Dlhodobý kašeľ

zuzdom
30. mar 2017

Mamicky prosim vas neviete mi poradit nieco na dlho trvajuci kasel.v zime som bola dlho chora vtedy som vybrala antib.vyteri som mala dobre ale kasel som mala stale a teraz ho mam uz taha na treti tyzden pali ma aj na hrudi aj na chrbte ale len ked dlhsie kaslem.hlieny mam uz slabsie ale boli take hnusne huste.uz si davam len domaci cibulovy sirup a este cesnak a kalcium.stale citim ako keby mi nieco sedelo na prieduskach.som uz z toho zufala 😫 vycerpana😢prosim poradte nieco..dakujeeem

balsamea
30. mar 2017

V prvom rade smer dr. chce to poriadne vysetrit zvlast ak mas take potiaze. A skus si kupit acetylcystein, mne velmi pomohol tento

http://www.swanson.sk/p/374/nac-n-acetyl-cystein

oli18
30. mar 2017

Mne pomohli tabletky Ambrosan, voľnopredajné.

zuzdom
autor
30. mar 2017

@balsamea dakujem za radu.ja len dufam ze mi to prejde skor ako pojdem k dr

zuzdom
autor
30. mar 2017

@oli18 to bude asi nieco toho typu ako ambromede sirup alebo flavamed vsak?musim popozerat ucinky a nieco kupit a potom ak neprejde tak zase k dr.

gir
30. mar 2017

Ja mám dobrú skúsenosť - Skorocelový sirup Dr. THEISS

zuzdom
autor
30. mar 2017

@gir dakujem..mne to uz tak pripada ze tie hlieny som uz skoro vsetky vykaslala a kaslem uz len tak ze "zo zvyku" ze ma drazdi este kaslat s z toho ma potom skabe aj v hrdle

siska53
30. mar 2017

@zuzdom chod k dr. Vraj jz sice bezne,ak niekto este kasle 4-6tyzdnov,no je aj nejake plucne ochorenie,ktore sa da zistit az po mesiaci. Ze vraj u deti,ale mozno aj u dospelych.
Inak ja na kasel robievam tymianovy sirup.

pasikavamacka
31. mar 2017

chod na krv. mozu to byt plucne chlamydie alebo mykoplazmy. ja som takto kaslala a zistili mi cierny kasel. nastastie stacili ATB na mesiac, co sa pri chlamydiach a mykoplazmach neda povedat. nie je to sranda, ak dostane cierny kasel babatko moze na to aj umriet.

oli18
31. mar 2017

@zuzdom mne sirupčeky ani kvapky nepomohli, na dlhotrvajúci kašeľ jedine toto.

labka222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz