Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

lucinka0921
1. mar 2014

@lupita71 fakt?To som vobec nevedela,ze on mal vobec nieco take....Je vela takych znamych osobnosti,co mali,ci maju taketo psychicke problemy a presne,normalne funguju a to tak cloveku dava nadej,energiu,vieru....Je dobre,ze to netaja,prave naopak,ze s tym vyjdu von,to je pre nas dobre

timino
1. mar 2014

dievcata brali ste niektora mirzaten,? ja ho beriem asi tri tyzdne 30 mg na noc len by som chcela vediet ako vam zaberal

lupita71
1. mar 2014

@timino ja jsem ho brala, na spani ucinkoval dobře, ale jinak mi na zlepsen nalady nepomohl ani dalších 5 AD, me zabira jen neurol. Asi zalezi jakz je puvod Tvých nepříjemných stavu, znam lidi, co jim pomohl

timino
1. mar 2014

ja som s nim spokojna uz som si myslela ze mi nikdy uz nebude dobre ale chvala bohu mi zabral ja sa uz od decembra liecim ale skoro tri mesiace som ani nezila.bolo mi stale zle na odpadnutie bala som sa chodit von

lupita71
1. mar 2014

@172 Díky za přivítání!!!

lucinka0921
1. mar 2014

ahojte baby.Mam otazku.Chodite do nakupnych centier?Takych väcsich a ak ano,ako to zvladate?

172
1. mar 2014

@lucinka0921 ajoj moje tak este som nebola ale chcela by dom vediet co by to so mnou urobilo...Kaufland som zvladla 😀

lucinka0921
1. mar 2014

@172 kaufland zvadnem aj ja,ale zajtra mam ist s priatelom do Prahy na nakupy obrovseho nakupneho centra 😲

timino
1. mar 2014

no teda ja ked idem tak sa mi poriadne trasu nohy

timino
1. mar 2014

ale uz je to lepsie ja som poriadne tri mesiace nevysla von a ak dom isla k dr.tak vzdy niekto so mnou isiel ale stale som ospala spavam aj cez den

timino
1. mar 2014

dakujem ze ste ma prijali

simka1111
1. mar 2014

ahojte 🙂 ako ste sa dnes mali a co ste porabali ? Ja som dneska bola s rodicmi a sestrou a starymi rodicmi na dedine u prababky. Bolo krasne slnecne pocasie , vytiahla som uz aj bicykel a trosku sa povozila . Pred chvilou som len prisla domov, ale este ma caka ucenie 😠 inac som saa prihlasila na latinsko -americke tance, takze som velmi zvedava , co to bude. Zatial len pre zaciatocnikov, mozno dakedy postupim aj vyssie. Velmi sa mi pacia niektore tance, napriklad samba, tto je top 😉 😉 Nikdy som na nic take nechodila , cco velmi lutujem 😒 Prvu hodinu mam uz tento utorok + utorok mam aj psychologicku , doobedu sa musim ucit a vecer idem asi na akciu so skupinou, pre vsetkych medikov na skole 🙂 Ale dooma si musim daco vymysliet, asi ze idem ku kamaratke spat, inac sa neda s mojimi rodicmi 😀 Cize bude to vcelku perny utorok . A v skole nas tiez nesetria, treba sa furt ucit, stale mame dajaku pisomku . 😎 Ale nestazujem sa. 😝 🙂 A aky mate plan na zajtra? Ja sa budem len ucit, lebo posledne dva dni som oddychovala. 🙂 @lucinka0921 - si sa pytala , ako zvladame vačsie priestranstva, velke obchodne centra. Tak kedze ja nemam agorafobiu ani panicku poruchu , tak s tym ja nemam vobec problem , ale zasa kazda diagnoza ma svoje prejavy . Ale ja viem , ze cochvila budes ako rybicka 😉 😉 Musis ale este trosku vydrzat . 🙂 Ale stoji to zato . A co uz si si kupila tu knihu alebo nie ?

danielagabriela
1. mar 2014

@lucinka0921 ahoj no ja ti poviem, ze velke centrum v pohode a to celkovo nakupy nemusim.. ja mam skor problem ist napr. K nam do malych potravin.... tak urcite chod, za vyskusanie nic nedas, ale do kebelky nejake lieky na ukludnenie pre istotu... drzim palce, nech to zvladnes v pohode....

danielagabriela
1. mar 2014

@timino ahoj vitaj medzi nami.... no ja sa liecim od januara, zda sa mi teda uz lepsie.... a ty na co sa liecis, tiez panicka porucha?

esselte
1. mar 2014

@lucinka0921 neboj sa , povedz si, že to musíš zvládnuť, ja som bola dnes na to pochovávanie basy a obecnú zabíjačku, prišiel atak, ale povedala som si no a čo a prešiel, prišli sme domov nedávno a išli sme o druhej akurát, že klobáska bola fajnová, ale grgám po nej, pardon, akoby som zjedla tú sviňu celú

lucinka0921
1. mar 2014

@simka1111
@danielagabriela
@esselte
dakujem baby,pojdem,len este otazocka,mam sice oxazepam,ale pouzitelny do 3/2014.Myslite,ze ho mozem ak nieco?

172
1. mar 2014

@lucinka0921 este mozes luci celi 3 mesiac...a neboj zvladnes to... 🙂

esselte
1. mar 2014

@lucinka0921 kľudne môžeš a neboj sa, keď som dnešný deň zvládla je, zajtrajší zvládneš ty a vyžmýkaj milého..

esselte
1. mar 2014

@172 Ahoj, tak ako?ja som zjedla na obecnej zabíjačke klobásu a mäsko a pardón, grgám akoby som zjedla tú sviňu celú

172
1. mar 2014

@esselte ahoj ved citam citam a tesim sa s tebou ako si to zvladla..hmm taku klobasocku by som si dala..ja teraz na vecer trosku taky strach ale da sa..

esselte
1. mar 2014

@172 ja sa už normalizujem, dala som si kávu a už je ok

timino
1. mar 2014

mne to zacalo tak ze koncom novembra som odpadla muz volal zachranku a lekar povedal ze som dehydrovana a odvtedy sa mi to zacalo.liecim sa na depresiu a panicku poruchu.

timino
1. mar 2014

lucinka 0921 ja si mylim ze mozes este ten oxazepan uzit

lucinka0921
1. mar 2014

@esselte
@172
baby,ale ja som nikdy ten oxazepam nebrala,teda ja som len neurol brala pred 5 rokmi ci jak a odvtedy vobec,tak sa bojim,ci nebudem nejak otapena,ci budem v nimat normalne realitu a tak 😠 😀

simka1111
1. mar 2014

@lucinka0921 podla mna mozes v pohodicke 😉

172
1. mar 2014

@lucinka0921 aha,tak si ho daj luci iba uplne v najhorsom pripade..ale ja myslim ze to zvladnes ked tam budes s milackom 😉

lucinka0921
1. mar 2014

@172 no snad ano.Ja sa bojim benzakov 😒 preto som ich nekdy nebrala.Ale chcem ist do tej Prahy,chcem si ist nieco pekne kupit na seba a ked mam mozno tak preco nie 🙂 Tak dufam,ze to zvladnem v pohode.Mne ho dr. dala,lebo ze posobi iba 4 hodiny a neuspava,a dobre sa vraj znasa

esselte
1. mar 2014

@lucinka0921 oxazepam v pohode zober, fakt pôsobí štyri hodiny, nie je silný, ja som ho brala ešte predtým ako som sa začala liečiť, predpísala mi ho obvoďáčka, brala som ho dva týždne, kľudne zober

anina63
1. mar 2014

@lucinka0921 ahoj chodím,ale s niekym.Stane sa,že musím sama a niekedy je to ok,niekedy rychlo,rychlo a von 😀

lucinka0921
1. mar 2014

@esselte tak vezmem so sebou,ale verim,ze ho nebudem potrebovat,snad 😉
@anina63 ja sama vobec,ale tak uvidime,zajtra sa ozvem,ako som dopadla,teda verim,ze v pohode,celkom sa tesim 😀