Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

anina63
2. feb 2014

@esselte Ahoj,neboj sa, zajtra budeš fit.Deti a p.riaditeľ ťa preberú 😀 To je len na odľahčenie.Bude dobre,ved zlé už bolo.

172
2. feb 2014

@esselte nesoferujem a ani nemam vodicak ale velmi by som ho mat chcela..nema ma tam kto dokopat...a asi som na to uz stara...stale vravim,ze by sme mali dat stretko,viem si zivo predstavit aka sranda by bola 😀 ..aaa ja uz viem dam si vas zavolat do posty pre teba... 😝 ..je uz lepsie?

anina63
2. feb 2014

Milé žienky,len píšte,lebo chcem večer čítať a odreagovať sa z práce.Dúfam,že do večera to budú len samé pozitívne veci a niečo aj na zasmiatie.Včerajší večer bol supeeeeer,dobre som sa nasmiala.

172
2. feb 2014

@anina63 kde pracujes moja?

esselte
2. feb 2014

@lucinka0921 Ja pijem kávu normálne, zatiaľ mi nerobí zle, pospala som si trocha len tak v kresle, som fakt unavená, ako, keby som bola totálne na mol, aj tebe je tak , keď ponocuješ, my sa asi musíme pri tých liekoch normálne vyspať, no uvidíme zajtra

esselte
2. feb 2014

@anina63 dúfam, že je to len z únavy a menzesu, zajtra mám chvalabohu polročné prázdniny a idem k tej psychoterapeutke

esselte
2. feb 2014

@172 tak trocha, pospala so si, ale ešte to nie je ono, dúfam, že to prejde a čo ty, dnes je to ok?

lucinka0921
2. feb 2014

@esselte joj moja,ja spim dost vela si myslim 😀 ale tiez mi tak je,ked ponocujem.A to je este najhorsie na tom,ze ked ponocujem,tak skoro rano som potom aj hore a nie a nie zaspat....Ja som sa tiez uz vyspala 😀

esselte
2. feb 2014

@lucinka0921 no super, takže nám je najlepšie ísť večer normálne spať a ja som už aj veľmi dlho nebola na žiadnej akcii až teraz, no a ukázalo sa to, a ešte ten hnusný menzes, už nech si ľahnem do postele, ale dobre som si pospala ako bábätko a to je poobede nespím nikdy, ani nejaká hladná dnes nie som, ale ja ked mám menzes, veľmi chuť na jedlo nemám

172
2. feb 2014

@esselte mozno by nam pomohlo keby sme viac a castejsie ponocovali 😉 ..ja dnes vselijak od rana pocitujes nervozitu daku...

aneta174
2. feb 2014

@edimamija cau ako sa mate

bety222
2. feb 2014

@esselte ahoj ja som brala paretin 1rano a poobede polku frointu,a to mi stačilo,bolo mi vteda velmi zle mne trpol jazyk,hlava,ruky no ja som vtedy bola v sto krat horšom stave ako teraz,a paretin mi do 3tyždnou zabral,preto chcem aby mi dala naspeť paterin,vieš ako mne bolo fajne,ale take to že je super bolo asi tak po 2mesiacoch,

anina63
2. feb 2014

@esselte daj potom vedieť ako bolo

esselte
2. feb 2014

@172 Aj ja , asi je také počasie, lebo aj svokru bolela hlava, bola u nás na kávu, lebo manžel má meniny a ja som strašne unavená, takže asi aj taký deň

bety222
2. feb 2014

@172 vodičak si urob,ja som ho robila ked som brala paretin,a teraz šoferujem v pohode všade ,kde treba isť,uvidiš že budeš mať z toho dobry pocit,ja ked som robila vodičak tak som nahanala s učitelom romov po luniku 9,lebo jeho mame vtedy ukradli penaženku

esselte
2. feb 2014

@bety222 Ja ho beriem mesiac a 20 mg, k tomu rivotril a xanax na noc, koľko paretinu si brala?Ale aj mne sa zdá, že je to oveľa lepšie, tak choď a nech ti dá peretin

esselte
2. feb 2014

@anina63 určite napíšem

esselte
2. feb 2014

@bety222 Super, že máš vodičák a chodíš, ja mám , ale nejako nemám odvahu

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 aj ja som dnes poobede spala asi taku hodinku som si zdriemla,a potom ma moj poprosil,či by sme si nemohli už konečne trochu šmyknuť, 😎 ,už mi ho bolo luto ,lebo pokial to bude zas tak prejde mesiac,ked ma zas nahovory

anina63
2. feb 2014

@bety222 už neviem ani čo to je 😝

bety222
2. feb 2014

@esselte no zo začiatku som si sama nikdy nesadla do auta,ale priatel mi povedal,že mam isť a mam byť s nim na telefone,že keby som pocitila niečo ,tak mam zastať a on pride po mna,tak som sa niejako odhodlala,a teraz asi 3 roky jazdim sama

bety222
2. feb 2014

@esselte paretin 20mg jednu rano,ale čo mi nejde do hlavy ,prečo beriete tolko vela este k tomu,ked mne vtedy doktorka v KE dala 1paretin a polku toho frointu,bolo to take divne pocity ,okolo ust ,v rukach ale dalo sa to zvladnuť,a ja som ten froint asi brala len 2tyždne,a teraz beriem kolko vela toho a nieje to ono,

bety222
2. feb 2014

@simka1111 ako je galeria na terase,oproti je taka modra budeva a potom tam je niejake podnikatelske centrum,a tam v druhom vchode na prizemy vola sa Moško,ked si daš chyropraktik Moško tak tam ti uzaže ,adresu v ke robi štvrto ,piatok

172
2. feb 2014

@bety222 nooo ked poprosil 😝 ..podarene si to napisala....no mne by sa veru aj zisiel vodicak koli mamine kedcs nou chodim k doktorom,cakat na sanitky je horor...

lucinka0921
2. feb 2014

@bety222 joj moja,tiez viem kedy to mam citat....Akurat som vecerala a skoro som oplula cely notebook 😀 ale ako vidim,tak nie som sama kto si dnes smykol 😀 😀 😀

bety222
2. feb 2014

@lucinka0921 no už ked tu kabelku chcem ,ta nech si ju aspon zaslužim,haaaaaa

mata37
2. feb 2014

@lucinka0921 ahoj moja mám sa dobre. Práca a pečenie na zákazky, tak nestíham. Iba tieto stavy na konci menzesu ma štvú. som unavená a bez nálady. V práci nám začínajú zmeny, chcú dať jednu na pol uvazku, tak neviem, čo bude, ale dúfam, že to budem zvládať. Snažím sa to nepripúšťať, aj keď vyždy sa to nedá. tak píšte babenky, zajtra mám ešte voľno a od utorka do práce. 🙂

172
2. feb 2014

@lucinka0921 zeby dnesna tema? 😀 ..hlasim,ze ja nie ,takze babeny koniec provokace 😀 😀

bety222
2. feb 2014

a prave mi hovory že ešte raz mu musin dnes dať,lebo stoji 11eur ,že poobede za 5eur a večer zas 5eur,a 1euro mi odpusti,haaaaa

bety222
2. feb 2014

a prave sa smejem z toho,lebo ma poprosil,že chce na 50tku 2lesby,a že ked bude dobry tak ich može dostať aj na 40tku,tak seka dobrotu,haaaaa