Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Divné prsia

slunce3
30. jan 2013

Ahojte žienky, mám takú blbú otázku ale predtým musím napísať aby ste chápali celý problém.
Beriem HAK.
Týždeň pred očakávanou mrchou som špinila, zacčalo ma pobolievať prso pravé ako pred mrchou ale bolo také neviem tvrdé... mrcha prišla na čas a prso síce prestalo bolieť ale terz obe prsia neviem, nejaké sú divné. Samovyšetrenie robím pravidelne zmena žiadna. Len mám stále pocit ako keby sommala na sebe mokré plavky a sem-tam ako by mi tam mravce behali. Asii to bude hormonmi. Po mrche mám u gyndy preventívku, myslíte že mi spravý aj to vyšetrenie na hormony ked jej poviem? Mali ste niečo podobné. už mi to lezie na nervy, mám pocit ako ked mi v tehu vytekalo kolostrum. Také nepríjemné. Tehu nie som robila som testy a posledné mechceche bolo dávno. Takže hodte debatu.
Ďakujem

hruska82
30. jan 2013

@slunce3 Moze to byt hormonmi ale v kazdom pripade sa spytaj svojho gynekologa. Urcite ti poradi alebo spravi potrebne vysetrenia! 🙂

slunce3
autor
31. jan 2013

Ďakujem
no HAK už berim dlho a takéto haluze teda ešte neboli. :D snád to bude ok.

katyka84
13. mar 2014

by ma zaujimalo ako ste dopadli..pretoze sa nieco podobne teraz deje mne..

slunce3
autor
2. máj 2014

@katyka84 nejako sa to ustálilo :D splasli naspäť na moje marhule, teraz už dlho sa nič nedialo tak hádam už ani nebude, neviem čím to bolo možno tým mojím schudnutím. ale všetko je ok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli