdupovediac radsej s kilami navyse ako mat tie stavy brr...si aj na fb luci?

172
29. jan 2014

@kachita tiez mas atarax? Aj ja som s nim spokojna

lucinka0921
29. jan 2014

@172 vyspinkana do ruzova 😀 jasne,ze som na fb 🙂

anina63
29. jan 2014

@esselte ahoj,radosť čítať....ked si predstavím ako si pred tým písavala pesimisticky 😝 Veeeeeeľmi ti držím palce,len tak dalej a k lepšiemu 🙂 🙂 🙂

kachita
29. jan 2014

@172 No ja pomoc Ataraxu spoznavam az teraz. Som zbabela dat si viac ako 1/2 tbl tak si davam asi 1/4 ale aj to mi vie zabrat 🙂

simka1111
29. jan 2014

@anina63 ahoj, tak hmm, musim popocitat , asi len 6 , ale neviem presne, ale viac yatial urcite nie 🙂

172
29. jan 2014

@kachita ja si davam pol tab. ale uz 3 dni som ho nemusela vziat...nemusis sa bat je nenavykovy 🙂

172
29. jan 2014

@lucinka0921 a ako ta najdem na fb? Teda ak mozem 🙂

adnil1927
29. jan 2014

Ahojte, ja sa tiez liecim na depresiu, uz pomaly budem mat minimalnu davku, avsak beriem MMS, je to skvela vec a urcite ju kazdemu odporucam, vyzenie z tela vsetky paraziti, ktore sposobuju depresiu a ine psychicke poruchy 🙂

lucinka0921
29. jan 2014

@172 Lucia Terpáková profilovu fotku tam mam s dievcatkom,jasne,ze mozes,uz mam viac bab odtial na fb 🙂

lucinka0921
29. jan 2014

@adnil1927 co je MMS?mozes nieco viac o tom napisat?

esselte
29. jan 2014

@172 vôbec sa nenahnevám, ja si tiež hovorím, že jediný recept je nežer, ale keď ideme na ples, kde budú bufetové stoly celý čas a sladké dobroty, tak nežer...A hlavná cena v tombole je televízor, no uvidíme, dúfam, že sa mi stav nezmení a bude fajn, ale lieky beriem so sebou jasné...

esselte
29. jan 2014

@anina63 dúfam ,že mi to vydrží, nechcem to zakríknuť, v pondelok 3.2 idem prvýkrát na tú psychoterapiu, uvidíme, čo to bude, som zvedavá, drž prsty, aby ten ples dobre dopadol, neviem, či som ti písala, ale v sobotu ideme na námornícky ples, budú sa stoly prehýbať jedlom a tombola super, prvá cena televízor, len nech mi bude dobre, ale myslím, že keď budem medzi ľuďmi, bude to ok

esselte
29. jan 2014

@kachita fakt ten atarax zaberá, aj som raz brala nenávykový spitomin, ale vôbec mi nepomáhal, teraz beriem k ad rivotril, ale ešte iba mesiac a malú dávku

lucinka0921
29. jan 2014

@esselte ako dlho si brala ten spitomin?Ja som ho tiez mala,ale nebrala som ho,ale andy mi tu raz pisala niekedy davno,ze on zabera az po mesiaci cca pravidelneho uzivania

anina63
29. jan 2014

@simka1111 oplatí sa,pomáha to aspon trochu?

anina63
29. jan 2014

@esselte isto-iste bude dobre, verím tomu.To vieš,že budem držať prsty. 🙂 🙂 🙂Daj potom vedieť ako bolo na sedení o plese nehovoriac.

esselte
29. jan 2014

@lucinka0921 ja som ho brala dosť dlho a vôbec nič

lucinka0921
29. jan 2014

@esselte aha,ja ho mam este stale doma,mozno uz aj po zaruke 😀

adnil1927
29. jan 2014
simka1111
29. jan 2014

@anina63 podla mna to pomaha, je to nieco nove pre mna a zaujimave 😉 Ciye vobec nelutujem, ye som isla do toho 😝

svija
29. jan 2014

@simka1111 - no za chvíli tě možná budu strašit ve snu 🙂 . S vysazováním jsem už začala předevčírem a zatím žádnou změnu necítím. A tak rychle jí ani nepředpokládám. Já se léčím s OCD, kdy jsem měla plnou hlavu nejrůznějších nutkavých myšlenek a představ na téma, jak ubližuji svým dětem, jak je sexuálně zneužívám a podobné veselosti. Pak se to rozšířilo i na ostatní rodinné příslušníky a nakonec stačilo jít vedle někoho po ulici. Kompulse jsem žádné nedělala, ale stačila mi úzkost s tím spojená a přemýšlení nad tím, jestli bych náhodou nebyla schopná to opravdu udělat 🙂 . No snad už je to za mnou.

mir78
29. jan 2014

Baby,nejaká ceska webová stránka,kde by poskytli radu ohľadom liekov? Viem,ze to tu uz bolo,ale neviem si spomenúť☹ Vdaka....

lenka00
29. jan 2014

@simka1111 ahojky, ja se mam celkem dobre, zvysila jsem hned po skonceni kojeni na 150mg venlafaxinu, akorat mi stale pretrvava uzkost, je to sice o mnoho lepsi, ale porad strasi a nejde se ji zbavit, tak sem tam musim i rivotril...pristi pondeli jdu k nove dr. tak jsem zvedava, co vymysli...a jak se citis Ty? co ted presne uzivas? a jak jde skola? moc te pozdravuji...
Zdravim i vsechny ostatni a preji hodne sil a trpelivosti s lecbou, drzte se...

katka694
29. jan 2014

@svija
Ahoj, aj mňa napádali rôzne "veselosti" veľmi podobné tým tvojim. ...prešlo ma to, našťastie, ale dlho-predlho som sa musela presviedčať, že napr. ľúbim svoje dve deti a nikdy by som im neublížila. Teraz som sa už len pousmiala nad tým, že som nebola sama... Teraz ma môžu nahnevať čímkoľvek, a nerozhádže ma to natoľko, že by ma znova napádali podobné myšlienky (predtým to bolo iné) ... synátor mi nedávno natrel záchod krémom na ruky. Čo už, tak sme to potom spolu utierali toaletným papierom.

esselte
30. jan 2014

@mir78 ja som bola na www.deprese.com a tam je poradna, odpisujú pomerne rýchlo a ešte si môžeš dať do vyhľadávača Miloš Rýc neštátne zariadenie, tam je tiež poradňa a ten lekár je dobrý odborník a odpíše pomerne skoro, ale odpoveď si musíš pozrieť na tej stránke, lebo ti to nepríde na mail, z deprese.com ti to príde na mail,.ešte jeden lekár odpovedá skoro Karol Hollý a lekárka Tamara Tošnerová, ich maily nájdeš, ak to dáš do googlu.

esselte
30. jan 2014

Baby, čaute, dobré ránko a ideme do práce, dnes máme sánkovačku, takže zas o držku a zajtra karneval, vstávať a robiť niečo!!!

aneta174
30. jan 2014

@edimamija ahoj ako

172
30. jan 2014

@esselte..dobre ranko,pocuj moja co to mas za lentilky ty srsis humorom a tolko energie .. 😀 ..ale nie..jasne ze zartujem som moc rada,ze ti je super uz 😉 ..hlasim, ze uz varim..@lucinka0921 nam este haja? 🙂

edimamija
30. jan 2014

@aneta174 ahoj,okrem toho ze ma boli hlava a krk som v poriadku. Chystame sa s malou k lekarke,lebo este stale kasle..
A ty ako sa mas? Je ti lepsie?