Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mijo53
11. nov 2016

@umabell ako vyššie pisali je to mágia a to škodí, modliť sa môžeš k Bohu, svatým a anjelom, hlavne k svojmu patronovi, ktorého meno nosíš, Boh nepotrebuje páliť papieriky, červené náramky a pod.

mijo53
11. nov 2016

@umabell nebudeš mať iných Bohov okrem mňa, žiadneho božíka, ani posvatnú kravu - pišem na inom počítačí, tak neviem nájsť niektoré písmena

sagittka
11. nov 2016

@timea179 ahoj ja som ho brala ale mne to nezaberalo absolutne. To je taky stary liek vraj

sagittka
11. nov 2016

@umabell aj ja som o tom splne pocula a podla mna na tom nieco urcite je, mesiac ma velku moc, ovpluvnuje vodu na zemi aj v nasom tele. Nie je to nijake ruhanie ani nic podobne. Aj ten datum. Urcite na tom nieco bude 😉

mijo53
11. nov 2016

@sagittka ak tomu veríš, tak ťa to určite ovplyvni, netreba veriť žiadne horoskopy, šnúrky, dátumy

sagittka
11. nov 2016

@mijo53 no a co je na tom? Nech si kazdy veri v co chce, pokial tym neublizuje inym tak je to vsetko v poriadku nie?

ivett311
11. nov 2016

Dneska sa citim velmi zle, uzkost zavraty ach 😞😞😞 neznasam toto pocasie, uz davno mi nebolo tak zle ako dnes😭😭

kukulita
11. nov 2016

@ivett311 ahoj, mne bolo takto pred pár dnami....viem presne ako ti je....neboj ráno už bude lepšie...

mijo53
11. nov 2016

@sagittkaa kto chce uškodiť sam sebe

timea179
11. nov 2016

@sagittka citala som tiez ze je to liek prvej generacie,je z tych starsich,tak uvidim ci zaberie mne

janka_banka
11. nov 2016

@timea179 moja mamka mala tiež depku asi pred cca 15-20 rokmi a užívala ludiomil a veeeľmi dobre jej zabral 🙂 ... držím palce 😉

timea179
11. nov 2016

@janka_banka supeeer,tesim sa ked liek zaberie inemu,dufam ze konecne aj mne.Kedysi davno mi ho dal starsi psych.ale kedze som bola na tom zle a citala som neziaduce ucinky a panikarila tak som ho nebrala 😀

umabell
11. nov 2016

@mijo53 ale ako si tym mozem uškodiť prosim ta? Ved su to zelania... Nic zle nejdem robiť ziadne cary mary

timea179
11. nov 2016

Zienky,este sa vam stava pri akejkolvek bolesti ze panikarite? 🙂

domkaaaa
11. nov 2016

babenky dnes mi bolo celkom ok bola som dokonca cvičiť aj s babami sme sa zasmiali a teraz večer ako viem že je piatok a byvame s priatelom vždy po robotke spolu prišla na mna úzkosť pri pisani dennika ... dokonca som do neho napisala take pocity že sa bojim že mi to neprejde že to je silnejšie že nemam chuť už bojovať že som unavena ... prečo ma tieto myšlienky naadaju :( može byť že lieky ešte nezabrali naplno? či mam to konzultovať s primárkou?

mijo53
11. nov 2016

@umabell no ved pros si to prostredníctvom modlitby si veriaca alebo bie

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa domi je to ešte skoro aby lieky zabrali...

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa myslím naplno.. určite už zabrali ale nie naplno..

domkaaaa
11. nov 2016

@mm103 a napadlo ťa niekedy niečo taketo? lebo ja som sa hrozne zlakla :/ že mi to neprejde mi ide hlavou v kuse pritom mi nič tae nie je a je mi do plaču ... úzkosť ako vyšita!

domkaaaa
11. nov 2016

lekar vravi žesom rozrušena z toho že zajtra idem domov :/

kukulita
11. nov 2016

@domkaaaa ahoj, je možné že ti este lieky poriadne nezabrali, ale moze to byt aj príznak nežiaducich účinkov...asi by som to konzultovala...

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa samozrejme že som sa bála a ešte sa stále bojím že sa mi to vráti..ale keď lieky nezabrali ešte naplno tiež mi bolo všelijako hrozne a do toho nával tepla a triaška že som si povedala že to už nezvládnem...

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa tiež si myslím že veľmi nad tým uvažujes a už máš stres z toho čo cez víkend...

domkaaaa
11. nov 2016

strašne som sa zlakla :O lebo potom človek si namyšla že to naozaj nezvladne pritom nam skoro nič nie je baby!!! keby ste počuli psychologov čo mi tu vravia no koniec fakt ma presvedčili že som uplne zdrava

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa povedz aj naaaaaam..😘😘

domkaaaa
11. nov 2016

@mm103 som sa zlakla že mi to prešlo do depresie vtedy človek nevidi sposob ako by mu to mohlo prejsť :/ ale to je len úzkosť alebo obavy

domkaaaa
11. nov 2016

@mm103 no vravia mi že vlastne je to cele v mojej hlave a človek s neurózou nevie byť sa so svojimi myšlienkami ... stale mi opakuju že som zdrava a že sa nemam v tom vrtať a začať robiť niečo zmysluplne a stale sa zamestnavať ... a vravia mi že tym že tuto úzkosť mam mi to prinaša vyhody lebo ludia maju o mna zaujem zvyšeny či už mamina tatino priatel sestra a že mna to v tej uzkosti udržuje preto lebo som rada že sa o mna zaujimaju .... mysloite si že by toto mohla byť pravda?

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa ale ty fungujes... baví ťa čosi robiť smejes sa keby si mala depku nič z toho nerobis.

domkaaaa
11. nov 2016

@mm103 ja viem 🙂 len ten plač ma stale tráááápi že dosť často tu plačem a nevieme ten plač definovať že z akej emocie ide ...

mm103
11. nov 2016

@domkaaaa ja si myslím že je niečo pravdy určite na tom... tiež by som brala dobrého psychológa ale tu nikto taký nie je...