Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

nordhug
10. feb 2014

@anina63 peptid nie je vyzivovy doplnok zas si nemylme pojmy co sa pise na slovenskom internete....to su keci..samozrejme mam na mysli medicinske peptidy trebars : escaline...25B-NbF a tak dalej....to su bomby ktore ti zmenia zivot doslova, ....treba patrat po usa weboch a ucit sa....

batyda
10. feb 2014

@maria43 a dakujem za info ,,,budem teda este cakat na zlepsenie stavu,,,lebo ja som clovek ktory chce vysledok hned ale ako vidim tu budem musiet byt trpezliva

maria43
10. feb 2014

@batyda no, to teda budes musiet byt, ale za 10 mesiacov co beries lieky, si uz mala byt aspon ako tak OK, tak s tym treba nieco robit. popri tom je dobre venovat sa aj nejakej zalube, musis si najst cas aj sama na seba. ja napr. cvicim jogu, chodim si zaplavat, vysivam a citam knihy. a ked uz ani to nezaberie, tak idem von, len tak sama a trochu sa prejdem.

lucinka0921
10. feb 2014

@ja1980 no nema,musis brat pravidelne AD a neviem ci vsetky,ale väcsinou nie na lacno....Zo zaciatku sa stav vie zhorsit,ale vydrz este a uvidis,ze ti bude dobre 😉

anina63
10. feb 2014

@batyda nepribrala.....

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda juj moja,je to beh na dlhu trat,zazraky necakaj hned 😉

batyda
10. feb 2014

@maria43 nie ja mam 10 mesiacov depresie a az potom som isla k lekarovi ,,,uzivam ich druhy tyzden este len ...zaciatok liecby vies

lucinka0921
10. feb 2014

jak ste sa vsetky rozpisali uz mam v tom chaos 😀 😀 😀 ale piste piste,nech mam co citat,ja idem varit,neskor sa tu ukazem 😉

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda inak ja som pribrala po AD 15 kil,ale ataky som tiez zajedala a nemala ziaden pohyb 😒

anina63
10. feb 2014

@nordhug ked múžeš popíš niečo viac,ja by som bola len rada,keby som nemusela užívať AD.Nejaké názvy tých liekov,ked to nie je tajomsto.Ja ked chcem niekomu poradiť,tak by som popísala viac.Dúfam,že poradíš.

batyda
10. feb 2014

@maria43 a na sport teraz silu vobec nemam,,,, nedonutim sa k nicomu aj ked predtym som aktivne sportovala posilka beh kazdy den a sport bol pre mna vsetkym ,,,teraz nevladzem nic idem sem tam na vodny aerobik dva krat tyzdenne prestala som sa stretavat s kamoskami a uplne sa uzvrela do seba ale na prechadzky chodim mam psa takze som nutena denne 3 krat ist von ale inak sa iba trapim doma co je hrozne nedokazem sa k nicomu prinutit a nechapem to ako keby som to ani nebola ja ,,,,

anina63
10. feb 2014

@lucinka0921 Napodobne........poobede stretko.Tež som rada,ked to tu žije a ešte radšej, ked píšete,že je lepšie 🙂 🙂 🙂

batyda
10. feb 2014

@lucinka0921 ja viem ,,,budem musite byt fakt trpezliva ,,,,

batyda
10. feb 2014

@lucinka0921 a ako to je teraz stale mas tie kila alebo si uz schudla ?aj som od dnes nastolila dukanovu dietu ale do kedy ju vydrzim netusim ,,,,ale musim schudnut,,,,

maria43
10. feb 2014

@batyda a nespominala si, ze za 10 mesiacov co beries lieky si pribrala 10 kg? ci si to pletiem uz? 🙂 ak ich uzivas len druhy tyzden, tak len vydrz, neboj sa.

172
10. feb 2014

@anina63 teeda ty sa mas,ze v pelisku este.. 🙂 ale treba aj lenosit..no mna vcera zas vytocil ex aj do cerky sa navaza asi mu hrablo ci co 😀 ..zajtra idem na kontrolu uvidim ci mi lieky zostanu ako mam...dnes to tu riadne zije aspon mam co citat najlepsie sa cita ked pisete ako vam je babeny dobre todava silu a nadej ze sa to zlepsi vsetkym!

batyda
10. feb 2014

@maria43 nie nie som pisala ze od kedy mam depresie to jest 10 mesiacov neliecene jasne.. k doktorovi som nesla tak som si vypestovala oblu postavu a pribrala tych 10 kg,,, ,,,co som predtym nikdy nemala takze este trpim aj tym,,,,

172
10. feb 2014

@batyda ahoj..no ja som tiez pribrala ale ako sa mi vratila kamoska depka tak isli kila pekne aj dole..taakze radsej byt tlsta ale v pohode..!!!

anina63
10. feb 2014

@172 Chlapom často hrabe,tiež by potrebovali benzáče 😀

nordhug
10. feb 2014

Escaline je asi najprebadanejsi psychedelic peptid, jeden gram z laboratoria vyjde na cca 250-300eur z certifikatom pravosti, ziadny cierny trh, peptid ale moze objednat len doktor z licenciou samozrejme, na svk je to v plienkach a nikto ti to nezabezpeci, ale ako problem to neni, berie sa 60mg denne...
Escaline do googlu a studuj 🙂
Poviem ti tolko tie peptidy su rozne niektore stimuluju vylucovanie rastoveho hormonu (na tom ide takmer vsetci sportovci) lebo ten peptid sam o sebe len vyvolava v tele reakcietakze sa neda zistit, u skupiny psycho peptidov takisto podporia cinnost mozgu, zlepsia spanok, kondiciu, naladu vedlajsie ucinky = ziadne ....starsie peptidy zvysovali hladinu prolaktinu ako tbl ktore vam psychosi predpisuju, samozrejme to ale tak rychlo napreduje ze take peptidy su minulostou a dalej sa neskumaju...zaujimavost niektore peptidy su urcene aj na liecbu rakoviny a velmi uspesne..zatial vsetko len v laboratornych testoch....

172
10. feb 2014

@anina63 ty si ciiiislo asi mu ponuknem zopar tabletiek 😀 som sa schuti zasmiala

nordhug
10. feb 2014

@anina63 no a najdolezitejsi rozdiel samozrejme peptid vylieci, sra.ky od psychiatrov iba tlmia....ako moze nieco co tlmi vyliecit? Nijako....

batyda
10. feb 2014

@172 ved toto presne ,,,vsetko by mi bolo jedno len byt zase ako predtym a zdrava ,,schudnut dokazem ked sa zapriem ale hlava musi byt oke ,,,

login111
10. feb 2014

Nechapem preco kazda hned siahnete po tabletkach? Potom mate depku z priberania! Aj ty co beru tabletky im obcas hrabne a koncia na lieceni, ale preco asi? Skratka nevedia riesit situacie a to tabletka za vas nevyriesi, nato je lepsia psychologicka ktora vas nauci nevedomky reagovat na problem, samozrejme ze nie taka co sedi v nemocnici a denne vysetri dvadsat pacientov, ta si nepamatuje ani co jej hovoril rano prvy pacient a nieto aby si vas este pamatala aj s problemom, treba hladat sukromnu!

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda mam ich stale,skusala som chudnut,cvicit a nejak sa mi to nepodarilo.....Dukanovu?Dobra je?Ja s dietami nemam dobre skusenosti

batyda
10. feb 2014

@lucinka0921 no ja si cely zivot drzim vahu vdaka cviceniu e dobrej strave ale teraz sa mi to nejako vymklo spod kontroly ,,,ta dukanova no je hlavne tvrda dieta ,,a neviem ak ju zvladnem ale zaklad sa je hybat a cvicit ,,,

lucinka0921
10. feb 2014

@login111 nemas pravdu,ze to je takto....Niekomu staci psychoterapia,zalezi od toho aky clovek je a co mu je....Nie je pravda,ze od vsetkych AD sa pribera a aj napriek tomu,ze som pribrala,je mi to v podstatne jedno,hlavne,ze mozem normalne zit a nie prezivat.Kila navyse nie su ziadna tragedia....Nemyslim si,ze clovek ma depku z kil navyse,aj aj ked ano,nie je to depka v pravom slova zmysle....Radsej budem tucna a v pohode zit a uzivat si,ako chuda a trapit sa.Jednoducho niekedy len terapie ci psycholog nestacia!A nie je pravda,ze ten co berie lieky,ze mu hrabne a skonci na lieceni,ako si prosim ta na to prisiel???Praveze AD nas dostali z najhorsieho a vdaka nim mozme zit plnohodnotny zivot,to je fakt....Ale nevravim,ze len AD nas z toho dostanu,to nie,musime preto nieco robit aj sami a viem,ze niekomu staci aj psycholog,ale nie kazdemu.A urcite mi da vela ludi zapravdu,hoci len baby odtialto....Ale viem,sto ludi,sto nazorov 🙂

bambulinali
10. feb 2014

@maruska3 a kto pise ze potrebujem lieky?

lucinka0921
10. feb 2014

@batyda a preco prave dukanovu chces drzat?Staci sa neprezierat,jest zdravsie,hlavne vela zeleniny a ovocia a pohyb a nied to pojde dole,uvidis....Ja som tiez pribrala,lebo pohyb ziaden a ataky som zajedala,ja som si toho vedoma,ale zase treba aj pevnu volu a tu ja nemam 😠 Ale inak cvic,hyb sa,to je skvele na tie nase neduhy 😉 ja som tiez jeden cas cvicila a citila som sa skvele,plna energie a stastna....Asi zacnem zase cvicit 🙂

esselte
10. feb 2014

@anina63 Presne tak ,chlapi potrebujú benzáče, aby nám nežrali nervy, ja som už doma z práce, som nachladená, upchatý nos, proste otras, ale zrušila som dnes krúžok, lebo syn má voľno, v škole im menia radiátory a doobedu bol s dedom, tal som radšej išla domov, aby dedo nedostal infarkt, lebo samozrejme má tu aj kámošov, ale krúžok ma neobíde , bude zajtra.Cítim sa divne, ale to asi aj z toho nachladnutia, myslím, stále sa chystám objednať na kontrolu, ale ešte som sa dnes k tomu nedostala, tak dúfam, že zajtra sa mi už podarí, a čo ty ako sa cítiš?