Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

umabell
12. okt 2016

@sandra2308 ja som brala v tehu len polku z 10mg mne pomihol velmi len po porode sodoma Gomora depresia ci co to bolo a začalo to😞...
@slnecnica333 aj lieky urcite pomohli ale aj sama začala som citat knihy meditacie počúvať velmi mi pomohli.. Zacala som tie myslienky doslova vyhanat kricat boze inac fakt ako blazon😁😁😁ale to mi kazala lekarka odihanat ich.. Chod prec ty si len myslienka co mi ani inym nedokáže ublížiť... A pod... Je to ťažké ale da sa to naučiť.. Myslienkami nedokazeme ublížiť len mams samozrejme vycitky lebo moje myšlienky sa týkali mojho syna bleee a to bolo strašne... Ja som dokonca priala smrt mojim blizkym otrasne este teraz ma striasa fuj...

umabell
12. okt 2016

Teraz mi je momentálne super... Od februára som nasadena na túto liecbu... Vianoce boli zle... Ale klop klop mam sa fakt dobre.. Nevravim ze nemam blbe dni ale kto ich nema ake snazim sa uz nepripisovat to mojej diagnóze tak mi lekarka radila lebo kazdy človek ma zle a dobre dni nie? Lieky su len 50%ostatne je na nas...
@junova

bernusha
12. okt 2016

Babyyyyyy....☺☺☺....som po rodicovskom!!!! A vsetko som zvladla....✌✌✌✌...lebo som chcelaaa...☺☺☺🍀🍀🍀🍀

lenieta25
12. okt 2016

@umabell ak sa môžem opýtať ako sa u teba presne prejavuje uzkostna porucha?

bernusha
12. okt 2016

@mm103 ked mas lieky tak nieee

bernusha
12. okt 2016

Baby???? Z coho mi mozu modriet pery? Modre,fialkovy nadych...😢😢😢😢

timea179
12. okt 2016

@bernusha mne moja teta rozpravala ze ci nemam problem so srdcom,vraj vtedy modraju,ale nechce sa mi tomu verit....asi to budu len babske kecy 😀

bernusha
12. okt 2016

@timea179 ...to je pravdaaa...ale mam 💛 v poriadkuu...tak ja nevieeeem

umabell
12. okt 2016

@lenieta25 bola som uzkostna, plakala som za všetko, bala som sa všetkého, trpli mi ruky az stipali bala som sa ze mi to neprejde, tlaky na hrudi, stale som sa obvinovla a neccela som ist ani von do vsetkehk som sa nútila a bbe myslienky z coho som bola najviac smutná

timea179
13. okt 2016

Dobre rano dievcata...ja uz som pekne nadopovana ako kazde rano 😀

bernusha
13. okt 2016

@timea179 ahojjj...☺☺☺..ja som 15 min.hore,zatial ok..🍀..
ako sa nastavime,taky den mat budeme..☺☺☺
Dnes by sme mohli pisat ako nam je fajn...hm?? 😉😉

timea179
13. okt 2016

@bernusha posnazim sa 😀 Ty si na materskej?Ja som vcera natukala na youtube pp a pocuvala som a uplne som uverila ze vsetko je v hlave,ze si sama vzdy nahovaram katastroficke scenare 😀

bernusha
13. okt 2016

@timea179 Ano som na materskej!! Presne,vsetko mame v hlave! Poradim Ti...kup si knihy;TAJOMSTVO,MILUJ SVOJ ZIVOT,SLABIKAR STASTIA....radsej to studuj..😉😘...mne davaju vela!!! A ANJELI! 😇😇🍀..
TY si na materskej??

timea179
13. okt 2016

@bernusha Kde kupim tie knihy?Ja som marod momentalne 😒

bernusha
13. okt 2016

@timea179 ..ja som si ich objednala!!! Su to fakt 👌 knihy....ohladom coho si marod??

ariadna08
13. okt 2016

@bernusha presne tieto knihy som aj ja citala v najvatsich uzkostiach, velmi mi pomohli a nadalej pomahaju.

ariadna08
13. okt 2016

@timea179 tie knihy maju aj v Martinuse, aj na ich stranke.

timea179
13. okt 2016

@bernusha marod som ohladom mojej diagnozy,a vobec sa necitimna to aby som sla do prace,a ceresnicka na torte je to ze by som sa tam nevratila kvoli kolegyni,zo zaciatku sa mi zdala fajn ale
neskor sa prejavila.Ja uz s takymi ludmi nedokazem pracovat,uz by to bolo medzi nami zle a narusene

timea179
13. okt 2016

@bernusha knihy som si hned vygooglila 😀 a budem objednavat 🙂

bernusha
13. okt 2016

Baby,vsak su super?? 👌🍀...a aj vy ste,som rada,ze ma niekto chape..🍀🍀🍀🍀🍀

bernusha
13. okt 2016

Pisala som hned rano..ako sa nastavime,taky den mat budeme....no ja som vychystala vacsiu dceru do skolky,nieco porobila a uz nevladzem,chveje ma a trasie...😢😢😢...popritom som uplne super vstala!!!! A vobec nemala nejake zle myslienky.....to su tie AUTOMATICKE!!!!! UZ SA ICH CHCEM ZBAVIT!!!!!!!!! 👊👊👊👊👊👊

timea179
13. okt 2016

@bernusha tiez sa ti to objavuje tak z nicoho nic?Ja to tak neznasam ked som v pohode a v sekunde je mi zle.Deti mam v skole,povysavala som umyla toaletu,kupelnu a idem si dat kavu.Co preto robis aby ti tak nebolo?

timea179
13. okt 2016

@bernusha a pozeram svokru 😀

andocka
13. okt 2016

ahojte baby, ste tu niektoré, čo brali AD aj počas tehotenstva, aj v 1.trimestri? Mám minimálne dávky 1 tabletka ráno Sertralin50 mg a 1/3 Trittico na noc. plánujeme bábo no bojím sa, či by som to bez liekov zvládla. ďakujem za odpovede

bulica
13. okt 2016

@andocka ahoj moja, chcela by som sa opýtať ako to bolo s tebou na začiatku pri braní sertralinu, mala si nejaké nežiadúce účinky? Ja ho mám tiež predpísaný, zatiaľ ho však neberiem, úspešne sa mu vyhýbam, ale neviem dokedy. Ja sa strašne bojím tých vedľajších účinkov. A inak čítala som aj počula, že sertralin sa môže brať aj počas tehotenstva, že nie je škodlivý, nakoľko je vraj pomerne slabý. Ale to sa radšej poraď so svojím lekárom.

kikuseliska
13. okt 2016

Ahoj baby uzivate niektora elinacea?mam brat kazde rano a pol tab neurolu?dakujem

bernusha
13. okt 2016

@timea179 ..zo sekundy na sekundu,doslova!!! 😈😈...lahnem si,predycham..a zacala som sa venovat anjelom,a spomeniem si na psychoterapeutku!!!

bernusha
13. okt 2016

@andocka ...to bojim sa nemoze fungovat v tvojej mysli!!!! Povedz,ze to das!!! 😙👌🍀

umabell
13. okt 2016

@bernusha presne tieto knihy som citala Tajomstvo a Sila je este super od Rhondy Byrne☺☺

bernusha
13. okt 2016

Kupila som si aj naramok....robim uz vsetko preto,aby som bola ok!!!!