Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
14. okt 2016

@sahenka ajoj popis mi prosim co ti je 😊 Dlhsie som tu nebola tak som neni v obraze

mm103
14. okt 2016

@domkaaaa áno bez neho zatiaľ neviem zaspať.. takže užívam večer plus magnézium dvakrát plus tu medovku pijem... pôjdem na chvíľu k našim keď doupratujem... Potom malú uložím spinkat a potom pôjdem lúštiť a pomodliť sa... viera je tiež veľmi dôležitá veľmi mi pomáha viem že tu je niekto komu je jedno aká som a má ma rád takú aká som a pomôže mi...

bernusha
14. okt 2016

😢😢😢😢😢😢....pomooooc!!! Zase zle.......

timea179
14. okt 2016

@bernusha ochhhh...tak co to?????atak?

bernusha
14. okt 2016

@timea179 veruuu och...zase STRACH A NOVA DIAGNOZA V TEJTO SPROSTEJ HLAVE!!! 😈👊👊👊

timea179
14. okt 2016

@bernusha sama si si dala diagnozu ? 😖

bernusha
14. okt 2016

@timea179 anoooo...😢😢😢😢

domkaaaa
14. okt 2016

@bernusha aj ja dnes zle 😏 Normalne mi je tak divne nevolno aj to moze byt z uzkosti?

slavkasobanska
14. okt 2016

ahojte,ja sa liečim na depresie a uzkosti už 9 rokov ale momentalne mam velmi zle dni,...bola som už 3 x hospitalizovana a pojdem asi znovu,aby som sa pozbierala trochu,je to strašna choroba,..

slavkasobanska
14. okt 2016

@domkaaaa ..ano može to byt z uzkosti,..

timea179
14. okt 2016

@bernusha a prosim ta akuuuu ? 😕

sandra2308
14. okt 2016

Dievcata, v nedelu bude spln, neviem ako na vas, ale na mna to dost posobi, aj zmeny pocasia, jesen...😕

sandra2308
14. okt 2016

@domkaaaa aj mne je dnes tak divne, tocaky v hlave, uzkost, hrca v krku. Ale zajtra bude urcite lepsie, uvidis.

bernusha
15. okt 2016

Babulky,pekny den vam prajem...☺🍀🌻🌞

umabell
15. okt 2016

@bernusha ďakujem aj tebe krásny vikend bez pliagy 🙂 ako ti je dnes?

umabell
15. okt 2016

@domkaaaa ahoj Dominika neprehana ta?

bernusha
15. okt 2016

@umabell ...zatial dobree,klop-klop..☺☺☺..a Tebe? 😙

umabell
15. okt 2016

@sahenka ahoj ano mne bolo zle kady den uľavilo sami len večer ale celé dni blee

umabell
15. okt 2016

@bernusha mne dobre len tazka noc bola mam psika pichi mu injekciu a taku alergiu dostala ze som myslela ze je po nej celu noc hore ako pri decku😕 a varim a upratujem...

bernusha
15. okt 2016

@umabell ..aj ja varim,upratujem...a deti ma bombardujuu..😂😂😂

bernusha
15. okt 2016

@bernusha ...ale mi ide kartaaa....mam rozbijaci den...😈😈😈...najprv sviecu v skle,a teraz misku...😯😯😯😯

bernusha
15. okt 2016

Sama sebe napisem prispevok...co mi jeee??? 😂😂😂😂

domkaaaa
15. okt 2016

@umabell nie nie nastastie to nie 😂 Ale mohlo by trochu mech schudnem 😂

mm103
15. okt 2016

@domkaaaa ako sa dnes cítiš?

mm103
15. okt 2016

@slavkasobanska držím palce. Nech je dobre. .ako sa cítiš dnes?

domkaaaa
15. okt 2016

@mm103 vies co ako som si do pol 10 nedala ad mi bolo skvelo akonahle si ho dam hned ma rozboli hlava a chce sa mi vracat zo vsetkych pachov a voni 😢 Ani varit nemozem vluse ma napina ... A samozrejme ze ked mi je talto hned mam uzkost ze co sa deje 😢 Myslienky zatial nemam klop klop ... Ale vcera som bola vecer vonku s babami a bolo skvelo len sem tam ma naplo 😏😏 a ty ako?

umabell
15. okt 2016

@domkaaaa ja som z týchto schudla ale mne jest nechutilo a veľmi ma prehanalo preto som musela meniť.. Ale.ja pevne verím že tieto tebe pomôžu

mm103
15. okt 2016

@domkaaaa ja som chorá takže som taká otapena... inak psychicky už lepšie ale mám stále miernu úzkosť a prepadajú ma tie myšlienky sem tam...naj by bolo keby zmizli úplne...ako keď to zhrniem cítim sa už lepšie ale cítim že To ešte nie je v poriadku úplne..A cítim aj To že víkendy nemám teraz rada lebo človek rozmýšľa musím si nájsť nejakú aktivitu...ale varím teraz

domkaaaa
15. okt 2016

@mm103 no presne 😂 Ani ja nemam vikendy rada ... Vobec

bernusha
15. okt 2016

@domkaaaa ..ja ich zase milujem!!! Mam doma obe babule spolu...a vtedy nemam kedy mysliet na blbiny...😯😯...i ked by som klamala,ze stavy nemam...😢😢