Dojčím, prekonala som stres a strácam vlasy

csina
7. jún 2013

prosím urgentne o rady a tipy na niečo, čo mi pomôže, ☹ som už zúfalá, vlasy mi odchádzajú celkom.... každé umytie, každé česanie ma stojí plné hrste vlasov a sú všade, vysávam denne a aj tak sú všade.. dala som sa už ostrihať s nádejou, že vlasy odľahčím a prestanú štrajkovať..ale nepomohlo..už mám asi len polovicu pôvodného množstva a to teda nie som nijaká vlasatica...presvitajú mi lysiny, vyzerá to strašne.... ☹ ☹ tento stav trvá niekoľko týždňov cca 6.... prežila som veľký stres, do toho dojčenie a brebdené noci s malinkým, kolotoč v domácnosti cez deň...telo začína dávať na známosť..že asi veľa...inak liečim sa aj na šž ale to už mám kompenzované liekmi dlhodobo a problémy už neboli... našla som nejaké prípravky v lekárni ale za hrozné sumy..je ich však niekoľko a tak ma zaujíma, či máte niečo overené..ďakujem za tipy.

dada97
9. jún 2013

@csina ahoj, davala som prispevok do skupiny dajme kilam dovidenia, na ziadost kociek som napisala dost informacii v ktorych sa najdes a zistis, co je pricina toho co opisujes, pokial kojis musela by som vediet viac info od Teba, kludne aj telefonicky, alebo cez IP a verim, ze pomozeme ;) neboj bude dobre

csina
autor
9. jún 2013

ďakujem opäť všetkým za reakcie... @anjelicek26 nie je to také jednoduchá s tými vita doplnkami..ja ich žiaľ práve pre ten nešťastný jód nemôžem a ani počas tehu som nemohla... a bez jódu som v lekárni nenašla žiaden komplex len samostatné..a snažím sa si dopĺňať, čo sa dá ale nestačí...dnes som z lekárne priniesla nejaký sprej na rast vlasov..vraj liečivo, ktoré sa naozaj už v takýchto ťažších formách môže aplikovať..som zvedavá ale ten revalid šampón asi tiež skúsim....

csina
autor
9. jún 2013

@dada97 idem pozrieť 😉

csina
autor
9. jún 2013

@dada97 takú tému som nenašla 😕

dada97
9. jún 2013

@csina je to tema o prekysleni, mali by byt dva dlhsie clanky

danielka11
9. jún 2013

Mne kožná predpísala Alpicort F. A môžem povedať, že pomohlo. 🙂 🙂

dada97
9. jún 2013

@csina ahoj, kedze si to nenasla, skopirovala som to 🙂 a este pridam aj druhy Este jedna info pre zdravie velmi dolezita acidobazicka rovnovaha v tele je velmi dolezita. Krv ma PH 7,4 teda je mierne zasadita keby sa Ph krvi zmenilo mozme zomriet, a preto organizmus urobi cokolvek(prostrednictvom pecene, pluc a obliciek) aby ho udrzalo v opacnom pripade taha z vlastnych zasob, pokial mu nedodame mineraly a zacina zacarovany kruh.
------príciny prekyslenia:zla zivotosprava- hltave jedenie- (zle pozuta strava v traviacom trakte sposobuje vznik hnilobnych procesov, ) prijem maleho mnozstva tekutin, stres, emocie, pri cviceni a potom naslednej svalovke sa tvori kyselina mliecna...
-----ako spoznam ze som prekyslena: okrem toho, ze to zistim podla lakmusovych papierokov
- casto sme nevysvetlitelne unavene
-nedostatok energie
-studene ruky, nohy
-plesnove ochorenia
-problemy s travenim-naduvanie, palenie zahy, zvlastny povlak na jazyku
-vznik paradentory, zapach z ust
-potime sa
-poruchy spanku
-zlte ocne bielka
-vlasy su suche, lamu sa, vyskyt lupin aj ked predtym sme s lupinami problem nemali
-lamu sa nam nechty
-sucha pokozka
-rozne alergicke reakcie nevysvetlitelne
-senna nahcha
-----co prekyslenie sposobuje:
-unava po jedle
-astma, ekzemy, osteoporozu, artrozu(trpia klby, kedze si telo berie mineraly), chronicke bolesti hlavy, neplodnost, gynekologicke zalezitosti, mykozy a zapaly
-onkologicke ochorenia, cukrovka, infarkt
-oblickove a mocove kamene
a cislo 1. rakovina
teraz k potravinam, aj ked niektore potraviny su kysle, pri traveni su zasaditotvorne, napr, citron...
KYSELINOTVORNE POTRAVINY:
maso, alkohol, kava, cierny caj, syrove vyrobky, cukor, biele vino, sol, cokolada, kukurica, huby, sladkosti, vajicka, kondenzovane a zavarane ovocie, biela muka, cestoviny, majonezy, pivo ale je ich viac, no to si viete vygooglit
NEUTRALNE:
voda, rastlinne oleje, med, klasicke maslo
ZASADITE:
zelenina, figy, hrozienka, pomarance, citrony, grep, hrozno, slivky, zlty melon, marhule, ceresne, jahody, ribezle, orechy, semena

ked si spomeniete na delen stravu a niektore zienky pocas nej schudli, ide tam vlastne o spravnypomer a hlavne kombinaciu potravin...
s ProBalance a cajikom vam viem pomoct a zvysok si viete same skombinovat a garantujem, ze kilecka pojdu dole (cajik je sypany a Probalance je 360 v baleni oba vydrzia minimalne 3 mesiace, tak by ste mali pokryte na jun a cele leto) + vyhoda, ze teraz bude k dispozicii sezonna zelenina tak nam to pojde lahsie) ja sa idem tiez pustit do prace so sebou, kedze som mala rok problemy s nohou a nedavno som dala dole sadru, tiez chcem byt kocka, opat zacat cvicit a urcite by mam to slo lepsie, keby sme si vedeli vymienat postrehy a vysledky, tesim sa 🙂

kludne sa mi ozvite v IP, nemam problem aj zavolat a vysvetlit o co ide
Včera o 10:57 13 komentárov Páči sa mi to 1 Zmaž

dada97
9. jún 2013

@csina Prezentaciu sem nemozem dat, tak aspon opisem o co ide co sa prekyslenia tyka
tak pri traveni nam vznikaju v zaludku kyseliny, aj po sporte ale aj ked sme v strese, najlahsie to zistime prave uz spominanymi lakmusovymi papierikmi, ktore viete kupit aj v lekarni... kedze priprekysleni vznikaju agresivne kyseliny, ktore doslova vedia rozozrat aj kamen, tak nas organizmus sa brani tym, ze vnutorne organy a zaludok obaluje tukom, aby ho ochranil a aby sam vyrovnal hladinu odcerpava z vlastnych zasob mineraly, vapnik a pod. tym trpia zuby, kosti, plet, citime sa take onicom, unavene, moze nas palit zaha....a prave vyrovnanie Ph si vieme zabezpecit tym, ze do tela dame mineraly, my mame k dispozicii probalance, vydrzia cca na 3 mesiace, ked je PH neutralne vtedy je to pre nase telo znak, ze zacne uvolnovat tuky. najdem ktore potraviny su kyselinotvorne a ktore zasadite a verim, ze tymto sposobom pomozem aby sme sa vedeli nastartovat, lebo vieme, ze casto pocuvame, ze priberiem aj z vody, snazime sa upravit jedalnicek, ale pokial nemame skombinovane vhodne potraviny, telo nepusti ani gram

dejka77
9. jún 2013

Ja som si akurat objednala Arganlife sampon, ale este ho nemam tak nemozem napisat ci zabera. Obsahuje argan oil a ten je zevraj dobry na vlasy, posilnuje ich a posobi proti vypadavaniu. Da sa kupit aj olejcek. Objednala som ho z Ameriky, ale ked kupis 2 ks alebo 3ks tak je postovne zadarmo. Sice to stalo celkom dost, ale uz ma fakt stve kolko vlasov mi vypadava tak ked som nasla toto tak som nevahala.

dada97
10. jún 2013

@csina este mi napadlo, tiez mam k dispozicii bud tonikum, alebo aloe sampon, chvalia si oboje