Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

sikea
7. nov 2012

@mata37 ahoj moja tak to si mala teda v cera hnusny den ale aj ja som ho mala nejaky divny najprv uzkosti a potom bolesti klbov a kosti ako hotova katastrofa co ti budem hovorit a dnes je celkom fajn len nohy a ruky mam nejake nervozne neviem kam by som si ich strcila....a ty dnes ako sa ci9tis dufam ze lepsie ako v cera..... ja si myslim ze v cera muselo byt nieco vo vzduchu

sikea
7. nov 2012

@terezia1234 no hej asi muselo byt nieco vo vzduch v cera dnes je uz lepsie len akurat ze mam ruky a nohy nervozne neviem kam by som ich vopchala a ty sa mas ako dnes?

sikea
7. nov 2012

@mamiedi no tak to mas pravdu a tesim sa na piatok ze budem zase na kurze predsa ma clovek ine myslienky a je to lepsie.....no chudatko male tak si vytrpela ale aspon ze to ma uz za sebou......no ja neurol uz vobec neuzivam ale v cera som rozmyslala ze si aspon polku dam ked som mala tu uzkost ale cakala som ze ci mi to aj same prejde a preslo len potom ma zase zacali preistotu klby a kosti boliet ale aj to mi potom preslo a dnes je uz o nieco lepsie len akurat ze mam ruky aj nohy nejake nervozne hehe to je hrozne vsak.....

mamiedi
7. nov 2012

@sikea joooj a mne dnes volali ze od zajtra mozem ist pracovat teda sa zatial zaucit. Ja som ti chytila take depky,neviem co bude so mnou... POMOOOOOOC!!!!!

michaelamilan
7. nov 2012

@mamiedi to máš super, tešinkuj sa....to zvládneš 🙂 Budeš mať po materskej troška zmenu 🙂 Ja som PN cca 3 mesiace a už by som išla najradšej do práce 😝

sikea
7. nov 2012

@mamiedi tak to je uplne super moja a nebojaj to chce klud a zvyknes si ... uvidis medzi ludmi by bude lepsie a ja drzim palceky...a kde to ides pracovat?

mata37
7. nov 2012

@mamiedi moja hovoríš mi úplne z duše. Neboj, aj ja už sa chcem mať lepšie, v piatok sa musím spýtať lekárky, či to môže robiť aj štítna. Lebo psychiatrička mi to tiež tak hovorila, že depky môže spôsosbovať aj štítna žľaza. Ty si to s Tvojou lekárkou nekonzultovala? Prepáč, nevšimla som si, či užívaš nejaké AD?

mata37
7. nov 2012

@sikea ahoj moja pekná dnes tiež ešte akási slabota, ale aj vyčerpanosť z cesty. Normálne sa teším, od soboty nasadzujem eliceu, že sa mi uľaví. Aké to malo na Teba účinky, zakoľko Ti ako-tak zabrala?

mamiedi
7. nov 2012

@michaelamilan Teraz je to v pohode lebo je vecer. Budem to mat 4hod.pracu. ja som pracovala pocas materskej rok a pol.. Neviem akosi sa bojim spoznat novych ludi alebo nadviazat s nimi osobny kontakt.. Bohvie..

mamiedi
7. nov 2012

@sikea Jaaj ja neviem. Mozno sa bojim akurat tich ludi,ze sa dostanem do stresovej sitiacie alebo ze mi pride niekde zle a ja to nezvladnem. Budem roznasat autom obedove menu.

mamiedi
7. nov 2012

@mata37 Stitnu zlazu vysetruju zrkadlovanim,nie? Lebo na tom som bola a tam bolo vsetko ok.. Ja mam niekedy pocit,ci to nemam z chrbtice.. Lebo ju mam krivu a ani nevladzem dlho stat. Alebo to je volovina? AD nemam,mam len Neurol a teraz som dostala tyamin. Ozaj ten zabera,az ked mi pychnu vsetky??

michaelamilan
8. nov 2012

@mamiedi najťažší je asi ten začiatok......lebo je to niečo nové 🙂. Ja mám vždy takú vnútornú triašku, ktorú neviem zastavciť keď idem do nového prostredia......lebo neviem čo ma čaká, na aký kolektív natrafím apd ......Ale držím palčeky aby si mala len tých najjjjjjjlepších kolegov a zákazníkov keďže budeš rozvážať jedlo 🙂

vadimka
8. nov 2012

@sikea ahoj moja, ako sa mas dnes????
ja som hodne nevyspata, rano som bola viac nervozna, teraz zas mi je dako blbo od zaludka...mame tu virozy, tak dufam, ze to prejde a nic som nechytila..

sikea
8. nov 2012

@vadimka no ahoj moja aj ja som sa zobudila nervozna aj v cera aj dnes ruky a aj nohy mam tiez poriadne nervozne az ma vnich svrbi......necitim sa zrovna najlepsie ale jem troje lieky neviem ci to nieje aj z nich a ozaj chcela som sa ta opytat ce na eliceu mozem jest hrybi lesne bo varim vianocnu kapustnicu.....a nemas pred menzesom?lebo ja mam a aj z toho mozme mat tie vykyvi si myslim 🙂

sikea
8. nov 2012

@mata37 no ahoj matka moja....aj mne je nejako biedne hlavne ruky a aj nohy mam nejake nervozne a citim sa divne ale to mozno aj preto ze mam pred menzesom.....no ty moje chudatko ta stitna zlaza si stebou robi co chce.....no mne eliceca zabrala asi az po mesiaci ale ani to nie uplne naplno stale mam vykyvi ale mozno tebe zaberie skor ved uvidis 🙂

sikea
8. nov 2012

@mamiedi ahoj.....tak z tohoto mam aj ja obavi ked budem chodit na ten kurz ale neboj my to zvladneme ved sme bojovnicky.....vsak ale to nebudes mat zlu robotu podla mna a neboj zvyknes si a ked to je len na styri hodky to ti utecie ako voda drzim palce 😉 😉

evagy
8. nov 2012

baby skúste tie bachovekvapky.sk preštudovať, ja stále znižujem lieky a cítim sa super.. je pravda že som na liekoch už skoro päť rokov takže neviem či chemické lieky pomohli alebo aj tie kvapky

sikea
8. nov 2012

@evagy ahojik moja ty si jedla lesne hrybi na tabletky?

evagy
8. nov 2012

@sikea ako nerozumiem?

sikea
8. nov 2012

no normalne varila som vianocnu kapustnicu tak som sa ta chcela opytat ze ci ty si nomalne uzivala tabletky a ci si jedla polievku kde boli lesne hrybi lebo ja sa bojim si tie hrybi dat

evagy
8. nov 2012

@sikea moja neboj sa už tolko, ja som jedla s tabletkami všetko možné , ja som aj bola na stimulácii vajíčok a dávali mi hormony a tiež v pohode som to znášala.. nič sa mi nestalo... hríby v pohode davaj si neboj sa už tolkooo... a skús aj ty vyhladať homeopatičku možno tie lieky ani nemusíš hltať..

evagy
8. nov 2012

@sikea len moja alkohol vela nemôžeš!!! ostatného sa neboj

sikea
8. nov 2012

@evagy no dobre moja si ma aj potesila teda uz som sa najedla tej polievky je super a tie hrybiky mnam.....ja neviem ani co je to ta homeopaticka pribliz mi to
a co sa tyka alkoholu ja som abstinent takze mne alkohol nechyba 😉

evagy
8. nov 2012

@sikea dávam sem link www.bachovekvapky.sk už som to tu dávala, prečítaj si čo k tebe sedí a podla toho zakúpiš danú esenciu.. mne bachove kvapky pomáhajú cítim sa fajn

sikea
8. nov 2012

@evagy som to kukla a ty mas ktore tie kvapky a to je len esencia nie?

mamiedi
8. nov 2012

@michaelamilan No uz som po tom.. Zatial celkom fajn,aj pocasie mi prialo..

mamiedi
8. nov 2012

@sikea No uslo,lebo trebalo stale pobehovat, ale zato 3 Neuroli su vo mne..

michaelamilan
8. nov 2012

@mamiedi ja som vedela že to zvládneš!!!!!! veď my ženy sme jednoducho jedničky 😝

sikea
8. nov 2012

@mamiedi ale ty uzivas len 0,25 neurol vsak?a ozaj aj teba sa opytam ty jedavas lesne hrybi v polievke aj ked uzivas neurol?

sikea
8. nov 2012

@mamiedi inak gratulujem ze si to zvladla si sikulka chvalim ta 🙂