Detoxikácia tela - skúsenosti

labutienka333
22. máj 2016

Ahojte baby.

Pred nedávnom som bola na masáži a masér mi povedal že mam problém s lymfou a mala by som sa detoxikovať aby sa to zlepšilo. A tak isto chodiť na lymfodrenaz. Mám záujem to zlepšiť aby to bolo lepšie chodím cvicit na trampolíny(ani som o tom netušila že to pomáha) len som to čítala že to pomôže

Máte osobné skúsenosti s detoxikáciou ?

agibrej
22. máj 2016

detoxikacia je odstranovanie niečoho.....musite vedieť čo chcete odstranovať....ake toxiny....zive mikroorganizmy,nežive-t.j ťažke kovy alebo metabolicky nestraveny odpad....trampolina lymfu rozprudi ako ked v pohariku zatrasiete mul.......agi

hoffka777
22. máj 2016

Mozem ti odporučiť aloe vera gel ktorý sa vydetoxikuje a prečistí cele telo z vnútra kľudne mi napis správu a mozem ti o tom poslať viac . Je to najucinejsia detoxikacia a vela ludi si ju chváli

kattrin5
22. máj 2016

Detoxikacia organismu Je odstranenie skodlivin v tele. Nase telo ma PH od 0-14 pricom 7 Je neutralna alebo zdrava hodnota a podla coho ake potraviny jeme nase telo vystavujeme but prekyaliceniu alebo nedostatku. Prilozim Ti sem tabulku comu sa treba vyhnut ak chces robit uplny detox. Odporucam aspon 7 dni.

kattrin5
22. máj 2016

A tu Je tabulka s allalickymi hodnotami urcitych potravin. Ja osobne odporucam Len ovocie zeleninu pre uplny detox.

lindusss176
25. máj 2016

Segra si kúpila na detox BIO mladú pšenicu prášok máte s ňou skúsenosti pili ste ju už niekto?

milka421
Odpoveď bola odstránená
Zobraz