Dĺžka menštruácie. Akú dlhú mávate?

marse
14. mar 2009

Chcem sa opytat ako dlho mavate menstruaciu, cize kolko dni, lebo vzdy som mavala klasicku mrchu 5 dni zo zaciatocnym aj konecnym spinenim, bez bolesti a intenzita krvacania bola tiez normalna. Ale tento mesiac mam silnu menstruaciu, sprevadzajucu aj s bolestami a krcmi 😒 , a dnes je to treti den co aj silnejsie krvacam, uz mi z toho sibe, je to dost neprijemne ked chodim 😖 , cize tato bude trvat dlhsie nez obvyklich 5 dni. Cize moja otazka kolko dni trva u vas menzes a kolko najviac dni je normalnych? dakujem

zabka88
12. dec 2011

baby, je možné aby som mala obmesiac inú dlžku mrchy? minulý meisac som mala 34 DC a tetno mesiac som 27 DC dnes a už sú tu všetky príznaky 😕

mattuliatko30
12. dec 2011

@marse ahoj, no mne chodí MS teraz ako sa jej chce...ale tak trvá cca 5 dní....ale zato tie prvé dva dni..idem odpadnúť..mám takú silnú..že mi je fakt nanič...som biela ako krieda..a točí sa mi hlava...takže veľakrát rozmýšľam,či neodídem z práce domov...ešte že sedím....tak sa to dá prežiť..a krče mám tiež tie dva dni...aj teraz mám dostať 19 teho..ale už od včera je mi divno..strašne teplo...hlavu mi ide roztrhnúť..a začína aj brucho...takže nič dobré ma zase nečaká... :(((((

dominika1549
20. mar 2012

Chcem sa opýtať . moja menštruácia trvá už 9 dní je to normálne u 13 ročného dievčaťa ? ☹

riana12
20. mar 2012

@dominika1549 je silna alebo rovnakej intenzity? alebo sa zmiernuje postupne?
kazdopadne by nebolo odveci radsej ist za doktorkou...

daduska881
12. máj 2012

Ahojte chcem sa spytať som 10mesiacov po pôrode a skoro 9mesiacov som maleho kojila beriem aj ant.cerezzitee ms som doteraz vôbec nemala.Teraz už od 3.mája som dostala a trva až dodnes...pred tehu som mavala tak 4-5dní a teraz už 9 a ešte nekončí...:( nemate niektora skusenosť neviem či je to normalne alebo či mam isť k dokimu....dakujem

janaalzbeta
13. máj 2012

no vyhľadaj gynekológa ja tak 7 dní a nemám to pravidelne niekedy aj 30 dní bez prestávky a také silné, že ani do mesta nemôžem ísť i bolestivú.........No mne to spôsobuje teliesko..........takže ho musím dať preč len nemám komu dať strážiť drobca tak to musím vydržať.................

alecka
28. dec 2013

dievcata mate niektora podobnu skusenost- uz 1,5roka mam dlhu menstruaciu, ale taku, ze 2-3dni spinim, potom 1-2 dni nic a potom sa mi to konecne rozbehne- potom to mam 6-7dni. posledne mesiace mavam aj bolesti a pnutie v prsiach a bruchu. 3 mesiace som brala noretisteron, aby bol ten nastup rychlejsi- trochu sa mi to skratilo, nastup bol rychlejsi, ale zase som spinila niekolko dni po menzese 😠 . uz som z toho na nervy. ked vsetky tie dni zratam, co musim behat s vlozkou, je to aj 11-12dni 😠 😠 😠 . nehovoriac o tom, ze som furt v strese, kedy sa mi to konecne rozbehne, naplanovat si nieco, je hotova veda.... ☹

krasavica22
10. júl 2015

Ja mavam obvykle 3 dni

krasavica22
10. júl 2015

Ja mavam obvykle 3 dni

braddfg
23. jan 2016

To je podla mňa normalne ja keď som bola malá tam som mala aj 10 dní.

06052007
26. apr 2019

Ahojte…mám 11 rokov a mám menštruáciu 2.krát v živote…jediný háčik je v tom, že 1. trvala tak 8-9 dni a táto druha až 16 dni…😟nie je silná ale ani slabá taká priemerná…dievčatá stalo sa to aj Vám?…Ja to normálne ?

06052007
26. apr 2019

@alecka som na tom podobne mám ju síce 2.v živote a mám ju 16 dni 😕myslíš že je to problém ?

06052007
26. apr 2019

@dominika1549 ahoj ja mám 11 a mám ju 16 dni 🤷‍♀️