Dostala som Agolutin a menzes stále nemám

dicinka1
28. jan 2007

ahojky.pondelok som bola na vyvolavacke araj do 7 dni by som mala dostat kramy.a furt nic.tehotna asi nebudem,lebo ten progesteron ma uz stve...

certica
28. jan 2007

dici, agolutin som kedysi veelmi davno brala aj ja, zabral, ale nepoviem ti, po akom case. rozhodne viac,nez tyzden, ovsem nepamatam si, aka to bola davka

dicinka1
autor
28. jan 2007

ja len tu malu injekciu som dostala...neviem ci simam mysliet,ze som tehu,alebo nie.test uz radsej nekupujem,nechcem sa zase sklamat.

haninkal
29. jan 2007

Ahojky,
tak i ja pujdu. Zitra zavolam doktorce a objednám se. Zatim mi mešká asi 2 týdny. Na několika testech byly slabounké 2 čárky. Na některých nic...

Kdysi jsem měla "vyvolávací" pilule a zabali asi za 7 dní..

dicinka1
autor
29. jan 2007

ja som uz dostala kramy..fnuk 😢 😖 😠 😒

haninkal
29. jan 2007

Dicinka,
to je fofr..ale neboj, sak ono to vyjde! 🙂

svistinka
29. jan 2007

ahoj haninkal!Mne tiez zabrala vyvolavacka vzdy tyzdna. Teraz vsak nezabrala a po 10 dnoch som si robila test a bol pozitivny. Zajtra som objednana k doktorke. Vyzera to tak, ze aj ty si tehotna, ked si mala pozitivne testy. 😀 😀 😀

andrea52
29. jan 2007

ahojte kocky, mne nezabrala ano do 10, mrcha prisla az na 19 den a tehu som nebola ☹
svistinka gratulujem, krasne tehulkovanie 😵

svistinka
29. jan 2007

dakujem andrea a drzim vsetkym palce 😉

expertka8
29. jan 2007

..u mňa zabral po 5 dňox 😉
..mimoxodom...mne lekárka vysvetlila..že cyklus by mal nabehnúť až do 10 dní 😉

kiss18
30. jan 2007

ahojte.chcela by som sa vas spytat,ci moze agolutin ovplivnit vysledok tt.mne lekar pichol agolutin uy 2 krat.1 pred 9 dnami a ten druhy vcera a stale nic.neviem co si mam mysliet ms mi meska uz 50 den....

andrea52
30. jan 2007

kiss a test si si robila?

andrea52
30. jan 2007

no a este, po vyvolavacke by ti mala prist do 10 dni, inak by si mala byt tehu a ak si tak vyvolavacky by nemala uskodit 😉
mne sa toto stalo presne pred 3 mesiacmi, mrcha neprisla po vyvolavacke az na 19 den, co bol 50 den cyklu, tak ti teda zelam aby to dopadlo tak ako chces 😉

kiss18
30. jan 2007

robila jeden vysiel s druhou ciarkou slabuckou a den na to uz bez nej.teda nemeska mi 50 dni od poslednej ms je to 50 dni

andrea52
30. jan 2007

ja som to tiez tak myslela 😉 potom myslim ze si tehu, a dr nepovedal nic, krv ti nebral?

kiss18
30. jan 2007

krv mi nebral.povedal ze to nemusi vidiet a testy mozu klamat,lebo som si davala robit aj v laboratoriu u nas v poliklinike a tam tiez vysiel negat.povedal ze mam nizsie sliznicu.nevies co to znamena?bola by som velmi rada keby som bola tehu...

andrea52
30. jan 2007

neviem moja, len viem ze ked sa ti zvysi sliznica tak je to bud pred mrchou, alebo ze si tehu 😉
a sono alebo ultrazvuk?
velmi ti to zelam 😉

kiss18
30. jan 2007

sono mi robil v piatok,ale nevidel nic aze mam vsetko v poriadku.ja by som to potrebovala vediet koli praci co najskor,lebo robim v rizikovom prostredi...

andrea52
30. jan 2007

kiss ja naozaj neviem, skus este urobit testik zajtra rano 😉 to nieje normalne ze tak dlho meska

kiss18
30. jan 2007

tak ti dakujem.zajtra dam vediet.

andrea52
30. jan 2007

kissss nemas za co, urcite daj vediet, budem siiiiilno drzat palceky 🙂

dicinka1
autor
31. jan 2007

svistinka aj tebe gratulujem,ze si tehu......jak ti fajne....aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem.....

harpia
19. feb 2007

Ahojte, moze mi niekto povedat, co vyvolavacka obsahuje? Dostala som ju (setricka mi povedala, ze pre istotu mi da dvojitu davku), mrcha prisla, ale za 3 tyzdne som neskutocne pribrala, tak ma to zaujima.
Vo vsetkych ambulanciach sa dava ta ista? Vobec netusim ako sa vola ta, co mi pichli, ale predpokladam, ze to bude to iste.

skrecok
20. feb 2007

Harpia, vyvolavacka Agolutin obsahuje progesteron, benzylalkohol, benzylbenzoát a olej na injekciu. Mne sestricka pichla 2 krat Agolutin a dostala som az po 2 tyzdnoch. Takze je to individualne, niekomu zaberie hned a druhym po tyzdni ci viac. Neviem ci sa dava ta ista vyvolavacka, ale mne vzdy pichli tu istu.

dicinka1
autor
21. feb 2007

ajoj harpia,aj ja som pribrala po vyvolavacke..

libeth
22. feb 2007

ja som dostala menzes na 11 den potom co som dostala injekciu. Mrcha, dosla. 😖

dicinka1
autor
26. feb 2007

cafte baby,ta a zase vyvolavacka...uz mam toho dost...neda sa nahradit nejako ten progesteron...inac ako injekciami?

tribitka78
26. feb 2007

fúúúúha, čo to tu čítam.... ja som dostala vyvolávačku Agolutin dnes, tak som zvedavá kedy dojde....ja som si myslela že ešte dnes....riadna som naivka.... 😀

majusa
26. feb 2007

ja som po agolutine dostala mrchu na 5.deň.

... dicinka, dá sa nahradiť ešte antikoncepciou. Tiež mám vyskúšané. Ale mne sa to nejako tak upravilo po tých injekciach na 5-týždňový cyklus. Skús to vydržať a možno sa to upraví samo. Mne sa to upravilo asi po 6 rokoch.

erika153
26. feb 2007

no ja som dostala tiez dnes injekciu tak cakam co to bude ale vraj do 12 dni by mrcha mala dojst... 😕

dicinka1
autor
1. mar 2007

zeby som zase brala antikoncepciu?hm?a zase rozkysnem..