Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

domkaaaa
14. dec 2015

@1257 ja som brala atarax ale nesadol mi 🙂

umabell
14. dec 2015

@domkaaaa v pohodke🙂 nechuti mi velmi jest zato fajcím aj za jedlo 🙂 ale to nevadí hlavne ze je v pohode 😉

1257
14. dec 2015

@domkaaaa Prosím ťa a prečo?

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell ani mne vobec 🙂 iba vecer ma chyti žrava nemoc to volam :D

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell a tie hnusne vtierave myslienkyma budu kolko trapit boze :D

domkaaaa
14. dec 2015

@1257 neukludnil ma

umabell
14. dec 2015

@1257 preco mas pocit ze nezabera? on je tusím z takých slabsích,,,, a mas aj nejake AD?

umabell
14. dec 2015

@domkaaaa pokial nezaberu liečiky moja pekna 🙂 🙂 🙂 mne sem tam preblesne tiez mysienka tak ju zahodím svinu hnusnu 😝 😝

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell a 20 dni je este malo? :(

umabell
14. dec 2015

@1257 mne sa naposledy doktorka rozhodovala medzi ataraxom a rivotrilom a dala rivotril... neviem povedala ze su z tých menej navykových ... 🙂 nezabera ti?

sovidzka
14. dec 2015

@umabell umka jasne ze sa teraz nechystam pivko pit.. len ma to tak napadlo ze raz ked budem fit ci si este dam s muzom na gauci vecer pri telke s poharikom cerveneho ako kedysi.. 🙂

umabell
14. dec 2015

@1257 nie som sa pomylila medzi spitominom a ataraxom, mala som spitomin ten vobec nezaberal tak mi dala Rivotril, oni patria k tým slabsím.... zevraj

umabell
14. dec 2015

@sovidzka jasne ze si das aj ja si dam pivko ked mi bude dobre 😝 😝 😝

1257
14. dec 2015

@umabell no vieš so mnou je to tak že lieky neviem do seba dostať a psych mi dala atarax,ale neurologička mi dala ad aspon si myslim escilatopram či ako sa to vola a ansilan no a lexaurin lenže to keby som zjedla tak umriem na otravu všetky sú navykové ale tento atarax by nemal byť tak by som ho chcela začať brať 😖

umabell
14. dec 2015

@domkaaaa niekomu to trva 4-6 tyzdnov 😒 😒 😒 ale ja citim ze ti je lepsie nie? aspon trosku neboj zaberu ...

umabell
14. dec 2015

@1257 escilopram je ok, daj si ho spolu s tým ataraxom, to preto davaju aby rychlejsie zabrali AD neboj neumries na otravu kolke som ja uz pohltala..... ale ten escilopram by som jedla byt tebou neviem aku mas diagnozu,,, ale len samotny atarax ti asi nezabrie podla stavu, mozno ano .. ale ked ti uz dali ad plus lexaurin tak asi mas nejaku depku pravda? alebo uzkost .. Ja som brala lexaurin rok a v pohode som ho vysadila ale samozrejme vzdy som mala AD...

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell je mi trochu naozaj 🙂 len sa niekedy bojim ze tu sa to zastavi a uz nezlepsi :D

umabell
14. dec 2015

@1257 j aberiem tiez Escitil to je tiez escilopram... neboj to su dobre Ad ale plus ja mam ten rivotril... tebe dala atarax... ten ansilan je podobne ako atarax ... a lexaurin je benzak... mas z toho misung urcite 😝 😝 😝

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell rozhodujem sa ci sa uz pytat domov alebo nie:/

umabell
14. dec 2015

@domkaaaa prisahám ze zastavííí 😝 😀 😀 😀 aj mne sa pozriii 😀 😀 neboj pojde to het

1257
14. dec 2015

@umabell No najlepšie natom je to že neviem čo mi je ,ale podla mna mám panickú poruchu a tetániu a ktovie čo ,ale mne sa to prejavuje tak že mi je zle telesne.

umabell
14. dec 2015

@domkaaaa nooo to neviem ale vydrz mozno este tyzden co ty nato? aby si sa nebala zase doma vsetkeho pockaj ty netrpezlivec 😉 😉

domkaaaa
14. dec 2015

@umabell nestras ma :D kazdy kto ma vidi inak hovori ako skvelo vyzeram :D

1257
14. dec 2015

@umabell prosím ťa čo znamená že je benzák načo to pomáho?

dida232
14. dec 2015

Ahojte babky...vidím, že sa tu rozoberá jedlo ..tak ja posledné týždne sa neviem dožrať. nei normálne furt som hladná, lenže problém je, že už to neni ako kedysi a priberala som pekne rovnomerne..heh...čul sa mi to všetko valí do brucha, no konec..musím si dať stopku, bo budem hrozná 🙂. Umabell...sme jedna krvná skupina aj ja hulím ako fabrika...ale teda ja aj hlcem do toho 🙂 🙂 🙂
Domka podľa mňa 20 dní nie je až tak veľa, ešte chvílku pár dní potrebuješ, aby zabrali lieky ako sa patrí 🙂
sovidzka neboj nič aj ja plánujem na silvestra nejaký ten pohárik šampaňského aspoň dať 😝 😝

umabell
14. dec 2015

@1257 aj ja mam panicku aj mne byva telesne zle, tlaky na hrudi, pichanie v rukach nohach, placlivost, unava, nechutenstvo.... takze tie ad su dobra volba podla mna ... ja osobne by som to bez ad nezvladla, ja viem ze su tu zeny co to dali aj cviceniami nejakými ale ja k ním nepatrím. daj si tie AD plus ten atarax a keby sa ti nezlepsovalo kludne capni lexaurin potom namiesto ataraxu.. neboj sa toho polepsi sa ti urcite... mas to dlho?

1257
14. dec 2015

@umabell A5 mesiacov a som stoho dosť zmetená mám 6 detí a najmenšia má 8 mesiacov najprv som myslela že hormony ,ale ked mám menzes vtedy mi je stašne zle má to vpliv?

umabell
14. dec 2015

@1257 Lexaurin obsahuje liečivo bromazepam, ktorý patrí do skupiny benzodiazepínových anxiolytík (liekov proti úzkosti) to je taky väčší ukludnovak ako atarax je anxiolytikum taký slabsí proti uzkosti, su menej navykove ako lexaurin ale lexaurin viac ukludnuje ja to neviem vysvetlit 😕 😕 https://cs.wikipedia.org/wiki/Bromazepam to mi tak ludovo nazyvame benzak 🙂

umabell
14. dec 2015

@1257 ano mne pred kramami je hrozne taka uzkost.... vtedy sa to akoby hormonami zvacsi... 6 deti krááásne.... a neboj sa Antidepresív, lepsie ad ako sa "zblaznit" oni vedeli preco ti to dali neboj

umabell
14. dec 2015

@1257 ty mas 20 rokov?