Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Diamondsmile Košice - MUDr. Beáta Deiml

nicolle12345
24. apr 2016

AHojte 🙂 nemám veľmi šťastie na zubárov, okrem iného fóbia liečená u psychológa, kt. si nevie rady a chce ma poslať k psychiatrovi, chrup v dezolátnom stave. Plánujem prejsť k tejto zubárke potrebujem vedieť Vaše skúsenosti, názory, akékoľvek, prosím :( cenovo viem že to bude vyššie ale v mojom prípade si nemôžem dovoliť ešte raz prestreliť lebo po tých skúsenostiach ma už k zubárovi nedostane nikto nikdy :( preto je to dôležité, apelovala na to aj psychologička, že ešte jeden zlý výber zubára a skončila som nadobro :( dáva ma dokopy už dlho nechcem aby tá snaha bola zbytočná :( preto vás prosím o akékoľvek skúsenosti ohľadom tejto kliniky resp. doktorky či nie je nejaká mäsiarka ako moja ex zubárka ktorá mi nikdy ani po prosení nepichla anestézu a stakým palčom som od nej chodila a tú bolesť neprajem nikomu čo som si tam prežila :// a aspoň približne tie ceny nech viem čo am čaká 🙂 Ďakujem krásne žienky, pekný upršaný dň prajem :*

miych
17. júl 2017

Aj keď staršia otázka rada odpoviem, čo sa tyka zubarky strašne milá, pohodová a priateľská baba a k jej práci nemám výhrady aj keď som u nej absolvovala iba dentálnu hygienu a bielenie. Určite je to však z tých lekárov, kt nemajú problém pichnúť anestezu. Za seba hodnotím na výbornú 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli