Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

marcela91
10. nov 2012

@sikea nestoji vela , neviem kolko presne, spytaj sa v lekarni, alebo skus vygooglit nejake internetove lekarne pozri cenu , v nasej lekarni mi napr. dala z balenia len polku, ked som nechcela cele, mozno odvtedy vymysleli este nejake lepsie, ale uz roky som to nastastie nepotrebovala, s touto manozou to bolo jedine, co zaberalo, lebo po antibiotikach som to vzdy o par dni mala spat a nemalo to uz konca ti zapaly a tie bolesti ukrutne... 😝

marcela91
10. nov 2012

@sikea pozri tu, ale to je 60 tbl. balenie, maju aj 30 tbl. balenie za polovicnu cenu, ale preposielam koli popisu, prestuduj..
http://www.mojalekaren.sk/valosun-uroval-manosa...
Daj potom vediet, ci aj tebe pomohol, radim to kazdemu z okolia , kto mal tieto problemy a zabralo to nastastie :D

sikea
10. nov 2012

@mamiedi nebola som si tie brusnice kupit pijem len urologicky caj

mamiedi
10. nov 2012

@sikea Ja mam taky urologicky co je s brusnicami.. A ozaj ty mas deti?

sikea
10. nov 2012

@mamiedi no pocula som ze je aj taky caj s brusnicami...a ano mam tri

sikea
10. nov 2012

@marcela91 ja som to uz pozerala a kupim si ich vyskusam a potom ti dam vediet ze ci mi pomohli....ja tento zpala mocovych ciest mavam do roka aspon dva az trikrat a je to vazne dost neprijemne

mamiedi
10. nov 2012

@sikea Kolko maju rokov?

pingu1
10. nov 2012

ahojte kocky ako sa mavate? mne ten seroxat asi zabera, bo citim sa dobre. nie super ale fajn

janeckovalenka
10. nov 2012

@lan123 neboj sa , vydrz , oplati sa to

sikea
11. nov 2012

@mamiedi dnes ma akurat dcera 17nast rokov , syn ma 13nast a nakmladsia ma tri roky.....ty mas tiez deti a kolko maju rokov?

mamiedi
11. nov 2012

@sikea Ja mam jednu dcerku,ktora bude mat 26.teho 3 roky. Tak uz pocitame dni. Nakreslila som jej tabulku,v ktorej kazdyden skrtame a pocitame kolko-krat sa este vyspime,aby mala narodeniny 😉

sikea
11. nov 2012

@mamiedi nooooooooo to je krasne ked to takto skrtate a aj ti pojde do skolky ci uz chodi?

mamiedi
11. nov 2012

@sikea Uz chodi od septwmbra. Ale tak nebola este vela. Kedze mala aj ten uraz a aj chora bola uz odvtedy. A tvoja uz ma alebo len bude mat 3?

sikea
11. nov 2012

@mamiedi aj moja chodi do skolky od septembra a tiez bola uz dva krat chora ...... a uz mala tri 17teho septembra

sikea
11. nov 2012

@mamiedi a ako sa dnes citis uz mas v sebe neurol?

mamiedi
11. nov 2012

@sikea Mnoo uz mam aj dve 😉 Teraz celkom v poho. Ideme onedlho na hody..

sikea
11. nov 2012

@mamiedi jaaaaaaaaaaaj a to dokedy mas takto uzivat ten neurol a kto ti ho vlastne predpisuje?ale nemozes nato pit vsak?a kam idete na hody?my ideme o dva tyzdne 🙂

mamiedi
11. nov 2012

@sikea vies ze ani ja neviem? Vseobecny alebo odborna mi ho predpisuju.. Na hody ideme do Sv.Petra pred dvoma tyzdnami sme boli v Marcelovej.. Vi kam pojdete?

sikea
11. nov 2012

mne moj psychiater nechcel predopiisat neurol tak som si povedala ze to bez neho musim vydrzat......no pekne teda takze hodujete poriadne......my pojdeme do poruby tam byva priatelova starka a teta s rodinou 😉

sikea
12. nov 2012

ahojte baby.....mne je nejako divno od zaludka ale ma aj mocova cesta boli ale aj menzes mam dostat a teraz neviem ze cim to je a vy sa ako mate?

mata37
12. nov 2012

@sikea nemusím ti asi písať ako, že moja? Musela som si poobede z toho všetkého ľahnúť a vyspať sa. Tak som sa strašne bála o toho ocina. ale snáď to bude dobré. teraz som si riad poumývala, večer pozrem telku a pôjdem spať, lebo zajtra idem do práce. Inak zajtra posledná polka elicey a idem na celú tabletu. tak som zvedavá. Už nech to len čo najskôr zaúčinkuje. 🙂

sikea
13. nov 2012

@mata37 ahojik moja .... a verim ti ze si si musela v cera lahnut a pospat si aspon si si oddychla a ukludnila sa a som rada ze ocino je v poriadku a ze ho maserka vymasirovala....inak dobre sa mi v cera s tebou volalo velmi ma podporujes a psychicky mi pomahas dakujem ti zato matka.....neboj bude dobre elicea zaberie ako aj mne a budeme sa vyskierat jedna na druhu 🙂

mata37
14. nov 2012

@sikea ahoj moja pekná, prvú noc som asi po troch mesiacoch prespala až do 6.00 hod. čo je super. Takže som úplne oddýchnutá. Myslím, že na eliceu reagujem dobre, dnes prvá celá tableta vo mne a začína mi chutiť jesť. a to je ten dobrý príznak. Tak sa maj pekne, pekný dník a večer sa možno ozvem. pa 🙂

sikea
14. nov 2012

@mata37 ahojik srdiecko 🙂 tak toto ma velmi tesi ja dobre spavam snad od zaciatku a viem ze elicea je moc dobra kedze aj mne velmi dobre zabrala som snou spokojna je to super AD a mne veru chuti jest uz pekne dlho aspon dve kila mam uz naspat.....jasne len sa ozvi budem moc rada .... takze ti prajem krasny dnik pa 😉

vadimka
14. nov 2012

@sikea ahojky, uz sa mas lepsie?

ja som mala 2 dni po sebe bolesti hlavy, zvlastne ibalgin zabral asi na 1,5hodinu a potom zasa bolela....tak neviem co to bolo...mam aj pred mz, snad to dajak suvisi,,aj citim sa hrozne unavena...v robote takmer spim....a ty?

sikea
14. nov 2012

@vadimka ahojik tak ja mam menzes ale pred nim som sa citila hrozne jedla som vsetko co som videla a uz v ten den ked som ho dostala mi bolo zle od zaludka a ozaj beriem antibiotika bo ma velmi bloleli mocove cesty takze zase dalsie lieky ....ale uz mi celkom fajn a tebe teda nezavidim s tou hlavou ale urcite to suvisi s tym menzesom 🙂

vadimka
14. nov 2012

@sikea a dostala si mz skor? lebo ja mam dostat az v nedelu, ale citim ze zachvilu to pride...aj mne je vselijako....urcite to suvisi s mz....boze ty beries dalsie atb,,ti nezavidim...no ja tiez zeriem bez skladu a ladu...hlavne sladke...

vadimka
14. nov 2012

@pingu1 to je dobra sprava 😉

sikea
14. nov 2012

ano dostala som ho skor mala som dostat az vo stvrtok az piatok a dostala som v pondelok a bolo mi vazne hrozne a ty tiez cakaj asi ti pride skor ked sa tak citis inak riadne vykyvi vsakze?no hej beriem ale tak co si poradim ked musim tak musim.....no aj ja som tak jedla jedno cez druhe hehe....

vadimka
14. nov 2012

@sikea ja som dostavala aj bez AD MZ o 2 dni skor, ale o 4/5dni skor to sa mi uz zda vela.....ano, riadne ze vykyvy