Dlhodobejšia bolesť v nohe na rôznych miestach

bibka26
27. máj 2021

dobrý deň, chcem sa spýtať má niekto podobnú skúsenosť a ak áno čo to bolo, už dlhšiu dobu mávam bolesť v nohe je to taka tupa bolest skor tlak alebo pocit nepohodlia neje to ostra bolest, začťalo to praskanim a bolestou v kolene tak to na par dni ustupilo a bolest sa preniesla dole do lytka tak zase trocha pokoj a nasledne ma začala bolieť noha v oblasti stehna teraz mi to prešlo ešte vyššie niekde akoby do stehna alebo bedra, začínam sa budiť v noci na bolesť, zaujímave je že práve keď chodim alebo si zacvičim nejaky rehabilitačný cvik bolesť necítm, naopak v kľudovom režime ako večer v posteli alebo pri sedení tu bolesť pociťujem. nikde som sa neudrela ani neviem o tom z čoho by to mohlo byť a hlavne nieje to na jednom mieste ale akoby mi ta bolesť chodila hore dole po celej nohe, rozmýšľam či to neje skor nejaky pricvaknuty nerv alebo platnička ked sa to tak premiestnuje.

miriamik77
27. máj 2021

Možno ti len chýbajú vitamíny a telo to takto dáva najavo.

bibka26
autor
27. máj 2021

@miriamik77 na endokrinologii mi dala vigantol ze mam zalostne malo vitaminu D mohlo by sa to prejavovat aj takou bolestou ?

andrea_82
27. máj 2021

neprekonala si koronu? Mňa začali bolieť nohy od kolien dole a doktorka mi povedala, že to môže byť postkovidový syndróm.

bibka26
autor
27. máj 2021

@andrea_82 nie nemala som teda neviem o tom chodim pravidelne na antigenove testy tie mi vzdy zatial vysli negativne aj ked som sa citila trocha prechladena testy mam negat stale