Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
11. dec 2015

@umabell baby ja k vam obom chcem chodit na sedenia 🙂 neverim ze vam niekedy nieco bolo :P

umabell
11. dec 2015

@sovidzka ale mame mame 😉 😉 😉 nie si sama ak by si si nahodou myslela 😀 drzím ti silno palceky aby si to zvladla a ja viem ze to zvladnes... doma je doma... to vsetko prejde aj ta otupenost vsetko a malý ako? na neho mas naladu? ja som mala aspon na mojho vzdy aj ked som sa pretvarovala ale islo to 😉 😉 uzi si

mima4
11. dec 2015

@domkaaaa prejde to 🙂

umabell
11. dec 2015

@domkaaaa haa minuly týzden keby si ma videla ako som cestovala uplakana vlakom k lekarke a v cakarni som to nezvladla by si sa divila ze mi nic nebolo neboj sa nic 😀 😀 😀 teraz sa mi machruje ale aj ty budes cochvilku 😀 😉 😉 😉 ani ja som tomu neverila ze to takto dopadne ale clovek vtedy neveri v nic ty kokso... držím ti silno palce a tesim sa na status ze je mi dobreee babyyy konecne mali ste pravdu. ja som teraz dost casto bola u lekarky 😅 😅 😅 ale vidis pomohla.. uzívaj si víkend

domkaaaa
11. dec 2015

@umabell nenormalne som vam vdacna 🙂 za vsetko uplne ... utekam k priatelovi nech si ho pekne uzijem dokedy mi je dobre 🙂 budrm spat u neho tak drzte palce :*

sovidzka
11. dec 2015

@umabell asi to bude tymi liekmi alebo co, taka som jak mechom prastena.. malatna alebo co.. s malinkym dobre, aj tak celkovo, pretvarujem sa asi aj ja ale vpohode.. dufam ze to coskoro prejde..

domkaaaa
11. dec 2015

@sovidzka prejde :* :* aj ja som ako mechom prastena :D

dida232
11. dec 2015

Kočky úžívajte si teplo domova a tá oťapenosť prejde...vravím ja som aj zle rozmazano videla a bola som tiež mimo....ozaj ja som aj hrozne zabúdala...to mi ešte ostalo 🙂
@umabell som rada, že je ti dobre, som nevedela, že až také silné to u teba bolo ešte pred týždňom...uf...super si to zvládla 🙂

domkaaaa
11. dec 2015

Didus a tebe to po kolkych tyzdnoch preslo tie vedlajsie ucinky?

dida232
11. dec 2015

@domkaaaa cca po 3-4 týždňoch...prvé dva-tri týždne boli najhoršie ...fuj. Skôr sa mi stav zhošil ako zlepšil..ale potom to išlo pekne pomaly k lepšiemu.. 🙂 takže to najhoršie už máte dievčence za sebou a bude len a len lepšie... 😀

domkaaaa
11. dec 2015

@dida232 teesim sa 🙂

sardinka335
11. dec 2015

@domkaaaa uzite si doma a potom napíš čo a ako, všetko dobré čo ten čas priniesol, teším sa, ze to takto vnimaš - pozitívne.
Jááj, bolo mi bolo...to je aj neopisatelne - uzkost non stop, den, noc s lepšími i horšími dnami cca 2 roky..teraz to uz určitým sposobom viem ovladať lebo som o tom vela čitala napr. tie knihy čo som dala linky a ako sa vraví čas pomaha, človek dozrieva, učí sa...a ja mam veeeelmi dobru doktorku, ktorej za vela vdačím a aj jednu kamošku na pokec, ktorej som sa často žalovala...

sovidzka
12. dec 2015

@dida232 didka dostala som menzes po dvoch tyzdnoch, nikdy som s tym problem nemala, vzdy ako hodinky.. si vravela ze aj tebe to zblblo, pravda.. ten sulpirit si dokedy jedla?

umabell
12. dec 2015

@dida232 to je asi tými rokmi uzívania dakujem.... 🙂 🙂 🙂

umabell
12. dec 2015

@dida232 inac aj ja zabudam ´ja som myslela ze to je poporodnou demenciou 😀 😀 😅 😅 😅 ,

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa no akoooo?? zvladla si to? ako ti je? a @sovidzka ako? pochvalte sa prehanajte 🙂 🙂

sovidzka
12. dec 2015

@umabell umka ja mam taky stav akoby som city nemala. proste jak stroj. vysavam-ako stroj, varim- ako stroj.. ja nechapem.. vobec sa neviem tesit- iba nasilu. si pripadam uplne divne. ja som mala kedysi cely den naplanovany a tesila som sa na tie ulohy a teraz proste nic. ale ako zvladam celkom, pomalycky sa to hadam zlepsuje..

umabell
12. dec 2015

@sovidzka normalne opisujes mna 🙂 a neboj to sa zmenííííííí, ale je dobre ze sa aspon k niecomu prinutis... a aj si si dala ten neurol?

sovidzka
12. dec 2015

@umabell nedala 🙂 mam si ho skusit dat? pomoze mi to myslis?

umabell
12. dec 2015

@sovidzka vies co keby si mala veeeelmi zlý stav ze nevies co so sebou iba vteedy taka uzkost keby na teba dosla, ale ked fungujes aj ked ako robot tak skus este bez neho... 🙂 🙂

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell ja vcera vyborne plany na dnes velke 🙂 :D a rano vstanem s cistou depresiou nic sa mi nechce ale prrmohla som sa a vyupratovala si izbu 🙂 a idem stavat vianocny strom :D a vstala som rano o 12 :D

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa no vidíííís super len tak dalej... vcera by si si urcite ani nespomenula ze by ti bolo takto dobre ... a bude eeesteee lepsie... len tak dalej tlieskaaaam... doma je doma pravda? a aj sa vracias? a nakolko este ak ano.. do nemocy

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell no dnes mam ale velku nervozitu aj vy ste mali? Vsetko mi lezie na nervy :( neviem ci to mam z kramov ...vraciam sa v nedelu 🙂 a este asi na tyzden ale neviem jak budem doma fungovat :(

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa inac ak by ti to pomohlo, aj ja som dnes dost nervna 🙂 vsetko mi lezie na nervy este aj moj hlas 😅 😅 😅 ale zvalim to na pocasie a basta.... a to ma nikto nenasral, vidis su dni take aj onake, ale skusam si to nevsimat, nesleduj sa velmi... kasli nato... skus sii dat ten neurol...

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell myslim ze ide na mna zachvat vsetkeho sa bojim nechce sa mi rozpravat trasem sa :( :( idem supnut neurol a napisem ako mi pomohol

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa no daj si nebooj 😉

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell ajmavas este zachvaty? 🙂

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa vies co mala som este minulý týzden... asi 3 dni som teoreticky v poriadku, ano mavam, paniku strach na hrudi tlak a trpnu mi ruky a bojim sa vsetkeho... dnes som nervna ale nemam take ataky... prejde to vsetko neboj sa... ja som sii tiez dnes aj poobede dala z Rivotrili pre istotu.... a sa m ulavilo..

domkaaaa
12. dec 2015

@umabell ja mam presne to co ty 🙂 ako by si pisala o mne

umabell
12. dec 2015

@domkaaaa nooo to vsetky asi.. ja mam panicku uzkost a som zevraj labilna 😅 😅 😅 ved ano ked som labilna tak mam panicku uzkost mna vsetko rozrusí... este ze vymysleli nase dobre kamaratky AD-ecka pravda? ale dnes je ozaj aj hnusne pocasie fuj ha... dala si si ten neurol?