Dormicum sedatívum - máte skúsenosti?

bubblegum7
9. júl 2018

Ahojte kto ma skusenost s tymto liekom? Clovek po nom spi alebo je otapety? ☺️ treba mi ho len jednorazovo kto ho predpisuje? Mam strach zo zubara aj z injekcii a potrebujem dat vytiahnut zub. Uplnu anesteziu alebo rajsky plyn totiz nemaju vsade a fakt mam dost velky strach

majka01_74
9. júl 2018

@bubblegum7 používa sa ako premediácia pred operáciou, osobne som vraj bola po ňom straaaašne veselá, ale ja si to nepamätám.
Rozhodne len pod kontrolou lekára, neordinuj si to sama....

bubblegum7
autor
9. júl 2018

@majka01_74 sama nie len som pisala do jedneho centra dentalnej starostlivosti a tam mi odpisali ze toto podavaju lenze je to daleko tak som chcela vediet ci to dakto predpisuje aby som to mohla uzit ked pojdem tu k zubarke

zuzik307
9. júl 2018

@bubblegum7 zavisi aj od tvojej zubarky, ci ma skusenost s osetrovanim pacientov v sedacii/premedikacii...lebo ona ma za teba zodpovednost po podani premedikacie...

deti95060810
9. júl 2018

skús aj neurol, alebo Lexaurin - to sú tiež na oblbnutie...moja dcéra z toho lieku čo píšeš spala...

tanita007
9. júl 2018

Ahoj,podáva sa ako premedikácia aby si si nič nepamatala,nemala strach....Používame ho v nemocnici,človek má po ňom super náladičku .Osobne by som asi zvolila Neurol alebo niečo podobné.

alisia244
10. feb 2020

Ahojte niečo podobné by som chcela vedieť aj ja či je na oblbnutie dcérku musím dilatovat no nedá sa chytá plače až je bordova a nohy skrcit absolútne nedá ma taku silu v nich hrozí že bude v nemocnici dlhú dobu čo sa bojím aby nezanechal následky keďže už teraz sa bojí keď len sadne do auta že ideme k lekárovi ďakujem za radu.....