Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

172
12. feb 2014

@anina63 ale kdezee aj u nas brr a lejee..ale kraasne leje 🙂 ..a ako dnes ste dopadli ?

172
12. feb 2014

@esselte co k tomu dodat prdelkovlezci ,zakeraci a bonzaci sa hold maju najlepsie...vobec ti nezavidim pracovat v dnesnej dobe z detmi,najhorsie je ze im nemozes ani nic povedat bo a su hned ako srsne..

anina63
12. feb 2014

@172 Ahoj,tak výsledky nám pošlu až na druhý týžden.Som veľmi zvedavá,dúfam a verím,že sa vyhneme operácii 😒 Ja som prišla pred hodinkou s práce,tak relaxujem.Pri niektorých príspevkoch sa bavím až-až.Lucka-super POCHVALA,Soniada-tiež pekný den a čítam dalej 🙂Ešte som zabudla,ty na rande a potom daj vedieť.S tym počasím si to tiež dobre zahrala,ved to je strašnééééé.Už virozy začínajú.

maria43
13. feb 2014

@lucinka0921 super. vidis, si to zvladla na vybornu 🙂 tak nabuduce ber aj penazenku. ja ked idem okolo knihkupectva, vzdy tam stravim kopec casu a bez knihy takmer nikdy neodidem 🙂 , uz ich nemame kam doma davat. ja teraz citam Miluj svoj zivot a ma to nieco do seba. aj predtym som precitala dost knih na tuto temy, ale nijak zvlast ma neoslovili, ale tato je dobre napisana. poznas ju? tak snad aj dnes absolvujes peknu prechadzku, len pozor na poladovicu, u nas sa priserne smyka. vcera prsalo, aj snezilo, napadalo dost tazkeho, mokreho snehu a v noci to poriadne zamrzlo. no des! som isla rano ako po .......a 🙂 , ledva som do auta vliezla .... tak pekny den a nezabudni na penazenku 🙂 potom sa ozvi, ci si nieco kupila .....

maria43
13. feb 2014

@esselte ja mam paniku. neviem, on je aj - aj. nejak to neriesim, hlavne, ze mi pomaha 🙂 ale v letaku pisu aj, aj 🙂 asi liek na vsetko 🙂 🙂

batyda
13. feb 2014

@lenka00 aha jasne rozumiem a dik zaodpoved ,,, len ja som po nich ako mechom buchnuta aj dnes isla som do prace a teraz tu len vyzyvujem pri pociatci ako keby bol vecer ...ale utlmia ma a po uzkosti ani chyru ani slychu ,,,

maria43
13. feb 2014

@batyda ahoj, mozes byt po nich nejaky cas utlmena, kym si zvyknes, potom by to malo ustat, a ked zaberu AD, tak ti uz ani nebudu potrebne. pekny den 🙂 dnes svieti slniecko, hned sa clovek lepsie citi

172
13. feb 2014

@ahoj dievcataaa ako sa dnes mate ? Ozaj a preco tu nemame aj chlapcov? 😀 😀

anina63
13. feb 2014

@172 ahoj,ja som zatiaľ v štádiu rozmýšľania čoho sa chytiť 😀 Zatiaľ ma nič rozumné nenapadá,aj ked robiť by bolo čo 😀 Myslíš,že aj chlapi majú také stavy? A ked aj,tak asi sa nechcú priznať.

anina63
13. feb 2014

@maria43 Ahoj,fuuuuuu u nás zamračené,tak sa nič nechce 😎

172
13. feb 2014

@anina63 ahoj anka rozmyslanie je tiez dolezite pekne si to treba premysliet 🙂 ..jasne ze aj chlapi maju take problemy ved ich vzdy niekolko sedi u mojej dr. a k tomu svarny suhaji ja uz som tusim ok 😀 😀 ..u nas kraasne slniecko,varim upratujem obehla som obchody chystam na sobotnu oslavu...

batyda
13. feb 2014

@maria43 no hej je krasne ale mne zacina migrena a od rana mi je zle od zaludka tak predychavam a pracujem ,,,,ale uz som si dala torecan tak hadam to prejde budem dnes este funkcna ,,,fu mne nejako nerobi dobre na zaludok ten solatcit tebe nie ???

maria43
13. feb 2014

@batyda nesmies ho brat na lacno. inak zaludocna nevolnosti je jednym z NU kazdych AD. to som mala aj ja, ale po takych 5-7 dnoch mi to preslo. a teraz si ho davam uz aj na lacno, hned ako vstanem, dam si pohar citronovej teplej vody a potom lieky. chce to trpezlivost. a beriem najnizsiu moznu davku toho lieku, takze v pohode....

lucinka0921
13. feb 2014

@maria43 dakujem 🙂 Ano poznam tu knihu,mne osobne dala vela a musim povedat,ze aj pomohla,ked som bola na tom naozaj zle...Tak mi este odporuc nejaku knihu,len nie romany 😀 Ja som si teraz objednala knihu jak prekonat panicke ataky,tak som zvedava,kedy si ju budem moct ist vyzdvihnut a zajtra si chcem ist kupit aj tu knihu co tu simka odporucala,tu maju na sklade,len ja nemam toklo v hotovosti a kartou sa tam platit neda a bankomat mam na druhom konci mesta a by som nedala asi,tak musim pockat kym pride priatel...Inak u nas je krasne,v noci sice mrzlo,ale je krasne teplo a slnko svieti 😉

lucinka0921
13. feb 2014

@172 jojoj moja,ta ty si dajaka ale rozlietana 😉 No super super.A zajtra je uz piatoooook 😉 Dufam,ze rande si nezrusila 🙂 No tak chlapci sa asi hanbia....Ale obcas sa tu ukazal nejaky ten chlap,co si ja pmätam 😉

maria43
13. feb 2014

@lucinka0921 ahoj lucinka, neviem, ci si citala, ale knihy Cesta a Prezit svoju cestu od Brandon Bays su vyborne. ja citam vela a vselico, tak neviem aky zaner by sa ti pacil 🙂
inak aj u nas je krasne, svieti slniecko, tiez v noci mrzlo, vcera lialo a aj padal sneh ..... 🙂

esselte
13. feb 2014

@lenka00 Áno keď máš tendenciu na zvyšovanie dávky rivotrilu, to znamená, že ti poriadne nezaberajú ad a rivotril radšej nezvyšuj, skús si ho radšej zameniť za niečo iné, napr.xanax, neurol, lexaurin, aby si nezvyšovala

esselte
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
esselte
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
172
13. feb 2014

@lucinka0921..ahoj moje veru som sa ja dnes rozbehla dokonca aj okna som zacala umyvat tak je krasne a teplucko...vsak to ze zajtra piatok a ja mam stale nutkanie to zrusit 😖 ..aj si bola luci na prechadzke?

172
13. feb 2014

@esselte jani ano to je z nervov ocny tik..aj ja som to mavala bola som dokonca na ocnom koki tomu

lucinka0921
13. feb 2014

@172 tak teraz som sa vratila z prechadzky 😉 Dnes som nebola sice tak daleko,ale to preto,ze sa uz stmievalo a vtedy nerada chodim,ked je sero,tak sa mi blbo pozera,jak pri atakoch ked mam zastrene videnie...Ale inak super,v pohode.A ja som dnes nic nerobila a teraz upratujem,ze zajtra nemusim 😀 Ty len nic nerus moja,zajtra je Valentin,narodeniny budes mat tusim,tak si aspon uzijes konence 😉 A uvidis,ako sa nam tu budes chvalit,ze ako dobre bolo 😉
@esselte ahoj.A co,ze ta dnes zase nasral sef?Ja mam tiez niekedy taky tik,ale ci z nervov to neviem,lebo ja som ho mala,aj ked som nervy nemala

esselte
13. feb 2014

@lucinka0921 Nasral ma, lebo iným rozpráva, že čo robím zle a kolegyňa mi to povedala, teraz je stále nejaký nasratý, vieš on má o 10 rokov mladšiu ženu, takže doma musí počúvať a dvojičky chlapcov, ktorých nosí so sebou do školy, tak si na nás vylieva svoje nervy, na budúci týždeň nám už rozpísal, kedy komu príde na hodinu, takže teraz niečo hľadám na internete, aby nemal námietky na moje vyučovanie

lucinka0921
13. feb 2014

@esselte a co robis zle???To je pako,no jasne,ze si musi niekde nervy vybijat,ale hlavne nie doma,to je jasne

soniada
13. feb 2014

zeny ja idem dnes zdochnut, drzte sa! ☹ ☹

lucinka0921
13. feb 2014

@soniada Soni,bude dobre,neboj 😉

anina63
13. feb 2014

@soniada ahoj a to je čo? Ziadne zdochýnanie 😠 Ty sa tiež drž 🙂 🙂 🙂

adriana1861986
13. feb 2014

@maria43 no dufam aj ja...

adriana1861986
13. feb 2014

@esselte ja som brala serlift rano a neurol rano a vecer ale vysadila som vsetko a rozhodla som sa s tym bojovat bez liekov len psychoterapiou a ide to som bez liekov od augusta

172
13. feb 2014

@soniada bude dobre nebojkaj ,drz sa...