Doplnky výživy na chudnutie - accai?

katarina40
11. máj 2019

Zdravím chcem sa poradiť ohľadom nejakých doplnkov výživy co podporí zdravé chudnutie aj n8edo take vôbec existuje počula som o Accai bery na stym niekto skúsenosť??vďaka

arcticcode
12. máj 2019

Skus synefrin. Ked k tomu pripojis aj aktivitu, kila pojdu dole veselo

amelia000
12. máj 2019

@arcticcode moze zjest aj vsetky tabletky sveta, len ak nema upravenu stravu nic nepomoze.
@katarina40 chces zdravo chudnut? Zacni najprv od stravy a daj si vypracovat jedalnicek. Ver ze sa ti to viac krat oplati takto investovat peniaze ako do doplnkov zo zaciatku. Az potom su na rade doplnky vyzivy.

arcticcode
12. máj 2019

Mne to hovorit nemusis 😀 stravu son pokladal za samozrejmost

amelia000
12. máj 2019

@arcticcode tak sa ospravedlnujem lebo nakolko som poradkina v oblasti doplnkov vyzivy pre sportovcov tak 98% ludi neovlada ze musi byt najprv strava :D

arcticcode
12. máj 2019

@amelia000 aha, tak to je blbe 😀

sintra
12. máj 2019

O accai ani neuvazuj, to je, akoby si brala na podporu chudnutia napriklad cucoriedky 😉

katarina40
autor
12. máj 2019

@amelia000 ved jasné ze strava je základ a k tomu nejaká aktivita a hádam to pôjde;)ale ďakujem ;))))

katarina40
autor
12. máj 2019

@arcticcode dakujeeeem;))a ten synefrin je coo vlastne??

arcticcode
12. máj 2019

Synefrin je latka z nejakeho stromu, vyťažok, spôsobuje zvýšenie vnútornej teploty tkanív, na výrobu tohto tepla sa uvoľňuje energia z tukov. Užíva sa to 6 týždňov, potom 2 týždne pauza a pod. Ja mám teraz akurát pauzu. Podľa mňa to funguje, potenie je bádateľne vyššie, ešte sa len prezliekam v šatni a už som mokrý jak sa patri :D Kupujem gymbeam 90 tabliet za 6€ plus minus. Ale zas je pravda, že iný spaľovač tukov som neskúšal (kofeín z kokakoly nerátam)