Dlhotrvajúca menštruácia

di06
26. jan 2014

Dobrý deň, mám problém s dlhotrvajúcou menštuácou. 9.1.2014 som si vzala tabletku po do 72 hodín, všetko bolo v poriadku lenže menštruáciu som dostala už 15.1.2014 a mala som ju dostať až 28.1.2014. MenŠtuácia prebiehala normálne ale po štestom dni ako zvyčajne som neprestala krvácať. Menštuácia mi zoslabla na dva dni sa mi znova spustila. Krvácam už 12 dní a znova mi zosilnela ako keby to bol len druhý deň. Nemám bolesti ani kŕče len stále krvácam. Vopred Vám Ďakujem.

kveta
26. jan 2014

@di06 To chce gynekologa. S tabletkou to krvacanie nemusi suvisiet. A ani s menstruaciou.

bosoriak
26. jan 2014

@di06 Ahoj, pravdepodobne ti tabletka sposobila hormonalnu nerovnovahu. Malo by to byt kratkodobe, pockala by som este par dni a ak sa to nezlepsi, skocila by som k lekarovi.

martinkatinka
26. jan 2014

Tabletka "PO" je hormonálna, takže pravdepodobne ti to rozhádzalo cyklus...Aj keby si nemala tento problém, je potrebné po takej hormonálnej bombe navštíviť doktora.

gubcikova
26. jan 2014

ja som raz vzala tabletku po a už v živote nikdy.menštruáciu som mala 2x do mesiaca s trvaním 8 dní

j_ank_a
26. jan 2014

moze to byt aj s tabletky,rozhadzany cyklus... ale kludne to moze byt nieco vaznejsie... jedna znama krvacala tiez dva tyzdne, sla k lekarovy, ten jej injekciou krvacanie zastavil, ale za par dni sa opat rozbehlo... takto to stpravil asi dva krat a nakoniec prisli na to, ze ta znama potratila a krvacanie jej sposobovalo problemy... ak by sa to zistilo len troska neskor, mohlo byt uplne neskoro... radim ist co najskor na gyn..

latvia
26. jan 2014

hlavne neckaj, kym budes biela jak stena a budes potrebovat transfuziu....tu je gyn. vysetrenie namieste