Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

srdcko81
15. dec 2009

Super alika-ked pojdem niekedy za tou kamaratkou do MT tak sa ozvem ci nemas cas 🙂

alika54
15. dec 2009

jasan,,,,pekne sa ozvi,,,Kami ty si odkial???

srdcko81
15. dec 2009

Kamilka aj Ty si mozes najst kamosku-asi si z blavy predpokladám a Vas tu je vela-ale zasa aj blava je velka ze? 🙂

kamilka.c
15. dec 2009

je to tazke najst niekoho kto ti padne ako sa vravi ako serbel na r....
ja byvam pri Bratislave

alika54
15. dec 2009

neboj,,,,najdes kohosi ,,,a sak teraz mas nas a mi teba 😉

kamilka.c
15. dec 2009

jeziis alik si zlataaaa 😵 a ja tak precitlivela ze ma potesia taketo veci ked to citam

srdcko81
15. dec 2009

No neboj-viem ze to je tazke-ale to bola taka nahoda-asom za nu rada. 🙂
Inak je fajn ked ma clovek kamarátku-ale tie ktore som myslela ze su skutocne sa mi otocili chrbtom-teda hlavne jedna-bolo to kamaratstvo za hrob-od troch rokov od skolky-skoly-stredna-svadby-vo vsetkom sme si pomáhali a prisla moja panicka porucha-a dievca ma nepodrzalo-naopak este viac ma deptala-tak som to ukoncila 😔 Nie ze by som sas nou pohadla ale proste som prestala vyhladávat jej spolocnost-a tak komunikujeme velmi obmedzene-len ked sa nahodou stretneme-ale uz to tak neboli 😔

srdcko81
15. dec 2009

je to normalne pravda-ze cloveka ked postihne taketo cosi-tak strasne zacne vidiet okolo seba aj veci ktore dovtedy nevidel.
A ja som rada ze mam Vas a sme také virtuálne kamosky,ktoré sa podrzia-pomáha to fakt,ked clovek vie ze v tom nie je sam.Alika má svatu pravdu 🙂

kamilka.c
15. dec 2009

vsakt o je to co pises srdcko ze proste odrazu sa zbadas a zistis ze aky je rozdiel medzi znamymi a aky medzi priatelom a nejde tu len o to ked sa ti niekto obrati chrbtom ze mas zdravotny problem....ja by som ju odrzala akoby som vedela a vzdy by som si nasla cas nekategorizovala by som priatelov podla toho co z ktoreho mam ake zisky ci osoh to nie je priatelstvo je to falos potom

alika54
15. dec 2009

v zivote kamarati prichadzaju a odchadzaju,,,malokedy ostanu neaky na cely zivot,,,, 😉

srdcko81
15. dec 2009

kamilka-ja som bola co sa týkalo tej kamosky taka sliepka ze az no-ona ked mala partnerske problemy a zavolala o polnoci-tak ja sprosta som vstala a sla za nou aby som jej pomohla-a ked som to potrebovala ja tak este hadzala narázky typu ze som blazniva 😔 No co uz-len este nevie ako skonci ona-maju v celej rodine dost velke psychicke problemy stará mama jej aj na to zomrela-prejavuje sa to uz aj u jej maminy-a preto si myslim zeby nemala nikoho takto posudzovat-pretoze fakt nevieme ako skoncime. 😔

srdcko81
15. dec 2009

alika maas pravdu-asi vo vsetkom co napises 🙂

kamilka.c
15. dec 2009

srdcko si taka asi ako ja ludia su nejaky ini ako my co mame este stale city a dokazeme byt uprimny mily a mat niekoho uprimne rady

srdcko81
15. dec 2009

No ja som dost citlivý typ co si vsetko pripusta a moc premysla-vzdy som taka bola-vzdy som vedela pomoct poradit-ked niekto plakal plakala som s nim atd.
Babenky moje lucim sa idem cosi este precitat a haji.Ahojte a dobru nocku 🙂

kamilka.c
15. dec 2009

to je dobre ze si akasi 🙂 🙂 🙂 !!!! a dobruuu nocku

alika54
15. dec 2009

ono ked si clovek prejde tym co mi vazi si viac bezny pokojny zivot,,,sme stastne ked prezijeme pekny den v kruhu svojej rodiny ,,potesi nas kazda malickost,,,aspon mna urcite 😉 ,,,,nauci nas to akejsi pokore,,,,ked som lezala na operacke a rezali mi ruku tak som myslela nato ze radsej si nechat tu ruku rezat casto ako zazit opat tie strasne dni v tazkej depke 😔

alika54
15. dec 2009

srdcko bru noc 😉

kamilka.c
15. dec 2009

ach alik 😔

alika54
15. dec 2009

neboj Kami,,,ver mi,,,bude lepsie,,,len vydrz 😉

kamilka.c
15. dec 2009

drziiiiiim dzriiiiiiim 😅

alika54
15. dec 2009

jasne,,,,dnes si zacala uzivat lieky a tak kazdym dnom bude lepsie,,,,ok idem aj ja off lebo tu mam aj krstnu dceru a ta s tou mojou vystraja v postely tak ich idem skrotit 😅 ,,,,papa a sladke snicky 😉

monca007
15. dec 2009

ahojte nikto nebere take lieky ako ja to som sama?

kamilka.c
15. dec 2009

ja este nespinkam

hroska
15. dec 2009

Ahoj vsetky,

len zdravim vsetky babky 🙂 🙂 🙂 🙂

Kamilka super, mas to za sebou, ani to tak nebolelo, pravda? 😨 😉 Drzim palce.....

Som pracovne busy, tak len kuk na MK , papa kocky... 😵 😵 😵

kamilka.c
15. dec 2009

ahoj hroska
dakujem uz som to rozbehla inym snad lepsim smerom a bude sa vsetko lepsit v zivote apson ten moj pohlad na zivot trochu

alika54
16. dec 2009

bre ranko,,,,,Monca neviem veru kdo berie takelieky ako ty,,,,mangel siel s malou ku dr bo kaslala celu noc,,,,a potom mi odchadza na pansku jazdu tak budem sama s kinderkami domka,,,a to sa musim naucit este na sobotu pravo 😝

kamilka.c
16. dec 2009

alika tak to mas nabite a komplikovane ale verim ze to zvladnes
inak vsetkym kockam dobre ranko
zatial citim stale ten sami chaos v hlavke cakat rychlu zmenu sa neda viem...inak vcera som sa citila vecer dost zvlastne taka mimo som bola akoby som si cosi slahla taka ako handrova babika som sa citila

filipal
16. dec 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂

uz ani nepisete....vsetci chystate Vianoce? 😨

Kamilka ten pocit mas z toho Rivotrilu. 😝 😀

srdcko81
16. dec 2009

Ahojte babky
zdravim vsetky kocky.
monca007-neries to ze nikto take lieky neberie-tiez beriem velafax a nikto ho tu neberie-podstatne je aby zabrali. 🙂
alika54-tak drzim palce s kinderkami aj s ucenim 🙂
kamilkac-to ten rivotril-on má taký ucinok na zaciatku-ze si jak sfetovana-to prejde neboj 🙂

kamilka.c
16. dec 2009

ahoj srdsko filipal a to je normalne z toho Rivotrilu ? aj ty to tak pocitujes ? ci to je len na zaciatku nez si telo zvykne?
ja nechystam Vianoce az tak ale skor vy nemate cas na zabijanie casu na nete ja sem tam nakukavam a malo sa pise ale to je dobre zamstate si hlavicku a cititre sa azda lepsie mne to zatial nejde lebo ma to neuspokojuje a nedonutim sa zatial ani k zakladnym veciam nupratovania nie to este chystania ineho ani som tento rok nepiekla
postacia nam snad kolace ala Tesco obrazne povedane

srdcko poznas rivotril ?jezis vsak som bola rada ze ma vcera o dr. viezol ocino lebo som bola taka uplakana kadejaka nijaka si neviem predstavit trmacat sa elinou
povedala mi aj to dr. ze zacnem isto soferovat aj vdaka liecbe ze to bude ok ze sa prestanem bat som zvedava