Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dnes bola dcéra (14r) na rengene a do správy napísal doktor....že malé srdce...čo to znamená???

Detské choroby
matejko18
16. sep 2019
mirka_a_hrasok
16. sep 2019

@matejko18 tak asi to znamena to, ze na jej vek ma mensie srdiecko ako by mala mat, bola na rtg coho?

silvusias
16. sep 2019

Presne to čo tam napísal, že ma menšie srdce. Načo ste boli na rtg? Idete na ďalšie vyšetrenia?

svettii
16. sep 2019

Máte aj snímok či len popis?

0hena0
16. sep 2019

@matejko18 mne pan dr. Povedal, citujem. Ze tak velke, skarede a zdeformovane srdce jakziv nevidel. Ja mu na to: ze vzdy vravim, ze potrebujem falat srdca odrezat. Lebo vraj som dobracisko, ale v tomto svete sa to uz nenosi, takze ci mi z neho kus odoberie 😁 Dolezite je, aby srdiecko fungovalo. 😁

smejko25
16. sep 2019

@matejko18 a čo tak sa opýtať priamo doktora ???? 🙄🙄🙄

matejko18
autor
16. sep 2019

@mirka_a_hrasok pichavaju ju v hrudi tak más dr poslal na rengen... všetko má ok len ten popis malé srdce má zaskočil

matejko18
autor
16. sep 2019

@svettii len popis

matejko18
autor
16. sep 2019

@0hena0 áno poznám to...môj chlap je taký 😁 aj gate by dal...ale či sa to nosí alebo nenosí je to pekne...keby takých bolo viac hneď by sa nám tu lepšie žilo 😊
Inak tomu sa hovorí"býčie srdce" môj starký tiež mal také a bol to tiež úžasný človek...áno ma všetko ok...len ma to zaskočilo 🙄

matejko18
autor
16. sep 2019

@smejko25 však zajtra mu zavolám... správu nám dali po 13 tak som mu už nevolala aj keď ja nám takého že príde aj ku mne domov....tak som len chcela vedieť či už sa nejaká mamička s tým stretla...to vse

h2
16. sep 2019

@0hena0 To Ti doktor povedal??? Že máš škaredé srdce? To čo je za debila?! 🙄

vera519
16. sep 2019

@matejko18 ahoj aj mna pichavalo/pichava casto v hrudi tiez som bola na roznych vysetreniach a mne zase napisali ze mam zvacsene srdce o niekolko mm ...

matejko18
autor
16. sep 2019

@vera519 ahoj.... aj dcéru dosť často pichá tak sme radšej išli na vyšetrenie...som zvedavá čo mi zajtra povie dr

0hena0
16. sep 2019

@matejko18 😊👍🤗

0hena0
16. sep 2019

@h2 bol zlaty. Bol uprimny proste. Povedal vsetko, aj to, ze je hrudnym kosom stlacene, preto ma deformacie, ci mi to nerobi problemy. Starosti mi srdce nerobi, len obcas pichanie okolo neho, ale to z nas ludi 😊

0hena0
16. sep 2019

@matejko18 zrejme bude mat potiaze s chrbticou. Srdieco vraj nemaju dovod na pichanie, ze to picha okolie srdca pri strese nerv alebo nerv zo zacviknutia nervu chrbticou.

vera519
16. sep 2019

@matejko18 moze to byt z chrbtice ak ma neake problemy alebo skoliozu .... ja to mavam z chrbtice srdce OK ale tym ze mam skoliozu chrbtice tak to vystreluje az do hrude .... len raz sa mi stalo ze som sa nemohla nadychnut co ma to strasne pichalo,rezalo tak ma odviezla sanitka nieco mi pichli aby to povolilo

babulka82
16. sep 2019

@matejko18 ja tiez myslim ze chrbtica to je.Aj mna obcas tak bolelo pichalo a po masazi do par dni preslo.

evulka3
17. sep 2019

Mna tiez v tomto veku pichalo pri srdci a bolo to kvoli chrbtici-skolioze-zacala som cvicit a casom to preslo...

zuzi0911
20. sep 2019

Môže ju tam pichať koli chrbtici a co sa týka malého srdca to mam aj ja. Dr sa mi vždy smiala, že asi moc toho nená behám. Rýchlejšie sa za dýcham, inak je to úplne ok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre