Digital test Clearblue

emmakriss
26. feb 2018

Ahojte! Mate skusenosti s tehotenskym testom clearblue digital, ktory vam ukaze v ktorom tt ste? Ja som si ho dnes spravila a na displayi mi ukazoval len tie presypacie hodinky, po 3min. zmizli. Vysledok ziadny. Postupovala som podla navodu. Rozhodla som sa teda otvorit ho a zvnutra skontrolovat aspon indikacne papiere, na jednom su 2 pruzky a na druhom bol jeden. Nerozumiem tomu. Vie mi niektora z vas poradit z vlastnej skusenosti?

gabci_gabca
26. feb 2018

Asi to bol vadný kus :/ Jedine kúpiť druhý

nomci
26. feb 2018

Clearblue je z tych najlepsich. Mne raz ukazalo knizku, lebo som to zle spravila. Mozno bolo malo mocu na teste.

emmakriss
autor
26. feb 2018

V navode bolo 5s napustat test prudom mocu a nic nrukazalo len nacitavalo a potom prazdny display

shades3
26. feb 2018

@emmakriss zvlastne, ja som pouzivala parkrat a vzdy sa podarilo.. asi naozaj chybny 🙁

sinda11
26. feb 2018

Mne vysiel dvakrat presne. Zrejme si mala smolu na vadny vyrobok. Kup dalsi

emmakriss
autor
26. feb 2018

Objednavala som ho z dr.maxu a myslim si, ze od piatku v kurierorovom aute zmrzol pri tychto zimach a poskodil sa

lubka3232
26. feb 2018

tiez si myslim, kup dalsi!

andrejockat
26. feb 2018

ahoj, ja som mala jeden taky, co nic neukazal, aj ked som postupovala podla navodu (nebol moj prvy - uz sme jeden mali pri dcerke, tento bol robeny pri druhom tehotenstve. aj som ho reklamovala v lekarni a oni u vyrobcu, nezistili nic. kupila som si hned dalsi, nech necakam ako dopadne reklamacia a ten uz bol ok. ukazal vredy 2-3 tyzdne a to dnes nas syncek. tak to si mala smolu na vadny kus, kup si dalsi.

lula313
26. feb 2018

Aj ja som bola spokojna. Ukázal pozitívne, aj keď na klasickom nebol ani duch