Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kejka
2. jún 2009

Dzio já neeeeeee 😀 😀 😀
Jedu k dr,tak jsem zvědavá co na mě vytasí.Je mi ok,všechno normoš.
Tady fakt mrtvo........... 😅 😅 😕 😕 😕 😕

dzio2
2. jún 2009

kejka daj potom vediet budem ti drzat palce ja tiez ok to je dobre znamenie ze tu nikto nieje to znamena ze je vam vsetkym dobre aspon dufam

kejka
2. jún 2009

🙂 🙂
Dzio jsme si tu zbyly samotinké my dvě 😉 😉
U dr. ani noha,mám ještě Esprital,mám ho vysazovat na půlku,čtvrtka je prý ještě brzo 😕 🙄 ,pak jsem zajela do špitálu do lékárny-neplatí se tam za recepisy,vybrat prachy a nakoupit něco málo chlapům.
Je docela vedro 😝 😝
Dítě u mámy spokojený,o nás nic,prdí na nás. 😀 Nevděčník jeden. 😀
Doufám,že jste holky v pohodě. 🙂 🙂

dzio2
2. jún 2009

ahoj moja kejka no dufam ze baby su vpohode bola som na inej stranke a neako ma nepochopili tak som dostala od niekoho peknu IP a predstavte si ze som ich natolko zaujala ze hladali kde som na akej teme a viete co?normalne sa natom bavia to je sranda ze niekomu zomrie babo niekoho znasilnia niekto blizky zomrie a tak dalej je mi stoho zle a vsetko su to rodicia ☹ je to smutne dufam ze to co som im napisala ze aspon troska pochopia je to tema otcovia na materskej a zivitelia rodiny zaujimalo ma to lebo manzel chce ist na MD ale to co tam pisu neako nesedi s temou tak som im napisala ze ich debata nema nic s tamou nech to zmenia alebo zrusia nechapem co ich nastvalo je mi luto ze ma nepochopili to ze si utahuju nevadi zazila a prezila som horsie

kejka
2. jún 2009

😒 😒 😒 Dzio já to nemůžu najít?????????
No nekecej,že ti někdo napíše hnusnou IP,tak to bych jí poslala do prd.. a šupem.Co si to dovoluje? 😠 😠 😠

bubba
2. jún 2009

mila kejka tu to mas:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jasne ze sme patrali po tom kto to pise a co chce ci si to niekto robi srandu z nas alebo co... 😉

kejka
2. jún 2009

No máš Bubba odpověď.Nevím proč pátráš,to jsem jako nepochopila.Dzio si nedělala srandu,prostě chtěla poradit,což se jí teda fakt nevyplatilo.Takže si odkráčej na svojí smysnuplnou diskuzi a můžete se tam těm kravinám smát až do rána. 😀 😀 😀
Dzio ty se na to vyprdni,za rozčilování ti to nestojí,mysli na miminko.A na sprostý IPéčka nereaguj,nemá to smysl.

bubba
2. jún 2009

kejka, neviem co sa rozculujes 😉 ja neviem o akom ip sa to tu toci a ked tak nech ti ho teda dzio preposle aby si vedela presne kto to bol a co chcel 😉 a nie tu ides OBVINOVAT cmuk.
1.preco patras?aj ja keby vam sem napisem nieco take ze ste trapne zavrite to tak ta asi zaujima ze co som vymyslena postava alebo ci tu fungujem pravidelne.preto sa patralo kto je a o co ide 😉
2.pretoze mi bolo divne ze vade ma normalne prispevky a do nasej temy napise to co napisala
3.ja mozem prispevat do kazdej temy,ktora nie je zamknuta
4.mas pekne deti a podla vsetkeho vyzeras aj ty intelignetne,takze nechapem o co ti ide.urazat nasu temu?mozes nam je nasa tema zmysluplna,aj duchaplna ked chcem sa smejeme ked chceme sa hadame v kazdom pripade sme tu jeden pre druheho.

kejka
2. jún 2009

Bubba doufám,že mi Dzio to IPéčko přepošle.Naše diskuze není žádná sranda,ale je o našich problémech,takže by to ani nebylo vhodný,etický kdyby sem někdo napsal,že je to trapný. 😒 😒
A taky myslím,že jsme dospělé ženské a vymýšlet si imaginární postavu-nick,je pod naší úroveň 😉
Rozčiluju se,protože jsem od přírody taková,za to holt nemůžu.
Jasně,já můžu taky napsat,kam se mi chce,proč ne,ale nemám zájem.Jen když bráním svojí virtuální kamarádku,tak to udělám.Co jsem chtěla,to jsem napsala a už se k tomu nebudu vracet.Nemám na to náladu ani čas a nebaví mě to.
Díky,že si se mi koukla do alba a neboj,tímto se s tebou a ostatníma na vaší diskuzi-nebo téme loučím,je fakt super. 🙂 Takže se měj. 🙂

gabika59
2. jún 2009

Ahojte,
chcela som Vás len pozdraviť ,čítam vaše príspevky ,ale mala som fakt zlé nálady vobec sa mi nechcelo písať.Aj teraz mám problém vobec niečo napísať.Ad beriem len týždeň takže ešte to potrvá dokým mi zaberú.Synovi som kúpila hru na PC tak som si trošku zahrala je to Lara Croft.Trošku ma to odreagovalo.Ale je to tak dobré na nervy neviem prejsť kolo tak som to radšej vypla.Nemám na to nervy. 😠

dzio2
2. jún 2009

babky ten votrelec ma mrzi moja chyba mam sa drzat jednej temy ☹

mirabielka
3. jún 2009

dzio2, nemá ťa čo mrzieť, tak ako si vošla ty do ich témy, urobila votrelkyňa to isté. Je to normálne, vyjadrila si si len svoj názor na tej téme, čo nie je zakázané, práve kôli tomuto tie fóra existujú, aby sme si tam napísali čo chceme.
Ty chceš aby išiel tvoj manžel na materskú a ty do práce? Prečo? Mám na to svoj názor, ak by ťa to zaujímalo.

kejka
3. jún 2009

🙂 🙂 🙂
Ahojky všem

Dzio kašli na to,už se tím nezatěžuj,jsou horší věci,tohle je kafíčko 😀 😀 Prostě došlo k nedorozumění,tak to hoď za hlavu.Doufám,že je ti ok. 🙂 🙂
Mirabielka zdravím 🙂
Gábi to je mi líto,že nemáš dobré dny,snad to co nejrychleji přejde. ☹ ☹ Hraješ hry na pc?????To jsi dobrá,já jsem dřív hrála Simy,ti mě bavili,ale co mám malýho,tak se k tomu nedostanu 🙂 🙂
Mladej se pustil do vaření,nějaký překvápko prej,tak ho nechám,co vykouzlí 😝 😝
Počasí na bačkoru,vítr jako blázen a zima,takže zase přitápím. 😖 😖

gabika59
3. jún 2009

Ahojte,

Kejko ,synovi som kúpila na vianoce nový počítač samozrejme aj s grafickou kartou tak fachčí hry.Keď mu dovolím.Dá sa pritom super odreagovať,ale netreba to zas preháňať.Dnes sme ani neboli na počítači.Dnes sa cítim celkom fajn ,žeby to už zaberalo?6 dní to je ešte málo nie?Čakám či nebudem mať vedlajšie účinky a musím zaklopať ,že zatiaľ nič.Dúfam ,že ani žiadne nebudú.Keď som v minulosti brala seroxat na PP tak na začiatku liečby som mala trišku,lietalo mi srdce a také príznaky ako pri PP ale silnejšie.Už sa veľmi nepametám ale chodila som na injekcie diazepanu.Bolo to hrozné.Dúfam ,že takéto stavy neprídu.
Zaujímavé je ,že momentálne keď si meriam pulz mám len vyše 70tepov za min.A keď som si merala ešte pred tým išlo mi stále 90 a viac.Už ten liek asi začína ukľudňovať moje mysli.
Teraz mám trošku čas ,syn ešte kuká na TV jetix a ideme pomaly spať.Stále ho ešte musím zaspávať ,je jedináčik.Tak pa pa dobrú noc všetkým aj keď ešte ja tak skoro nezaspím

iira
4. jún 2009

Ahojky holky snad vam nebude vadit že se přidam..nečetla jsem teda vaši diskuzi od začatku,tak nevim jestli vam nebudu odbočovat od tematu,ale potřebuji se vykecat .Mam ročni holkčičku,za par dnu se po 10 letem vztahu s přitelem berem,vše nam klape ,mazliček je zdrava ,super holka,vlastně mi nic nechybi a i přes to jsem psledni dobou nějaka špatna.Mala je hodně společenska ,ale bydlime na menší vesnici a ja tady skoro nikoho neznam.A ty co znam tak bud čekaji 2 mimi a tak nemaji čas a nebo maji neustale nějake navštěvy a ja s malou nemam kam jit a s kym si pokecat a mala hrat.Vim že se se mnou doma nudi i když se ji věnuji a hraju si .Kamaradky mam ,ale bydli jinde a ja nemužu pořad někam s malou jezdit,ja už nevim co mam dělat ...někdy mam pocit že tady umřu ... ☹

kejka
4. jún 2009

🙂 🙂 🙂 Ahoj kočky
Iiro vítám tě mezi námi.Bylo nás tu docela hodně,ale nějak se to tady zastavilo-jestli jsou holky v pořádku,tak je to jedině dobře.Já jsem ok,ale píšu sem ráda. 😉 😉 😉
Myslím,že trpíš osamocením,chápu,že být takhle izolovaná musí být na palici.Jak to máš daleko do města?Jestli máš k dispozici auto,tak bych jezdila pryč.Pokud počasí a malá dovolí. 🙂 🙂 Klidně tu s náma pokecej,to je taky trochu odreagování. 🙂
Holčinu máš krásnou. 🙂 🙂
Gábi to je supr,že je ti líp,možná už zabírají prášky. 🙂 Injekce znám,taky jsem jezdila,ale co mi píchali už si nepamatuju,ale stavy jsem měla příšerný.No už je to xlet.
Včera dr.spokojenej,nemám vysazovat tak rychle.Takže jsem zpátky na půlce a uvidíme.Je mi ok,žádný problémy nemám.
Dítě pořád u babičky-do soboty asi tak. 😉 Už mi začíná chybět jeho opruzování.
Dzio jak je?
Andy co děti,už jsou zdravé?
Kubaka co je s tebou,že nepíšeš?
Holky vy jste zmizly,mě se stýská ☹ ☹ ☹

kubaka
4. jún 2009

Kejka - nazdárek, nepíšu, pač makám a zrovna si tu hraju na pavouka, pač přemotávám stometrovou roli látky do třech roliček pro tři švadleny, aby měly z čeho šít. A to vše v předsíni. Teď jsem si chvíli sedla, jsem úplně vyřízená. Už mi zbývá jen pár metrů 😀
Jsme v poho, za chvíli přijde mrně s tetou z pískoviště, tak ještě musím něco hodit do hrnce, aby měl co do zobáčku. Taky se mi podařilo vložit tři fotky mých chlapečků - na víc jsem neměla čas

iira - musíš mezi lidi holka - vyjet na celý den třeba do většího města, do dětského koutku někam do nákupního centra - na celý den k té kamarádce, co bydlí jinde. Jinak to asi nepůjde, než prostě za zábavou vyjet - ve vesnici moc srandy není, úplně chápu. MM pochází z takové vesničky střediskové, co má kravín a dvě ulice a já už tam čtvrtý den lezu po zdi, protože na zahradě je ještě ke všemu nechráněný bazén, takže celý den je hlídáme malého, aby tam nehupsnul. Jít taky není kam.
Sociální kontakty chybí, ta izolace, ve které žiješ se musí trochu prorazit.
Další nápad by třeba byl - pokud jsi podnikavá - zařídit s ostatními maminkami třeba v nějaké místní sokolovně Mateřské centrum - teda jen nějakou hrací místnost, kterou by vám půjčoval Úřad, hračky by nastřádaly od matek a dvakrát týdně byste se tam scházely, uvařily si kafe a poklábosily.
Já teda na tohle nejsem, ale v takové situaci by bylo tohle jako řešení 🙂

jklm
4. jún 2009

ahojtee kejka prosiim porad co mam zo synou robyt velmi brecii u doktora ma strach ked ho ockujuu.aj se mu az dych zastavii s toho vsetkeeho s ty poradnii-porad ako ho mam naladit na poradnu aby se nebaaal.je mu 22mesiacou a furt zme tam s placem.dik

dzio2
4. jún 2009

ahojte mirabelka no chcela som aj manzel ale az tak ked bude mala starsia vies manzel je vojak s povolania takze to by mal financne lepsie ako ja ja som zamestnana iba na polovicny uvezok takze nic moc jasne zaujima ma tvoj nazor este sa nevieme rozhodnut kubaka strasne ako makas 😀 a tie metre latky to ti nezavidim ako sa citis? kejka ahojky bolo ti smutno 😢 moja zlata neboj teba by sme neoputili 😉 kejka som rada ze ti je dobre moc ma to tesi zdravim nove babky jklm no to ma podobne aj moja dcera ona zase omdlieva ma uz 12a neprisli sme na niaky sistem to je jednoducho strach ☹ neviem ci sa nam niekedy podari aby to bolo dobre skusili sme vselico doktor vravel ze vtakom pripade ked uz to pride na dieta tak mu treba silno fukat do tvare aby sa nezaslo kejka prebrala som ti biznis 😀 😀 😀 😀 ira ja uplne suhlasim s kejkou chapem ta uplne ja som teraz na riz tehotenstve takze som zavreta doslova doma uz 7mes tiez mi je smutmo lebo neako namna moji znami pozabudli bola som aj 2 v nemocnici A nikto si nespomenul a najviac ma rozculila suseda ked prisla piskat pod okno ci som pila uz kavu ja ze nie a ona nech teda idem kunej a ja jej vravim ze nie lebo som otvorena ze mi tvrdne moc brusko ze nech ona ide ku mne a ona ze nie ze ci tolko nedokazem prejst dotklo sa ma to a prislo mi moc luto ze nikto si namna nevie najst aspon 10 minut ale ja mam kam ist a moc sa stale na to tesim a je to MK viem ze babky na nikdy neodmietnu 😉 a vedia poradit takze ani ty uz niesi sama Gabika drzim palce nech ti je takto dobre cim najdlchsi cas martina kde si?dufam ze si ok?

kejka
4. jún 2009

Kubaka no konečně 🙂 Teda kluky máš fakt boží.Konečně vidím tvoje děti.
Cože to motáš proboha????????? 😀 😝
Tak návštěvy lékaře-
Děti se hodně bojej bílýho pláště-někde jsem to slyšela,že to v nich vyvolává pocity strachu.A mají pamatováka.A to od malička.Můj prostřední kluk byl to samé.Jakmile slyšel doktor,začal řvát a to jsme tam ještě ani nebyli.Injekcí se bojí do dneška.Nic s tím asi nenaděláš,jen budeš muset zatnout zuby a hlavně se držet-oni řvou i když je to nějak moc nebolí.Vyroste z toho.Můj nemladší zase chodí k dr.rád,je tam nadšenej a to i když dostal pigáro,tak ho nic nerozhází.Asi záleží i na povaze dítka.Prostřední je introvert a malej optimista každým coulem.
Takže bych to udělala asi tak,neříkat nic předem,prostě jít k dr.,nějak moc ho neuklidňovat,čím víc ho budeš litovat,tím to bude horší.Spíš pak zkusit,jak je statečnej a velkej kluk.Nevím jak to zabere,máš ještě fakt prcka.Časem to bude lepší. 😉 😉 😉
Dzio uffffffffff jsem ráda,že jsi se ozvala kočko 🙂 🙂 🙂 .Marti snad písne,psala mi IP. 😉 🙂 Dzio uteče to a budeš drandit s kočárkem,přijdeš na jiné myšlenky a bude líp.
Já jsem v pohodě. 🙂 🙂 🙂

kubaka
4. jún 2009

😵 dzio - bacha na virtuální "kamarádství" je to dlouhodobě neuspokojivé a není nad "živé" lidi 😉 Na sousedku se vys... 😝 takoví nechápaví lidé prostě ignoruj -
já se cítím spokojená a napapaná - usoukala jsem tři role látky a příště raději koupím víc rolí, abych je podělila než tady hodinu rozmotávat a zase motat. Jinak jsem ok - myslím že to Trittico asi budu snášet. Teď je to 15 dní a žádné zhoršení. Tak jsem ráda - ne všichni ho prý snesou.
Už to máš za pár - za chvíli už budeš jezdit s kočárkem kam budeš chtít, na výlety a pak se zastavíš sousedce pod okny a můžeš na ni zapískat a utéct 😀 😀

tak to je tvůj muž kanon, když by se mu chtělo být na MD - a myslíš, že by zvládal úplně všechno - ne jenom odsunul věci a počkal na tebe? Já si neumím představit, že by se MM staral o batole. Když tu s ním je, tak to nějak ošulí, stejně počká na mě - nedělá to, co bych dělala normálně já. Neumí vůbec vařit a ani nemá zájem, má problém zapnout pračku - spíš nechuť, v obchodech mu děsně vadí fronty a lidi, Marián ho rozčiluje po půl hodině, že po něm leze a pořád něco chce a že rozhazuje hračky a musí se být pořád ve střehu.
A nějaké hlídáníDanovy školy, doktorů, oblečení dětí, kupování botiček, domácnost a tak vůbec - o ton nemá ani ponětí.
Jednou měl jít ráno s Danem na odběr krve a nakonec ho nechal v čekárně, protože tam přeci "nebude trčet a Dan to zvládne sám". Kluk se šikula jeden vrátil sám domů. Naštěstí z injekcí neomdlívá 😵

kejka - zahrádka mi bují květenou a rajčata pěkně zesilují a už máme první jahůdky 🙂 🙂 ňamka

dzio2
4. jún 2009

ahoj kubaka prestan lebo ja placem smiechom neudrzim moc 😀 😢 😀 to je dobry napad ale neviem co sa ctalo s tymi zivimy ved ludia v dedine vravia ze som opeknela 😀 tak neviem preco sa mi vyhybaju 😀 manzel by to urcite zvladol len neviem ako by to bolo s pracov okolo domu uvidime ale manzel strasne to chce skusit ale este zvazujeme mam stoho obavy jahody mnam babky ako dam fotku na vyzitku a do albumu?

kejka
4. jún 2009

Kubaka já už nasbírala pár misek jahod 🙂 🙂 🙂 ,máme tři obrzáhony a jeden zraje dřív než ty ostatní,tak to máme postupně.Není nad domácí jahůdky. 😝 😝 😝
Nejsi z toho zamotaná???????? 😀 😀 😀
Jákkkkkkkk pozor na virtuální kámošky,já vás mám ráda holky ušatý. 😀 😀
Supr,že ti prášky sednou,že se cejtíš líp.
Tak můj MP vidí injekci a klátí se k zemi. 😀 😀 Jinak myslím,že mimo kojení by zvládnul být doma na mateřský úplně v pohodě.I když bych to asi nezvládla já,páč prvních pár týdnů jsem dítě nedala z ruky,jen jsem mu ho šoupala v noci,když řval a nemohla jsem spát a do kočáru na procházky,když jsem byla líná. 😀 😀
Dzio no uvidíš,když to chce zkusit,tak proč ne?
Musíš kliknou do nastavení,tam máš na fota. 🙂 🙂 🙂

martina1975
4. jún 2009

Ahojte babenky no ako? Hemi, Anika09, depka čo je s Vami vôbec sa neozývate? Dúfam, že ste OK. Ja som od utorka na PN. Začala som užívať lieky na štítnu žľazu a nemôžem si na ne zvyknúť, tak ma nechal lekár doma. Striedajú sa mi nálady. Raz mi je do smiechu, inokedy do plaču. No skrátka hrôza. Neviem, či to bude tými hormónmi, ale asi áno. Tak sa majte, dúfam, že Vám je všetkým fajn. A píšte baby! 😉 Pa

dzio2
4. jún 2009

fdsygtrjhs

iira
4. jún 2009

ahojky ..
kubaka do Prahy to mam celkem kousek,ale auto nemam protože neni ani řidičak,ja se totiž v autě strašně bojim a asi jako řidič bych byla svemu okoli dost nebezpečna.Ja bych šla mezi lidi ,ale tady neni kam ..
Každe ponděli je tady u nas v hotelu školička pro děti.Smalou tam chodim ,nic jineho tady neni.Děti je tady i tak dost,ale maminky už sve kamaradky maji a nechtěji přibirat mezi sebe další.
No snad než mi mala vyroste bud tady nekoho najdu a nebo to zvladnem sami..

mirabielka
5. jún 2009

Dzio, ja som bola 6 rokov na materskej pri troch deťoch a počas celej materskej som robila. Plátala som to všelijako, cez deň som bola s deťmi a po večeroch do noci robila. Stále som si hovorila, že to zvládnem, aj sa mi zdalo, že som zvládala. Teraz deti chodia do školy, škôlky, mala by som byť v pohode a teraz tieto problémy. Tak si hovorím, že to nestálo za tie peniaze. Ťažko ale radiť, ale každý vie čo potrebuje. Pôžičky ti nikto nezaplatí, takže nemôžem radiť ani súdiť. Ale ja som na to riadne doplatila.
Iira, ja som vždy túžila žiť na takej kľudnej dedinke, no to bez tých kámošiek musí byť naozaj hrozné. Musíš chodiť s malou často na prechádzky, prihovárať sa mamičkám aj deťom, a postupne sa medzi ne začleníš. Ver mi, poznám také mamičky, ktoré sa k nám prisťahovali a teraz ani neviem ako ich berieme ako naše dávne kámošky. Držím ti palce, aby si to dokázala. Určite bude lepšie nájsť si kamarátky blízko seba, lebo jazdiť niekde ďaleko - to sa nedá každý deň.
Všetkým prajem krásny deň plný vnútornej pohody! 😎

dzio2
5. jún 2009

mirabelka dakujem za nazor jasne ze sa to n edalo zvladnut bolo toho nateba privela ale je to skusenost sice zla ale je no uvidime musime s manzekom vela zvazovat dat si dohromady plusi a minusi babky mne je dnes strasne 😢 mam to spet nedokazem udrzat smutok bolest ☹ 😢 je to spet je mi strasne myslim na zle veci kladiem si skarede otazky viem mam sa tesit z baba z manzela a s dcerky ale dnes to nejde chcem kricat ten moj smutok celemu svetu chcem sa pomstit ublizit zabyt oplut skopat a divat sa pritom do oci vsetkym sviniarom na celom svete ochranit tie co su s tou bolestou a utrpenim same ☹ som nahnevana na cely svet pomoc

mimka54
5. jún 2009

Ahojte, chcem sa spytat ci sa moze pri liekoch na depresiu pit alkohol, dakujeeem 🙂

kubaka
5. jún 2009

mimka - andy ti poradí přesně, ale určitě nemíchat s alkoholem ty AD ze sedativní skupiny, jako je Trittico, Esprital ad -koukni na leták, do jaké skupiny patří ty tvoje. Alkohol hodně zesilují účinek, takže pak jsi hooodně otupělá. Já si tuhle dala ředěný gin se sodovkou, takovou limonádu a ráno jsem se nemohla probudit 😀 , takže batole lítalo samo od osmi do půl deváte po bytě a vylezlo bez žebříku na palandu - 😲 😲 Fakt síla,
Ty serotoninové si s alkoholem ani moc nepřekážení - ostatní nevím. Ale určitě ne chlastat se sedativními AD 😅 i pivo je hodně.

Kejka - pro svou živnost nakupuji ve velkoobchodě látku a dodávají po stometrových rolích ☹ takže jsem soukala tuhle obří roli na tři malé, protože koupit čtyři role by znamenalo mít naráz moc peněz v materiálu a já jsem opatrný podnikatel 😀 , investuji raději málo a častěji a počkám, až se prodá. Takže příště budu asi zase soukat 😒 chtě nechtě.

virtuální kamarádství - to je zvláštní fenomem, ono chybí člověka vidět, slyšet a moci se ho dotknout.
Takhle jsme si před rokem byly sympatické v jedné diskusi s jednou maminkou tady na MK, zjistily jsme,že bydlíme kousek od sebe a dost jsme se skamarádily, vyrážíme spolu, děti si vyhovují, je to fajn. Je to prostě jiné, než jen přes psané slovo.
až budu mít chvíli, tak vložím nějaké další foto - představte si, až teď jsem pochopila, co znamená ten foťák - netušila jsem, že jsou tam fotky. 😅 Ikonku IP a ten vykřičník vím, co je, IP používám, ale nenapadlo mě nikdy kliknout na ten foťák - každý ho tam taky nemá. Jo, já mám ouška pěkně u hlavy, takže roooozhodně nejsem ušatá 😀 Vložím foto, jaká jsem kočka oplácaná. Musím je pozmenšovat.
😀 😀 😀

dzio - je taky venku hnusně, já mám PMS, takže ti rozumím. Zkus poplivat, skopat, zabít, prostě vyřádit se na nějakém plyšákovi, utrhni mu hlavu a mrskni ho do popelnice a představ si, že jsi se na něm pomstila za všechno zlé a všechno to skončilo v popelnici.
Pro ten účel doporučuji nakoupit v sekáčích či na mimibazaru více takových opelichaných potvor za pár korun a udělat to s nimi pokaždé, když to bude potřeba. 🙂