Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

kejka
5. jún 2009

🙂 🙂
Dzio krásné fotky. 🙂 🙂 Jsi moc hezká a máš krásnou dceru. 🙂
Mirabielka zdravím,co se děje,není ti ok????????
Mimka moc nepij,ale trochu si dát můžeš,jen bacha.Já si občas dám,víc to pak cítím. 😝 😝
Jinak hlásím,že jsem v pohodě,k večeru si jedu pro zvíře,už se na něj těším,zase ho budu muset trochu srovnat,bude od babičky rozňachnanej. 😀
Mějte se suprově-Dzio kočko ty se drž,je mi líto,že se tak trápíš. ☹ ☹ ☹

kejka
5. jún 2009

Kubaka 😀 😀 😀 😀 ty jsi nezmar,zase jsem se zasmála.Moc tě zdravím-psaly jsme tak ve stejnej čas. 😀 😀 😀

dzio2
5. jún 2009

kubaka dobry napad dakujem holky idem si pozriet zazracny dokument mozno ze pomoze tak pa

sonoio
5. jún 2009

😅 ahojte dievcata,vidim,ze to je tu rozne..niektore me uz spokojnejsie,niektore nahnevane na cely svet..dzio,ja vlastne ani neviem ,co sa ti stalo.. 😢 ☹ ale zelam ti,aby to uz nebolo take zle... 😵
ja som uplne v pohode,stale sa niekde flakam,praca,volno a tak,len ked sa zamyslim,ktovie,ako by to vlastne bolo,keby som vysadila tie lieky..hm..a ktovie,keby neexistovali 🤐 kubakaaaaa,a ten ital uz dorazil,ci sa cestou niekde "stavil" 😝 😀 😀
😝

mimka54
5. jún 2009

hihi ja mam serotoninove 😉

kubaka
5. jún 2009

mimka - hi hi, tak to jsi za vodou 😀

sonoio - asi se někde potkal s MM a díky němu MM prohlédl: snědého Itala vykopal a honem běžel do květinářství pro tři krásné gerbery, které mám už ve váze. Takže Ital splnil aspoň účel 🙂 Předpokládám, že se jižan vrátil smutný a zdrcený na Sicílii - mama miiiiia.

dzio - hezká holčička - a budou dvě! Plyšáků mi tu máme celou hromadu - ráda zašlu balík 😅 😅

kejka - zdravím tě - zítrajdu jako Maruška na jahody, doufám, že nepotkám 12 měsíčků, pač zima je jako v psírně, sníh nejspíš taky napadne, tak by chybělo už jen těch 12 dědků, fakt...
Už jsem vložila fotky a koukala jsem i na tvoje - koči jste s mamčou obě 😵

mimka54
6. jún 2009

kubaka myslis ze som? 🙂 preco

kubaka
6. jún 2009

mimka - to jako že si můžeš klidně dát skleničku - neboj jak jsi to pochopila??

kejka
6. jún 2009

🙂 🙂 🙂
Ahojjjjjjjjj kočenky
Kubaka taky jsem včera naběhla na zahradu a narvala mísu jahod,než jsem jela pro maloše,taky večer hned půlku sbouchal.Jsou fakt mňamozní.Počasí stojí za starou belu,ale dneska to docela ujde,takže jdu plejt. 😝 😝 😝 Musíme se trochu vyvětrat. 😀 Jéééééé díky za pochvalu to od ženský fakt potěší,i když já si připadám už trošku přestárlá 😀 😀 .Tvoje fota jsou suprový.
Dzio?Jak je dneska.
Minka jo,klidně si dej,to tě nezabije,jen to leze víc do hlavy. 😀
Jinak jsem okej,příznaky depky žádný,tak to má být. 🙂 Nežrat prášky,tak si připadám zcela normální. 😀
Andy co děti,už jste v pohodě???????????????
Mějte krásnou sobotu,at je dobře a zatím páček. 🙂 🙂 🙂

mimka54
6. jún 2009

jaaaj uz chapem, ja som to pochopila ze serotoninove su lepsie 🙂

martina1975
6. jún 2009

Ahojte babenky kejka, kubaka, mimka 54, dzio 2, sonoio. No ako sa máte? Ja ešte tak, tak. Doobeda som varila polievku, pečienku a tarhoňu. Teraz sa s malou učím. Je nás tu akosi málo. Neviete čo je s anikou09, hemi, depkou vôbec sem nechodia, dúfam, že sú v pohode. 😉 Ako sa máš dzio 2? No také jahôdky by som si dala kejka. Ja som akási nenajedená. Dúfam, že začnem priberať, no už mi inšie chýbať nebude. Ale nevadí, nejaké 2-3 kg znesiem, hlavne, že budem v pohode. Tak sa majte holky a píšte. Pa 🙂

lukasio7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzio2
6. jún 2009

ahojky ja celkokm ok kubaka kludne mozes poslat plisakov 😀 budem rada kejka daj aj nam jahodky ked robys take slinky 😀 😝 kejka takze vravis nebyt liekov tak nemas ani opciansky preukaz? 😀 😀 😀 srandistka 😀 unas je burka nic moc pocasie fuj 😒 sonoio ahojky zdravim ta dik za slova babky mne sa svami snivalo boli sme spolu na vylete 🙂

dzio2
6. jún 2009

kubaka ten maly je krasny ma nadherne ocicka pekny synovia babky vy ste normalne kocky!aj ty kubaka aj ty kejka

kejka
6. jún 2009

😖 😖 😖 Tak jen co jsem to dopsala a než malej vylezl z pelechu po obědě,tak celý odpoledne lilo jako z konve 😖 😖 ,takže jsme smrděli doma,akorát já,abych vypadla,tak jsem jela do Tesca,tam potkala známou a hodinu jsme vykecávaly u vietmišů na kafču. 😀 To byl den jak vyšitej.Malej znuděnej,už jsem nevěděla,čím ho zabavit,tak jsme malovali,psali písmenka a počítali,stavěli stavebnice,puzzle,hráli člobrdo,stříhali,lepili-prostě tvořivej den. 😝 Mám dost. 😀 Zítra jdeme do kina na pohádky a pak si dřepnout do kavárny,je tam dětskej koutek,počítám,že venku bude jako dneska.
Kubaka jak píše Dzio malej má fakt krásný kukadla. 🙂 🙂
Dzio děkan-teda ty máš sny,škoda,že jsi tak daleko a nedá se to uskutečnit. 🙂 🙂
Zrovna jsem se s kámoškou domlouvala,že bychom si mohly udělat víkend pro sebe a jet do lázní na masáže atd.To nejni špatnej nápad.Zbavila bych se i MP 😀 😀 A kočky mají prééééé 😀 😀
Jo Dzio asi tak nějak 😀 😀
Marti supr,že jsi v pohodě,o holkách nic nevím,nepíšou,tak jsou snad v pořádku.Hemi už se to taky blíží.A bašti,je fakt,že mě trochu sejří,že jsem přibrala,ale zato je mi dobře,tak na to kašlu. 😎
S těma plyšákama je to dobrej nápad 😀 😀

kubaka
6. jún 2009

dzio - všechny jsme přece kočky - napořád ne?? 😀 😀 Marián má opravdu oči jako kola od vozu. Pletou si ho s holčičkou, na což odpovídám, proč by kluk nemohl být hezký,že? A když si ty dlouhé řasy namočí třeba do kaše, to pak sotva otevře oko 😀
Dneska teda byl hrůza den - Marián tu po nás skákal celý den až do čtyř, pak mi usnul na rameni u televize, pak jsme se vydali ven aspoň nakoupit a projít se a kňučel a předváděl čítankově negativistické výlevy až do deseti, kdy konečně usnul. Mláti to s ním teda dobře. Dan se tu plouží po bytě s nepřítomně pubertální výrazem - akorát brácha ho přiměje k akci.
Ani na jahody jsme nemohli, celý den pršelo, tak musím jít zítra.
dobrou všem
andy - už jste z nejhoršího venku? Nejsi umořená?

dzio2
7. jún 2009

ahojky dnes celkom dobre co varite?ja krkovicku 🙂 dnes je unas skaredo ja len na sekundu tak zelam pekny den pa

dzio2
8. jún 2009

zase ste po zure? 😀

sonoio
8. jún 2009

ahojte,
ja som ok,posledne dni sa nejak v noci budim,beh,uvidime,co sa vykluje.inac tu je pekne,asi sa opat vracaju horucavy 😒 dnes sa mi teda vobec nic nechce,asi dnes vsetko nejak odflaknem.dzio,a ty si prosim ta,odkedy hore??? 😅 kejka..no tie kupele s kamoskami je super napad,dufam ti to vyjde! 😝 kubaka,ty to s tou pracou cez tyzden neprehanaj,divcata pisali,akeho mas krasneho potomka,ja sa pridavam..a aj ty si kocka,uprimne! 😵
pekny dnik 😅 😅

dzio2
8. jún 2009

sonoio ahoj ani ja neako nic moc spanok a tiez som neaka pomala boli ma aj hlava blbne mi tlak to bude tym pocasim nespim uz od 4h 😀 😀 kejka super tie kupele isl by som aj ja hned uzi si ich kubaka vydis ze to fakt prehanas s pracou dalsia co si to mysli 😀 😀 SONOIO dost lichvotok lebo si bude namyslat 😀 😉 ha ha 😅 no strasne makate a makate 😲 uz pote sem je mi zavami smutno 😉 no tak fajn dufam ze ste ok martina napis ip ci si kukla ten film kubaka ako ste dosiahli take krasne mihalnice u synceka daj recept este stihnem dorobyt s manzelom 😀 😀 😀 😀 😀 tak pa kocicky

kubaka
8. jún 2009

dzio - ani nevím - už v porodnici na mě koukal skrz závoj řas - mihalnic - nevím, kam na ně šel, ani jak se nám to povedlo
Mě je dnes mizerně, tlak mám u kolem a celodenní komunikace s mrnětem mě totálně vyčerpala. Byli jsme v centru, takže jsem ho musela v tramvaji bavit - je roztomilý, chechtal se na celou tramvaj, jukal na lidi, ale už mi bzučí v hlavě, takže se jdu usadit k televizi a tupě zírat do bedny, jedno na co.

sonoio - tak se nám taky ukaž kočko 😎 Po ránu zas taková krasavice moc nejsem, to jsem se nalíčila, učesala a syn si hrál s foťákem: všude jsou totiž jen děti, my rodiče nemáme skoro žádné fotky, tak taky aby děti jednou viděli, jaký jsme byli . 😀

kejka
8. jún 2009

🙂 🙂 🙂
Ahoj kočky moje

Hlásím,že jsem ok,ale grogoš,jsme už druhý den celé odpol.na zahradě,pleju,pleju jako šalená,pořád to roste

😝 😝 .Večer ještě pořád poctivě cvičím-výsledky jsou vidět,zatím jsem už nebřibala ani deko,pořád si držím svojí váhu,ale jsem zmakaná jako kobyla,takže padám tlamou do postele 😀 😀 No kam jinam taky..... 😀
Moc se na pc nedostanu,je kaputo,sám se vypíná,smrdí,takže jde do kytek.Ale dneska už jsme konečně objednali novej,takže do dvou dnů by tu měl být.Jupííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂

kejka
8. jún 2009

🙂 🙂 🙂
Ahoj kočky moje

Hlásím,že jsem ok,ale grogoš,jsme už druhý den celé odpol.na zahradě,pleju,pleju jako šalená,pořád to roste

😝 😝 .Večer ještě pořád poctivě cvičím-výsledky jsou vidět,zatím jsem už nebřibala ani deko,pořád si držím svojí váhu,ale jsem zmakaná jako kobyla,takže padám tlamou do postele 😀 😀 No kam jinam taky..... 😀
Moc se na pc nedostanu,je kaputo,sám se vypíná,smrdí,takže jde do kytek.Ale dneska už jsme konečně objednali novej,takže do dvou dnů by tu měl být.Jupííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂
Kubaka 😀 😀 bzučení v hlavě tak důvěrně znám.Počkej až začne proč?A proč? 😀 😀 Nebo už to máš doma?
Dzio píšeš krásně pozitivně,je vidět,že je ti líp,to jsem moooooc ráda.
Sonoio spánek se snad upraví,taky mám někdy den,kdy se v noci budím ☹ .Ráno jsem pak jak praštěná berta. 😅
Doufám,že to křáp pošle a zatím pááááá mějte se co nejlíp.A pište. 😉

kejka
8. jún 2009

No dokonce dvakrát-no nejni ten pc dokonalej????????? 😀 😀 😀

dzio2
9. jún 2009

kubaka mne tiez tak bolo vcera hnusne dufam ze ti bude dnes lepsie mas toho fakt vela a co manzel uz je to ok?asi by si potrebovala na chvilu vypnut kejka jasne je to ok mam take obdobia zle ale brutalne neznasam ich a ok dni ale som hrda ze to zvladam bez AD kejka ja z duse neznasam plenie travy uz ako dieta som to neznasala s cvicenim kejka nebudes mat nieco ok ked stojis na vahe urcite by si mala zakazdym zhadzovat a z cvicenia by si nemala byt unavena praveze po case by ti malo dodavat energiu viem to koli tomu ze u vojska kazdy cvici 😀 bud mas moc bielkovin pri cviceni a cukru skus upravit stravu alebo mas cviky na objem ale urcite by si mala zhadzovat no uz dost mudrovania ze ? ja este pridem tak pa

sonoio
9. jún 2009

no dzioooo,ty si ale davas nadcas)))) 😉 🙂 som rada,ze to zvladas bez liekov 😉 ,si odvazna a SILNAAAA.ked uz budes mat ten zivy uzlicek v rukach,bude este lepsie 🙂 🙂 ja som dnes ok..spala som opat horsie..budim sa o 3.a musim si nieco "hodit",inac uz nezaspim..ale je to len tych par dni pre menzesom,tak to snad nebude take zle..pride menzes,a som opat ok.ale pre istotu idem za lekarom,co na to povie. 😖 kejka,ja to tu zahradu tak zavidim,dokonca,sa budes divit,aj to plenie..za detstva som tiez chodila,a bol to celkom relax..ach,celkom mi to chyba niekedy.A s tou vahou,aby si to zas s tym pohybom neprehnala 😉 ale aspon sa moc nesledujes,a to je tiez sposob relaxu..a snad sa ti nebude zvysvat. 😉 zas nemozme mat vsetky miery ako M Monroe. 😝 Kubaka,no dufam dnesny den bude menej narocny,aj ked s malymi detmi to asi nie je moc oddychovka.
A co je s Andy.. ☹ asi to ma rusne tieto dni 😖
paaaaaaaaa

dzio2
9. jún 2009

sonoio dakujem taketo slova mi davaju silu ak ti chyba plenie pridi kumne 😀 uz by zahradka potrebovala popliet ja sa uz neohnem a manzel nestiha och ten menzes aj mna to uz zachvilu caka sonoio neboj da sa to do pohody urcite treba ist za lekarom nech si si ista drzim palce 🙂

kejka
9. jún 2009

😀 😀 😀 Dzio mě to pletí baví 😀 😀 Sice je to někdy makačka,ale když vidím plody mojí práce,tak mám radost-kort když malej baští jahody jako divej 😀 Je jasný,že ted se neohneš 😉 😉 Já to beru jako relax,nemyslete si holky,že se předřu-to teda nééééé.
Co se týká cvičení,tak to nepřeháním,mám svojí sestavu,co cvičím každý večer-je to na zpevnění svalů,ne na hubnutí,prostě nechci žádný břicho 😀 Jinak jídlo mám normální,jen se nepřežírám,to už mám za sebou,malý porce častějš. 🙂 🙂
Kubaka tak jak je dneska?
Já jsem v pohodě,jen mě trochu pobolívá lebka-asi bude pršet. 😖
Tak vám přeju supr den a zatím čauky všem.
Doufám,že má Andy už děti v pořádku a ona je taky ok.A ostatní holky,co nějak nepíšou 😕 😕 tak jsou v pohodě. 😉

dzio2
9. jún 2009

kejka tak super ja som sa trafila do tvojej zostavy kejka jabudem potrebovat zostavu na chudnutie 😀 😀 no uz idem nieco robkat lebo len pisem dnes som ako basnik len pisem a pisem 😀 tak pa