Dobrý gynekológ v Banskej Bystrici. Ku komu ísť?

nadka01
20. apr 2006

Ahojte kocky.Prednedavnom som sa prestahovala do BB a kedze moj doterajsi lekar je 100 km dalej hladam si nejakeho dobreho v BB.Neviete mi poradit?Zaciname planovat rodinku a rada by som mala fakt dobreho lekara.Dakujem.

zanka
20. apr 2006

ja chodim k MUDr. Fulmekovej..0905 344967 prip. 048/4173696..tiez som sa do BB pristahovala a "nadabila" som na nu.. vyhovuje mi, tak mozno bude aj tebe...papa

sicilia
20. apr 2006

Nadka, Velmi dobra je gynekologicka p. Zuzana Petrovicova (v pasazi OTP) a ja chodim k uzasnemu gynekologovi. p. Babicovi on sedi oproti starej nemocnici. A ak by si chcela niekoho priamo v nemocnici, tak potom urcite p. Bielik. 😉

juliana
20. apr 2006

MUDr. Fulmekovu neodporucam za ziadnych okolnosti, mam s nou strasne zle skusenosti, a viem, ze nie som jedina....
ale v NsP F.D.R. su celkom dobri lekari - MUDr. Kamensky, MUDr. Vodecky, MUDr. Bielik...
viacere zname a kamosky si ich chvalia.....

kleenex
21. jan 2008

prosím o referencie o fakt dobrého gyndu v okolí BB. ďakujem 😉

gagabibi
13. aug 2010

ahojte baby 😉 , ja dlhe roky chodim k MUDr. Belanovi, ale vzdy je tam natrieskanych ludi, ze sa tam ani dostat neda. takze tiez chcem zmenit. MUDr. Kamenský je tiež dobrý, operoval mi cysty. Pocula som dobre referencie na doktorku Petrovičovú, chcela by som sa k nej prehlasiť. ale ako to funguje? co musim urobit? staci sa tam objednat alebo dopredu si musim vyziadat papiere od mojho terajsieho lekara? Dakujeeeem...

bbtina
13. aug 2010

@gagabibi no najskôr by som zavolal do ambulancie, či vôbec prijímajú nových pacientov a potm by som si hneď od svojho gyndoša vyžiadala celú kartu, stým, že prestupujem inde

gagabibi
14. aug 2010

@bbtina Dakujem.

takyna
17. aug 2010

Jednoznačne Mudr. Molitoris, vrelo odporučam 🙂

petuska123
17. aug 2010

@takyna to meno ani nepoznam??kde sidli??

takyna
17. aug 2010

@petuska123 v Rosveltovej nemocnici, na 2. poschodi, a robi utorky a piatky, teraz som u neho rodila a je uplne , ze super 🙂

petuska123
17. aug 2010

@takyna fu ty mas riadny skok vekovy medzi detmi 😉

takyna
17. aug 2010

@petuska123 nuž príroda to tak zariadila 😉 🙂

petuska123
17. aug 2010

@takyna 🙂 🙂 🙂 ja chodim k fruhwaldovi..rok sa snazime o babo ale sa nam nedari..muz bol na vysetreni a je v poriadku a na mne tiez doky nezistil na sone nic aj ovulku ze mavam tak neviem kde je problem uz ma to sere a zaroven ma to uz ani nebavi ☹

takyna
17. aug 2010

@petuska123 ja som si tiež z mužom týmto prešla nakoniec sme museli absolvovať IVF , ak budete aj nadalej neuspesny, skustne navstivit sanatorium Helios v Martine, tam sa na to špecializuju

malaria1121
20. aug 2010

dobry den .... chcem sa opytat ake mate skusenosti s doktorkou petrovicovou ???

kuriatko31
29. okt 2013

Ahojte koceny prosim vas moze mi jiekto poradit nejakeho dobreho gynekologa bo mi zistili myom a chcela by som len nieco prekonzultovat vopred dakujem 🙂

vasvi
2. jan 2014

Ahojte no v prvom rade Mudr.Kamenský nie je žiadny odborník!!!Do dnes sa mne ani mojej rodine neospravedlnil za smrť mojej mamky,ktorá pri nom bohužial rodila a zomrela po pôrode,ostali sme 3-malé sestry.

romanaveronika
3. jan 2014

BABY PORADTE: chodím k VODECKÉMU, lenže ja sa tam nikdy neviem dovolať..teraz sme zistili, že čakáme babatko, chcem sa objednať na vyšetrenie, ale nikto mi tam nedvíha telefón.....baby, ktoré k nemu chodíte, ako to riešite?? Idete tam skoro ráno? ako je to s vyšetreniami v období tehotenstva, ak budem chcieť niečo vedieť, tak sa tam nedovolám :(

mistrall
3. jan 2014

@romanaveronika ja chodim sice k Fruhwaldovi, ale vodecky je tiez v tej budove, ked sa nevies dovolat, skus mail napisat, mozno maju dovolenku..ale chod tam rano ako urgent, sadni si a zoberu ta podla mna..
nemaju mail?? ja ked nieco, tak pisem mailom

romanaveronika
3. jan 2014

Ja som dnes volala aj k Fruhwaldovi, chcela som sa k nemu prihlásiť ako pacientka, lebo viem, že sa dá aj online objednávať aj sestrička bola velmi milá, lenže tehotné už neberú :( No musím tam ísť skoro ráno, ale nie som z BB tak radšej by som bola objednaná, ako tam isť len tak....:( Viem, že oni dvaja sú dobrí odborníci, ale rozčuluje ma to, že tam nikto nikdy nedvíha telefón...idem ešte kuk ten mail, ale pochybujem....dakujem

janka_89
3. jan 2014

@romanaveronika
@mistrall ja chodím tiež k Fruhwaldovi a títo dvaja doktori majú vždy toho veľa, majú veľa pacientiek a tak to aj vyzerá. koľko ráz som sa tiež chcela dovolať k Fruhwaldovi ale dovolala som sa až na druhý deň alebo ked sedím aj v čakárni tak koľko ráz počujem vyzváňať telefón ale sestrička ho nezdvihne. neviem ako pri Vodeckom ale tu je len jedna sestrička, a má predsa len dve ruky, bud berie odbery alebo asistuje doktorovi takže ja chápem že nie je také ľahké sa tam dovolať, a ak je to tak aj pri Vodeckom, že má len jednu sestričku tak sa to dá aj očakávať. Písala si to dnes že sa im nevieš dovolať, tak ešte skús a prípadne ak sa nedovoláš tak v pondelok hned ráno tam skoč.

romanaveronika
3. jan 2014

No v utorok tam chcem ísť, v pondelok je sviatok...Ja chápem, že má toho veľa, ale ja som sa tam ešte NIKDY nedovolala....a to ma rozčuluje, že ak sa budem chcieť niečo opýtať, že mi nikto nedvihne telefón, že sa tam stale budem musieť trepať...ved hocičo sa môže stať....