Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detoxikácia organizmu

moncek88
13. jan 2019

Ahojte. Chcela by som si spraviť detoxikáciu organizmu.. viete mi prosím poradiť čo je najlepšie?
Ďakujem za každú odpoveď 😉

peter2404
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hrmiona
13. jan 2019

@moncek88 ja som vyskúšala detoxikačnú 28 dňovú kúru od Mačingovej a výsledkok výborný.Upravili sa trochu zdravotné problémy, cítila som sa plná energie, lepšie som spala. Bolo to hodne o varení, jesť toľko zeleniny nebol až taký gurmánsky zážitok ako opisuje v knihe, aj vzdať som to chcela, ale vydržala som a výsledok bol pre mňa super. Potom som opakovala postupom času viac krát.
Teraz by som si tiež dala nejakú detoxikacnu kúru, len kojím a nedá sa mi byť o takom slabom jedálničku, takže si nechám zapnuté upozornenia.

caroline_
13. jan 2019

@peter2404 to sa opýtaj sám seba skôr 😁😂🙄 prečo by mala fetovat?

conspi
13. jan 2019

@caroline_ zrejme je toho názoru, že detoxikáciu organizmu treba len ak niekto fetuje 😁

lindusss2016
13. jan 2019

Peter asi este nepocul, ze do tela sa dostavaju toxiny aj stravou a drogeriou, ktoru pouzivame. Mozno v spolocnosti, kde sa on pohybuje, ludia hovoria o detoxe, ked si jeden den nedaju 😂 nevieme... 😏

peter2404
13. jan 2019

@conspi
@caroline_
@lindusss2016

detox je nezmysel, viac o tom najdete tu:
https://invivomagazin.sk/jarny-detox-vas-zbavi-...

pokial neberiete drogy alebo nefetujete vase telo si s toxinmi poradi samo..

moncek88
autor
13. jan 2019

@peter2404 tvoja odpoveď je nemiestna 🤔

lindusss2016
13. jan 2019

@peter2404 tak to nazvi kludne inak. Ale aj nefetakovi prospeje ocista tela. V tradicnych medicinach sa to vyuziva uz tisice rokov, tak snad ma jeden clanok nepresvedci o opaku.

moncek88
autor
13. jan 2019

@peter2404 a ešte niečo.... otázka sa dá i inak napísať...
Nie nič z toho...som matka dvoch detí... nemám dôvod fetovat...
Ide mi o prečistenie organizmu....nie chudnutie či podobné veci...len prečistiť 🤔

maty112
13. jan 2019

Neera detox..? Napr.aj som skúšala, 4 dní som dala a fajn.. Len to chce ozaj sa nastaviť a vydrzat

peter2404
13. jan 2019

@moncek88
odpoved najdes v prilozenom clanku. detox je blbost..

moncek88
autor
13. jan 2019

@peter2404 ďakujem i tebe za vlastný názor... vidíš dá sa to i inak....nie hneď človeka obviniť že fetuje.
Článok si prečítam...

lindusss2016
13. jan 2019

@peter2404 mna by len zaujimalo, preco ten clanok povazujes za doveryhodny?

h2
13. jan 2019

@moncek88 Ahoj, najlepší na detox je pôst, niekoľko dní nejesť. Piť treba veľa tekutín, bylinkové čaje na detoxikáciu z lekárne, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, riedené vodou, voda s citrónom, alebo jablčným octom... Na pevnú stravu treba prechádzať postupne, začať surovým ovocím a zeleninou, potom varená zelenina, polievky... Až potom pomaly, postupne, ľahká strava. Uvidíš, budeš sa cítiť super. 😉

ciernysokol
13. jan 2019

Urcite suhlasim s postom.ak viac dni,treba o tom nastudovat.ak nechces tak radikalne,je dobre aj tri dni raz do mesiaca a tiez velmi dobre jeden den v tyzdni,pravidelne.to je take najprijatelnejsie.

caroline_
13. jan 2019

@lindusss2016 možno ho sám napísal 😁

tilinka26
14. jan 2019

@moncek88, hladovka je dobrá, ale určite nie pre matku, ktorá kojí...tam by som riešila zatiaľ len úpravu stravy a potom sú aj iné výborné riešenia.

makda
17. jan 2019

@moncek88 ja by som určite vyskúšala chlorelu a jačmeň. Tie sú podľa mňa top

peter2404
17. jan 2019
makda
19. jan 2019

@peter2404 keby som to nemala vyskúšané na sebe, tak tomu možno aj u uverim

kattika24
1. mar 2020

@hrmiona a ake si mala zdravotne problemy kludne j IP prosim

hrmiona
4. apr 2020

@kattika24 vždy som mala problém s menštruačným cyklom, takmer žiadny som nemala a toto stravovanie mi ho upravilo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli