Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

timea179
23. okt 2016

@bernusha musim si pochodit po vysetreniach,lebo clovek nikdy nevie.Ja pre moj klud potrebujem vediet ze je to len psychikou

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...ok!!!! Chod,ked ta to upokoji..🍀🍀🍀

timea179
23. okt 2016

@bernusha urcite ano,ta neistota je v mojom pripade zataz 😒

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...kokooooos..pocuj??? Elicea a Escitil to nie je rovnake,vsak???

timea179
23. okt 2016

@bernusha tak to ja ti neviem povedat 😀 az taky profik niesom a ani som ich nebrala 😉

timea179
23. okt 2016

bernusha @ brala som escitalopram a vobec neviem ci ten a escitil je to iste

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...asi som urobilaaaa zlee..a vidis?? Nie som presvedcenaa a robim hned zaver..toto ma niciii...😢😢😢😢

timea179
23. okt 2016

@bernusha co konkretne si urobila zleeee 😒

timea179
23. okt 2016

baby pomaha vam to o dost viac ked manzelia pri vas stoja a podporuju vas v tej pliage*?

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ....no namiesto Elicei beriem Escitil....cize som pomiesala dva druhy...a organizmus teraz nevie co sa deje...ciii??

bernusha
23. okt 2016

@timea179 ...ja osobne ked mam tie stavy,tak mi vadi moj..😢😢 vsetko mi totiz vadi...

timea179
23. okt 2016

@bernusha cize beries nespravne?Ja nikdy som doma nemala 2 druhy ad

mm103
23. okt 2016

Ahojte kočky,tak ja som si dnes pospala do pol desiatej,ale večer som zaspala a nedala si neurol a ráno normálne tocak,taka divná som bola... teraz neviem či to je tým že som tak potiahla alebo tým neurolom...

umabell
23. okt 2016

@timea179 to je psychika vsetko ale aby si bola kľudná behni k lekarke.. A beries aj benzace.? Ake ad mas?

esselte
23. okt 2016

@timea179 mne to pomaha,ale nielen manžel,ale aj okolie a znami,priatelia,velmi ma poteší,ak na pochopia a podporia

umabell
23. okt 2016

@bernusha aj ja som brala Eliceu asi tri roky spolu s Alventu potom nova lekarka mi dalla Cipralex vymenila mi to za Escitil a ten mi voobec nesadol... Jest mi nechutilo napinalo ma a prehanalo a tie stavy! Fuj neviem ten Escitil co pocuvam malokomu zaberá 😐😐

umabell
23. okt 2016

@mm103 ahoj daj si teraz neurol neboj....

umabell
23. okt 2016

Baby taka otázka mate chuť sa milovať? 😉

mm103
23. okt 2016

@umabell dala som si magnézium a ad..už lepšie.. každopádne vidím,ze Teraz už vysádzanie nebude taká sranda a ďalšia vec je bez toho neurolu mám hrozné sny,celu noc sa mi snívali blbiny...

mm103
23. okt 2016

@umabell ani nie veľmi mi to potláča túto aktivitu...

bernusha
23. okt 2016

@umabell nemam vobec...😢😢

domkaaaa
23. okt 2016

Umka vecer sa mi vzdy polepsi a vtedy mam chut sa skoro kazdy den milovat 😂 Na toto jedine jenten escitil dobry kks mam uplnu chut ale rana a dni su priserne trraz sedim nad tanierom a nie a nie sa najest uz mi skvrkoce v bruchu co ma prehana 😢 Zajtra idem k doktorovi tak baby viem ze vas uz otravujem ale v uzkosti sa clovek zle rozhoduje ... Trvat na dalsej vymene liekov alebo ist do nemocnice nr alebo zaluzie??? Dnes mi ke lepsie dnes ten neurol pekne zabral ale ro je len nim takze ad nviem ci zaberaju zrejme nie ked je takto hrozne ta uzkost bez neurolu je priserna

domkaaaa
23. okt 2016

@umabell svhudla som 5 kg odkedy mam escitil

timea179
23. okt 2016

@umabell beriem aj benzac ale chcem ho pomaly vysadit.Dnes skusim nezobrat ad trittico,ci to pichanie nieje z toho.Zajtra by som sla k psych.nech mi zmeni lebo mam pocit ze to pichanie je z trittica.Uz som ho raz brala a mozno teraz mi robi sarapatu,takze dnes som istena len neurolom

timea179
23. okt 2016

@umabell ja straaaasne mam chut

timea179
23. okt 2016

Uz som zabudla kto z vas berie trittico.Keby nebolo toho obtazujuceho pichania tak liek je to dobry.Och baby kolko veci msm zajtra vybavit

umabell
23. okt 2016

@bernusha
@timea179 ja len sem tam 😉

timea179
23. okt 2016

@umabell nie nahodou ty beries trittico?alebo to domkaa berie?Boze ja mam teda pamat 😀

umabell
23. okt 2016

@domkaaaa ja som z neho rapidne schudla tym ze ma velmi preháňali Domi skus pohľadať ineho lekára... Lebo toto uz takto dlho ide a ziadny efekt... A urcite ti vymenia ked povieš ze ti nechuti jest a preháňa ta... Robi ti zle?.. Pocuj skus sa ho zajtra opýtať na Prothiaden co povie mne nevedela co mi dat a zvolila tieto su to stare adecka ale mne sadli ako rit na serbel... A nemam ziadne nežiadúce ucinky len zo začiatku sa mi hlava tocila ale po týždni to preslo... Niektorým ľuďom tie nove ad nezaberaju a ty si mala uz tolkol druhov😐

umabell
23. okt 2016

@timea179 ja nie😉😉neberiem