Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

gretyka
14. jún 2014

@stella33 Zo srdca mi pises...☹ akoby si pisala o mne

gretyka
14. jún 2014

@stella33 nechces sa pridat k nam do sukromky?

dewyn
14. jún 2014

@gretyka mozem sa k vam do sukromky pridat aj ja? dakujem

stella33
14. jún 2014

@gretyka velmi rada. ani som nevedela ze nejaka je. prosim ta pridaj ma ak sa da 🙂

gween
14. jún 2014

Milé mamičky ! Ak máte chuť pomôcť PA pri písaní dizertačnej práce a tým podporiť prirodzený pôrod, prosím vyplnte dotazník na www.studioprezeny.sk. Ďakujem. Ema 😉

mimok
15. jún 2014

Ahojte dievcence. Ako sa mate? Ja uz bola na tom lepsie a od stvrtka opatnic moc, este zaludok sa mi tiez zhorsil, kedze ja mam chronicky zapal,. Uz som aj rozmyslala, ze keby nie som tehotna, tak by som dostala menzes, tak ci to neni hormonmi to zhorsenie, lebo aj predchadzajuci mesiac som to mala. Inak malicke je v poriadku zatial, pekne rastie, doktor na 100 % nevedel povedal este pohlavie, ale povedal ze asi dievcatko, tak budeme mat dalsiu babu.
Najviac ma stve, ze sa mi to opat zhorsilo a aj tlak mavam teraz dost nizky pocas tehu. No musime to zvladnut a verit, ze to bude lepsie. Drzkajte sa dievcence, posielam Vam objatie

172
15. jún 2014

@mimok ahojky urcite to zvladnes a bude opat vyborne drzim palceky a babatinko nech pekne rastie...opatrujte sa 🙂

gretyka
15. jún 2014

@dewyn
@stella33 Dievcata, neviem, ci vas mozem pridat ja, ale @lenka_21 zalozila skupinu, tak napiste jej a urcite vas prida...🙂

helen4
15. jún 2014

ahojte žienky,..chcem sa len opýtať nemala niektorá z vas meškanie menštruácie ked užívala AD? ďakujem

zuzkakovka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzananinka
16. jún 2014

prosim mozem sa pridat do sukromky - dakujem

aneta174
17. jún 2014

@lucinka0921 ahoj ako

mata37
19. jún 2014

čaute holky ako sa tu máte? zasa som tu dávno neprispela. Nestíham, práca, pečenie. Momentálne mám po menzese tie moje stavy teraz otras. Ale čo už po dvoch dňoch bude zasa fajn. robím palacinky a za chvíľu idem do práce na 12 hod. ale že sa mi nechce. Tak sa mi držte a hlavne bez depiek. pa 🙂

dusaa
19. jún 2014

čaute žienky ženičky 🙂
ja som tu s mojím ocd-čkom dlho nebola,cítila som sa super ,možno až na pár drobných výkyvov pred menštr.
A teraz ma to dáva znova do kolien,ale verím a dúfam,že je to len nejaké prechodné a všetko bude zasa ok. Zatial si popri AD pomáham opat benzáčmi,ja,čo som bola zásadne proti...čo už,teraz dakujem,že "TO" niekto vymyslel a vyrobil 😀
Tak sa všetky držte,bojujte a nech sú naše dni pokojné a pekné! 🙂

talulah27
19. jún 2014

ahojte dievčatá môžete aj mna pridať do súkromky.

talulah27
19. jún 2014

inak chcem sa opýtať máte niektorá skúsenosti s frontinom? na panickú poruchu predpísala mi ho neurologička.

adnil1927
20. jún 2014

@lenka00 Ahoj, tak uz som mesiac bez AD a stale mam rano este divne pocity a hnacky, je to normalne?Moze to trvat aj dlhsie, kym byt bude uplne super?Inak jasne, ze je to ovela ovela lepsie ako to bolo, ale nie na 100%.
Dakujem

savanna
20. jún 2014

ahojte dievcataa, dlho som sa tu nezastavila. ja mam akurat menzes a to ma vzdy dostane, vcera som teda mala cely den hroznu depku - vtedy mam pocit, ze vsetko okolo mna ide ako v spomalenom filme, mam tazke ruky aj nohy, som slaba .... brrr hnusny pocit. az som to uz vecer nevydrzala a dala som si rivotril. dnes uz je to trochu lepsie, ale uz sa tesim, nech mi menzes konecne skonci a som zase ok 😝
a vy ako sa mate?

mmama
20. jún 2014

@savanna ahoj no pred MS a cez som aj ja KO.Stale si na 150?uz ti je uplne ok?

savanna
20. jún 2014

@mmama veru nie je mi uplne ok, beriem to tak, ze keby mi bolo *uplne* ok, tak nemam taketo stavy cez ms. zvysila som na 225. zase na mna prichadza taka slabost, neviem, ci si zase nebudem musiet dat rivotril. uz som bola aj v zahrade nieco porobit aj sa prejst a nic moc.

ale inak urcite o 100% lepsie ako bez liekov. a ty ako sa mas?

anina63
20. jún 2014

@talulah27 Ahoj,ked sa nemýlim ty si bez AD.......s frontinom nemám skúsenosti,ale brala som Xanax a teraz Rivotril.Dr.mi vravela,že tie lieky sú skoro podobné,na ukľudnenie a že sa nemajú užívať dlho 😝 Ale čo poznám a aj čítam dosť ľudí berie k AD tie antioxilitika a dosť dlho.Inak dávno si nepísala....čo máš nové?
@savanna vieš,že som už na teba myslela 🙂 @kk77 @svija @simka1111 @hroska @andy 231

talulah27
20. jún 2014

ahoj anka ja som stále bez AD ale som išla k novej neurologičke nejako ma zvyklo motať ked boli tie horúčavy ale to bol asi nízky tlak a tak sme sa rozprávali o tej mojej pp a predpísala mi frontin 0.25 ráno a večer 1 tab. a nech sa nebojím a užívam ich aby som lepšie prekonala tie zlé dni. tak si dávam jednu tab večer no uvidím inak od 23.5 do 18.6 mi bolo úplne v pohode až na ten tlak ale inak nič no ale nič netrvá večne pri našej diagnoze 🙂 inak mám psíka tak možno aj to pomáha i ked je to taká malá pirana zatial celá som dohryzená ako týrané dieťa.

anina63
20. jún 2014

@talulah27 tie teploty dávajú zabrať snád každému,aj ked tu dve kočky písali,že je im fajn,ked je tak teplo 😀 A ten frontin skús,uvidíš ako sa budeš cítiť po nom.Pobavila som sa s tým psíkom 😀 😀 😀

talulah27
21. jún 2014

@anina63 no je to na liečbu panickej poruchy a úzkostí tak som sa rozhodla že skúsim poslúchať doktorku a papať lieky. vraj to dobre zvládam ale ked prídu tie zlé dni niekedy to trvá aj 5 dní kým sa hodím do normálu a to je podla nej zbytočné trápenie. ved to poznáš ked začnú tie hnusné myšlienky a potom sa bojíš že to príde znova a potom je dobre a potom to príde znova a celé dokolečka. tiež mi povedala že sa to nedá vyliečiť lebo to proste neni choroba to je stav no tak nám asi nič iné neostáva ako sa s touto pliagou naučiť žiť. najhoršie je že nikto kto to na vlastnej koži nezažil ťa nepochopí vôbec nevie čo vlastne prežívaš. a presne pre toto je super že sme tu na tomto fore .

anina63
21. jún 2014

@talulah27 Ahoj,presne si ti napísala,tak o tom sa to točí dokola.Ked je dobre,hned by som vysadila všetko,ale ked to príde,tak si myslím,že aj do konca života budem na liekoch,len nech je dobre 😀 Pekný den 🙂

esselte
21. jún 2014

baby, stále , keď tu čítam sme na tej istej strane, čo sa stalo, nikto už nie je chorý, všetky ste ok?No veď chvalabohu, ja som stále na tých istých liekoch, ale v lete chcem skúsiť vysádzať xanax, no uvidíme, ako mi bude, teraz je to fajn

janka0036
22. jún 2014

@ahojte dievcata tak ako sa vam dari?Mne bolo teraz par dni zase na figu no uz to preslo

anina63
23. jún 2014

@esselte Ahoj,odkedy je súkromká,tak sme sa presťahovali 😀

lenka_21
24. jún 2014

Baby, ako sa tu spominalo zalozili sme sukromku...tie co mate zaujem napiste mi IP a ja Vas pridam...

@esselte ty si tam uz pridana 😉 Ak ti neprisiel link tak mi napis...

lenka_21
24. jún 2014