Dobrý čelustný ortopéd v Bratislave

le4
25. apr 2015

ahojte zienky, prosim vas o radu. hladam velmi dobreho celustneho ortopeda v BA, takeho, ktory pripadne skonzultuje /posunie veci aj na celustneho chirurga... jednoducho niekto, kto nielen dava do poriadku krive zuby, ale rozumie sa sirsim suvislostiam - riesi dobry skus, polohu sanky atd... pocula som o Dr Dianiskovej v Petrzalke/Auparku, mate niekto skusenost? vraj je draha...,no za podmienky, ze robi svoju pracu naozaj dobre, to moze stat za to... dakujem velmi pekne!

le4
autor
4. máj 2017

@maminecka2 dakujem 🙂

veja1
4. máj 2017

@trgypadl ano je to vela 😕 Preto hladam aj ine moznosti ale zas nechcem skoncit u hocikoho, co to odflakne. Buduci utorok mam ist na kontrolu do jednej ambulancie. Pan doktor sa vola MUDr. Juraj Goga. Mate s nim niekto skusenosti? Zatial co som citala recenzie, tak sa zdali byt fajn.

trgypadl
4. máj 2017

@veja1 ja mam na neho tiez dobre referencie,
ja navstevujem ortodentik na zahradnickej.zial tiez suma vyssia,ale uz ked som sa na to dala ,davam upravovat aj spodok aj vrch

veja1
5. máj 2017

@trgypadl a kolko ta to vyjde, ak to nie je tajne? 🙂 vedela by si mi povedal sumu za len vrchnu cast? Ja som aj jednu kliniku pozerala na zahradnickej ale potom som sa pre Gogu rozhodla. Ty mas ten neviditelny strojcek? Lebo som citala, ze je este moznost mat z vnutornej strany fixny strojcek a to by vyslo asi lacnejsie.

trgypadl
5. máj 2017

@veja1 ja mam klasiku,zevraj su s tym lepsie vysledky....suma cca 2800€.samostatne horne netusim kolko stoja.ale to mam uz v tom aj rok starostlivosti po snati.ja som chcela tiez len vrch,ale dr mi povedala,ze nemusi byt vysledok uspokojivy po case,kedze zuby by sa prisposobovali neurobenej spodnej casti

vladulik
20. jún 2017

Neviete mi poradiť dobrého doktora na strojček v okolí Považskej Bystrice? Dcéra má 12 rokov a krivé zuby po mne 🙂, už rok sme nahlásení k MUDr. Topolčányiovej v Považskej, ale tam kým vás zoberie na prvé vyšetrenie čakáte 18-24 mesiacov. ☹

le4
autor
20. jún 2017

@vladulik Miroslav Lehocky v Trencine ma skvele ohlasy, ale osobnu skusenost zial nemam.

veja1
27. aug 2017

@nikulka1 dakujem za odpoved. Planovala som ist k Dr.Thurzovi, ale obavam sa, ze to bude tiez drahsie. :( Podla toho co som sa zatial docitala.
Mate tu niektora skusenost s doktorom Jurajom Gogom? 3500€ sa mi zda uz znesitelnejsia suma ako 5000€, len dufam, ze za tu cenu budu aj vysledky dobre. 🙂

veja1
9. sep 2017

@nikulka1 prosim ta nevies mi poradit, ci je nejaky rozdiel medzi Invisalign a Clear Aligner? Dakujem.

nikulka1
10. sep 2017

@veja1 je to to iste...

veja1
11. sep 2017

@nikulka1 dakujem za odpoved, potesila som sa 🙂 Mala som obavy z toho z dovodu, ze to je lacnejsie ako Invisalign, tak ci to bude mat aj tie iste ucinky. Pekny den 🙂

adelaine
26. jan 2018

@nikulka1 laik moze vidieť podobne aparáty, ale absolutne to nie je to iste, su to dva rozdielne typy aparatov.

katikaba
21. mar 2019

@nikulka1 prosim a v Dubravke niekoho nepoznate? Potrebujem pre 9 rocnu dceru konzultaciu,dakujem Katarina

mysha
11. apr 2019

@misscelaneous Mozem sa spytat kolko sa u neho plati? Nasla som informaciu, ze je drahy... odporucila nam ho nasa zubarka. Dakujem!!

mysha
11. apr 2019

@katikaba Od nasej zubarky som dostala kontakt na dvoch lekarov v Dubravke/Karlovke: Majernikova Sona 0905 431 807 a Cinzer Matus 02/ 6544 0272. Nemam osobnu skusenost, tiez hladam ortodonta 9 rocnemu synovi.

katikaba
11. apr 2019

@mysha ta Majernikova nema zmluvu s Vszp,tak sa velmi vela doplaca

misscelaneous
11. apr 2019

@mysha jeho cennik netusim. A ano, je drahy, no zavisi od problemu aky mate.

mysha
12. apr 2019

Prosim ma niekto skusenost s MUDr. Dagmar Hanuskova, ZS Strecnianska, Petrzalka? Vdaka moc!!

danielaspa
16. júl 2019

@mysha ja som chodila ako dieťa ku nej...ak je to tá istá osoba, tak som bývala spokojná 🙂 Boli ste u nej medzi časom? Tiež hľadám teraz však pre dcérku...

mysha
16. júl 2019

@danielaspa Nie, bli sme nakoniec u dr. Soni Majernikovej, v Karlovej Vsi, na odporucanie nasej zubarky. Absolvovali sme len prvu, vstupnu konzultaciu, v lete ideme na obtlacky. Mame to dost od ruky, ale spolieham na referencie od lekarky, ze asi je dobry odbornik.

veronnka26
19. júl 2019

@mysha dobrý večer, tiež sa práve rozhodujem, kde si nechám urobiť strojček. Ak sa môžem opýtať, hovorili ste už o cene, koľko približne vyjde celá liečba?

shades3
22. okt 2019

@veja1 ahoj, prosim ta, ako si pochodila? Ja som dnes bola u pana dr. Gogu a mam dobry pocit, invisalign lite mi navrhol, tak ze ako si s nim spokojna? Vdaka!

mysha
22. okt 2019

@veronnka26 Synovi sme dali urobit nocny strojcek a cena nas vysla cca 250 Eur (analyza a vyroba strojceka), do toho nie su zaratane RTG vysetrenie (17Eur) a konzultacie. Predtym ako dostal strojcek sme absolvovali asi 3-4 konzultacie. Nemame zmluvu s Doverou, takze si vsetko hradime sami. Jedna konzultacia stoji 20 Eur, kontrola 25 Eur. Na kontroly chodime kazde dva mesiace.
Je mozna vstupna konzultacia, ktora je nezavazna (20 Eur). Lekarka navrhne liecbu a povie pribliznu cenu. Mozete sa rozhodnut na zaklade toho, pripadne mozete oslovit viac lekarov.

halci
4. dec 2019

@mysha Ahoj, prosim ta, ako ste pochodili u MUDr. Majerníkovej? hladam celustneho ortopeda pre 7r dceru. Ma tato dr. zmluvu s nejakou poistovnou? dakujem ti.

halci
4. dec 2019

@shades3 pan dr. berie novych pac? ako ste s nim spokojna? zvazujem jeho a mudr majernikovu

mysha
4. dec 2019

@halci Ahoj, my k nej chodime od leta a sme spokojni, prijemna, vysvetli a terminy dodrziava. Ma vsak zmluvu len s Doverou (my VZP, takze dost doplacame).

shades3
4. dec 2019

@halci ano, berie. Velmi som spokojna, velmi rychle vsetko, uz mam prvy set v puse..

kvietok23
13. jan 2020

ahojte, tiez hladame celustneho ortopeda, obom detom na odporucanie zubarky ideme riesit strojceky, len ked citame, co to stoji, mame hlavu v smutku. Tiez hladame niekoho normalneho, s normalnymi cenami,. Citam o dr. Majernikovej. Prosim o Vase typy. dakujem moc. Zuzka

kvietok23
13. jan 2020

@mysha ahoj, kam chodite? dakujem

mysha
14. jan 2020