Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

filipal
19. mar 2010

ano, ze si tak rychlo nadviazala.... 😉
ja som vyhukana, studujem tu tie novinky.... 😨 😅 tusim slovensky konik este nejde, ja som tu cez cesky....
ostatne kocky nas este neobjavili?

srdcko81
19. mar 2010

Ja som na slovenskom-baby asi este nevedia 😉 No mne sa starý kon pacil viac 🙂

filipal
19. mar 2010

asi aj mne.... Srdcko, ty si na slovenskom? ale mne slovensky konik nejde. pise mi, ze ho este prehadzuju...
tebe ide?

srdcko81
19. mar 2010

No ja frcím na slovenskom-normalne mi ide-ked som kukala o 18.00 tak vtedy mi to písalo a potom som skusila po 19stej a uz to slo.no som ma modry koník sk.

srdcko81
19. mar 2010

Baby tu sa dá urobit aj sukromná skupina a ked sa tam nahodíme tak nas nikto nemoze citat okrem nás to sa mi páci-lebo som akurat rozmýslala ze musim zmenit nick ☹

srdcko81
19. mar 2010

baby tak ja ficim-na navstevu-kuknite na tie skupiny ci by ste to chceli 🙂

kubaka
19. mar 2010

ahoj, už na to koukám - přidávám se k nápadu přesunout tuto diskusi na soukromou, dobrý nápad.

kubaka
19. mar 2010

ahoj, už na to koukám - přidávám se k nápadu přesunout tuto diskusi na soukromou, dobrý nápad.

meum
19. mar 2010

ahoojte. tak uz to konecne ide 🙂 doma uz je muz zo mna chori kedze vsetko hovorim jemu a nepisem sem 😀

inak ja idem na prve sedenie az v pondelok takze AD este nemam

viem ze tma je fobia, ale ma z nej chyta panika 😀😀😀

a to je super ze je to mozne dat do sukromia, ale zase co tie nove co by sa radi pridali?

andy.a
19. mar 2010

hello 😎 😎 😎

tiež som za súkr.skup. 😝 😝 😝

maturantom blahoželám a ešte pevné nervy na ústnych 🙂 😉 😝

baba77
19. mar 2010

ahojte zatial sa tu nevyznam......dnes oslavujem.... 😲 😲 😲

dari226
19. mar 2010

ahojte,
no prezili sme bez konika,
z praskou na spanie osm nevedela vobec spat,poriadila mi rovno 2 tbl,to som nespala tiez nic a ked osm isla v noci na wc isla som ako opita,a nakoniec sme sa dohodli ze nemusim brat..
z ad,mi je stale zle,v kuse mi je na vracanie,kazdy druhy dne hnacka,ani chut nemam jest uz je kilo dole,nevady,moze aj 10.len aby mi uz bolo dobre

meum
19. mar 2010

som to prave citala, tak sukromnu treba urobit novu, zacata diskusia sa neda presunut

filipal
19. mar 2010

Hroska 🙂 a co tak zalozit tu sukromnu?
navrhujem nazvy: vesele dievcata a depresia 😀 😝
vesele dievcata 😀 😀
dievcata u datla 😲

ak vam napadnu nejake nazvy, napiste, mozme sa rozhodnut 😀

baba77
19. mar 2010

no uz asi niesom natom tak hrozne,filipal teraz som uz po 3magnezii viete do zili co davaju??super bolo dnes na slniecku,skoro celi den vonku....

inkinka
19. mar 2010

ahojte
hroska gratulujem k prvenstvu 😉
sukromna skupina je dobry napad, vidim ze rozmyslame podobne, len neviem, ako nas najdu nove dievcata, ktore budu potrebovat poradit. Budeme paralelne pisat do oboch tem?

srdcko81
19. mar 2010

Tak babenky ja uz som spat z navstevy-filipal som za názov "dievčatá u datla" 😀
A kto to založí-zvolte si taku spolahlivu osobu i ktorej si myslite ze sa tu najviav zdrziava a ktorá nas nezradí a neodide ked jej nude lepsie.
Som za Filipu alebo hrosku-pretoze len zakladatel ma moznost "rozsirovat rady"
No a aco sa týka ze baby nove sa k nám nedostanú-rozdelíme si sluzby napr.po týzdni a budeme sledovat staru temu a ked sa tam zjaví nová babenka tak jej ponukneme pomoc a ohladsime zakladatelovi ze ju má prijat.
Co Vy na to?

andy.a
19. mar 2010

Srdcko,nie je ťažké založiť tú "SS"...názov OK 😀 😀 😀 😝 ja by som ale dala tie Veselé dievčatá,čo Hrošica kedysi navrhovala 😵 😵 😅 😅 😀 😀 😝 😝 😝

ťažšie je spísať všetky baby-členky,ktoré tam budú môcť prispievať 😉 🙂
je vás tu totiž strááááášne moc 😉 🙂 😝 😝 😕 😕 😕

samoška len tie skalné 🙂 😉

andy.a
19. mar 2010

Fil,tvoj príspevok vyššie som si ani nevšimla 😝 😝 😝 😀 😀 😀

alika54
20. mar 2010

jeeeeej uz ideme 😀 ,,,vsetky moooc zdravim,,,ja este drvim co som nestihla a utekam na skusku,,,,papa a pekny vikendik 🙂 inak moc som tuto novu verziu konika nestudovala no sukromna by bola fajn 😉

meum
20. mar 2010

co tak na staru diskusiu, napisat potom odkaz ze kto potrebuje pomoc a poradit nech napise zakladatelke SS o vstup. podla mna len tie napisu co skutocne budu potrebovat pomoct. a raz za tyzden sem niekto napise aby sa diskusia nedala uplne do zabudnutia. a v sukromnej by kazda mohla na zaciatok napisat kto co berie a ako 🙂 aby bol lepsi prehlad 😀

meum
20. mar 2010

a napad na nazov:
cesta k uspechu
krajsie zajtrasky

andy.a
20. mar 2010

meum,to sú veľmi všeobecné názvy 😕 😕 😕

no,mne budú určite baby stále písať IP-čky,takže môžem ich potom smerovať na SS,lebo veľa sa ich tu už dllllho zdržuje na MK,sú známe,ale nepíšu sem kvôli zachovaniu inkognita 😝 😕 😉

ja by som tému založila,len nestíham a ako viete cez týždeň sem chodím poriedko,nedá sa mi moc 😒 ☹

citrona
20. mar 2010

ahojte kočky, už som tu aj ja 🙂 🙂 🙂
vysvetlite mi, prosím, ako je to s tou SS, lebo v minulom koníku boli niektoré témy zamknuté - čítať sa dali, ale nedalo sa do nich prispievať. túto SS by nemohol čítať nikto , kto by v nej nebol?
dúfam, že beriete aj mňa do spolku?! 😉 😉 😉 aj ja mám studené ruky, psí ňufák, zle spávam 😀 😀 😀 okrem toho iného!
hroši, dr. mi na kontrole povedal, že si mám pravidelne dávať večer 2 mg rivotrilu, ako mi predpísal, že mám byť trpezlivá, že by sa to malo upraviť... uvidíme....
všetky vás pozdravujem, užite si príjemný víkendík, plný slniečka a radosti 😵 😵 😵 😵 😵 a hlavne nech je vám zo dňa na deň lepšie a lepšie! 🙂 🙂 🙂

citrona
20. mar 2010

netreba nič vysvetlovať, už som to našla, som ja ale šikulka 😀 😀 😀

bubinko83
20. mar 2010

ahojte,aj mne sa paci napad s tou SS.Prijali by ste ma tam? 😉 😕 Zakladatelom moze byt hocikto mne osobne na tom nezalezi.A k mojmu stavu citim sa kazdy den inak ale asi je to aj zmenou pocasia.Ale som rada ze mi odisli aspon tie negativne myslienkz co ma neustale tak prenasledovali.

filipal
20. mar 2010

ahojte! 🙂 🙂 🙂
ja som chora ☹ nakaziloa som sa od syna, no hlavne, ze on nejako zmaturoval.
dakujem za podporu a vysledky vraj budu az pred ustnymi - v maji....

nad tym, ako budu do sukromnej temy prispievat nove, som aj ja rozmyslala, preto som do nazvu vesele dievcata navrhla aj depresia. aby to bolo zrozumitelne aj pre nezasvetene. prebieha to tak, ze do sukromnej temy moze zaujemca napisat zakladatelke, ktora potom rozhodne, ci ho prijat....(jaaajaaaj, s tym by som mala problem!)
osobne by som bola rada, keby sa toho zhostila Hroska, ked Andy nemoze....ale keby Hroska vyslovene nechcela, mozem to zobrat aj ja. tuto temu, by som nerusila, moze sluzit na take nie intimne info.
sukromna tema je vyhodna hlavne preto, ze si ju nemozu citat cudzi. preto nehrozi, ze sa nejake citlive info zneuziju...

napiste kocky, co si o tom myslite....

inkinka
20. mar 2010

mozno by bolo dobre vyuzit povodnu temu ako taku navadzaciu, ved mnohe len tyzdne citaju, kym sa ozvu, niektore potom ostanu, ine sa uz neozvu. Udrziavat ju zivu, radit k teme a ked bude zaujem o " prestup", dohodnut sa. Je to dost tazko, je to velmi specificka tema...a ako andy spomenula, je nas tu velmi vela.

hroska
20. mar 2010

Kocky, len ja sa bojim, ze ked bude SS budeme tam uzatvorene ☹ a bude pribudat malo novych bab - resp. bude to komplikovanejsie dostat sa do SS. My, co uz sme skalne, uz vieme ako tak, ze "vo co tady go", takze neviem, ze co by sme bez novych bab tocili... 😕 😨 😝 . Nove baby musia byt! Aj ucel bol tak naplneny - pomoc tym novym co zacinaju..... No neviem, co vy na to??? 😨 😨 😨

Citronik, jasne ze by sme ta zobrali 😅 😅 ! Tak bud trpezliva a uzivaj pravidelne rivotril, ten spanok sa zvykne pekne upravit....

Baby co pisete IP-ky Andy, ved sa nemusite bat, ved pokial nedate foto a ine, nie je sanca Vas opoznat a myslim ze aj s fotom je sanca opoznania minimalna. ... 😨 😨 😨 😨 😵

Filipal, Srdcko, Andy, Kubka, Meum, tak ako to vymyslime s tou SS 😨 😨 😨 ???

Inki 😉 😉

filipal
20. mar 2010

asi najlepsie riesenie je, ze by sli dve temy subezne.....
ved kazda nova sa k nam moze pridat, ide o to, aby nas necitali "očumovači", iba ludia, ktori tiez maju problemy...

dokonca som citala, ze v jednom ceskom casopise pouzili prispevok s nickom, jednej prispievatelky MK o ucasti manzela pri porode a dodatocnych problemoch v sexe....

jasne, ze aj tak sa moze niekto zakuklit, hrat sa na potencionalneho pacienta, ale jeho umysly su ine....

takze, ak som spravne pochopila, ty Hroska, velmi nie si za ST?

hroska
20. mar 2010

Filipal, dakujem, no ja s tym casom som tiez dost zle, dnes som uplne mimo, lebo este do 01,00 hod v noci som musela uradovat a mozno budem musiet aj v nedelu. 😝 😝 😝 Tak ja by som navrhovala Teba, ked si teda vravela, ze by si to pripadne zobrala. A viem, ze ty mas v sebe ten "odhad" na ludi.

Ale stale mi to vrta, ci ta SS bude O.K. - ako som vyssie pisala. 😖

Andy tak co spravime??? 😝 😨 😨 😨 😨 😨

hroska
20. mar 2010

Filipal, pri SS mi imponuje, ze nemozu tam chodit ti voyeri a ocumovat, to je O.K., len problem vidim v tom, ze vstup novych bab by bol komplikovany - cez zakladatela a ta nova, ktora by sa tam objavila by sa citila ako Alenka v risi divov, kym by sa zorientovala. Inki mala pravdu, ze baby si najprv dlho studuju, potom kym naberu odvahu a pridaju sa atd....... Budem este rozmyslat...... A vyliec sa rychlo, marodik. 😉