Dostala som Agolutin a menzes stále nemám

dicinka1
28. jan 2007

ahojky.pondelok som bola na vyvolavacke araj do 7 dni by som mala dostat kramy.a furt nic.tehotna asi nebudem,lebo ten progesteron ma uz stve...

marketa137
4. jan 2011

@zuzana231 tak ěm doktor u prvního syna píchal agolutin 2x týdně na udržení těhu. agolutin obsahuje hormon na podporu těhua dkyž k těhu nedojde tak přijde MS 😉

zuzana231
5. jan 2011

@marketa137 dakujem za odpoved. tak budem dufat, ze uz ms nepride... 🙂

kajka_37
19. jan 2011

ahoj holky, sem ve stádiu snahy o mimi ale taky ve stádiu hooodně nepravidelné "mrchy" (za rok pouze dvakrát z toho jednou z pomocí lékařů)... dr. do mě ládují injekce, hormony - mrcha furt nikde.... před vánocemi sem dostala agolutin a do 7-10 dní měla přijít, nepřišla... týden na to sem byla na utz a dostala sem další dávku... je to týden a pořád nic..... těhu taky nejsem, testovala sem 2x.... :(
setkaly ste se někdy s něčím podobným?

matka99
5. máj 2011

Ahojte baby,chcela by som sa spytat,ci ked po agolutine do 10 dni nedostanem menzes ,ci je tam pravdepodobnost oehotnenia...citim sa nejako divne,najma ma trapi hlad medzi 06:00-07:00,co sa mi nikdy predtym nestalo a takisto chodim casto cikat,inak nemam ziadne priznaky.Meriam si aj bazalnu teplotu a ta sa od agolutinu drzi na 36,9 uz asi 4 deň.Viete mi poradit? Tehotensky test som si este nerobila,nechcem si robit falosne nadeje. Vopred dakujem

petaloudi
5. máj 2011

@matka99 Nechci ti dělat falešný naděje, nemusí to být těhu... ale taky může 🙂 Já jsem třeba taky zjistila, že jsem těhu asi až 45. DC, cca 10 dní po agolutinu, protože po těch letech snažení mě už ani ve snu nenapadlo, že by za zpožděnou MS mohlo být těhotenství. Ale na druhou stranu, předtím jsem x-krát dostala MS po agolutinu i třeba po těch deseti dnech. Udělala bych test a když by byl náhodou neg., tak bych ještě chvíli počkala a kdyby ani pak MS nepřšla, tak bych zavolala dr. co dál.

matka99
5. máj 2011

Petaloudi, no uvidime,test si urcite spravim,len neviem ci nemam este pockat,ci to nie je skoro ,dnes je to 9 dne co nechodi. Po roku snazenia ,uz sa bojim robit aj test ze zase tam bude jedna ciarka,ale nic ine mi nezostava.Mozno neestacila jedna ampulka agolutinu.Menzes mam totiz dost nepravidelny

matka99
5. máj 2011

Ahojte baby dnes mi to nedalo ,kedze je uz 9 dne po agolutine a mrcha nikde....robila som si test a vysiel pozitivny aj ked ta druha ciarka je slabulinka,zajtra idem k doktorovi na krv som zvedava co mi povie :D

ewca99
22. okt 2011

Ahojte chcem sa opýtať myslíte, že by agolutin mohol ublížíť, keď mi bol píchnutý a o 3 dni bol test pozitívny...veeľmi by ma to hnevalo lebo o dieťa sa už dlho snažíme...Ďakujem za odpoveď.

crca
22. okt 2011

@ewca99 nemusíš se bát ba naopak ti prospěje 😉 Já jezdila na umělko a tam mě ho píchli po zavedení embrýsků,pokud by jsi těhu nebyla,dostaneš menstruaci,pokud jsi(jakože jsi) tak to ještě podpoří,to mě řekl můj dr. 😉 takže bu´d úúúplnně v klidu-opravdu neublíží miminku 😉

ewca99
22. okt 2011

@crca ďakujem veľmi pekne...moc som teda zvedavá čo doktor povie...hádam to už konečne tehu bude... 😉

crca
22. okt 2011

@ewca99 držím palečky 😉 a ať to zvládnete v pohodě až do zdárného konce 😉 ,ale fakt se nemusíš ničeho bát,opravdu neuškodí 😉

ewca99
23. okt 2011

@crca ďakujem hádam to bude dobre, moc sa nato nadchla tak dúfam, že nepríde sklamanie, o týždeň ide k lekárovi tak hádam bude dobre. 😉 som zvedavá čo mi povie

barunka28
13. dec 2011

Ahojte,prosím vie mi niektorá z vás poradiť?1.12.som dostala vyvolavacku na menzes,inak beriem duphaston,ale čaká má laparoskopia vaječníkov,tak tabletky som brať nemohla.menzes do dnešnèho dna nemam.asi pred 2 týždňami som douzivala antibiotiká a posledné 4 dni Mam strašné svrbenie,kúpila som si v lekarni jednorazovu tabletku s krémom,tuším canesten sa to vola.môže mat podla vas mikoza vplyv na menzes? Tehotná by som nemala byt,brali mi hcg z krvi aj keby som si to veľmi želala.na laparoskopiu idem kvoli pco.

twoangels
13. dec 2011

mě dr. řekl že po injekci se MS objeví do 14dní, pokud ne, mám si přjít ještě pro jednu dávku - za 3 týdny od njekce MS nikde a na těhu testu // 🙂

barunka28
13. dec 2011

@twoangels jeej tí ticho závidím,no ja mám za sebou uz hcg z krvi,zevraj to sa nemyli.. ☹

twoangels
15. dec 2011

Podle mé zkušenost se HCG v krvy může ukázat až tři dny po oplodnění... držím pěstičky!

barunka28
17. dec 2011

Len pre ďalšie,kt.budú mať ten istý problém :(, menzes som dostala až na 14 deň po vyvolávačke.príčinu neviem a ani lekár,pretože som bola u neho a 2 hod.predtým som dostala.;)

denisa321
3. jan 2012

Prosím vás neviete mi poradiť...agolutin som dostala pred 5 dňami a krámy stále nemám ale dnes nám s priateľom praskol kondom...je možné že by som otehotnela? dnes mám už 42 deň cyklu čiže mi meškajú už 16 dní..zajtra idem k doktorke ale keby ste mi vedeli niečo povedať...

manamani1
17. jan 2012

@dicinka1 ahoj, tu si bola tehu,ked si dostala tu vyvolavacku?

dicinka1
autor
17. jan 2012

@manamani1 nie,nebola 😠

karin12
22. jún 2012

ahoj dievčatá chcem sa poýtať mala už z vás niektorá problém s menzesom po pôrode ? ja som už 3mesiace po pôrode nekojím a stále mi menštruácia neprišla, bola som pri doktorke a tá mi pichla 2 dávku agolutínu a aj po 14 dnoch menzes neprišiel nevie z vás niektorá aký bude další postup ?tehotná niesom na 100% ešte mi zistila cystu na lavej strane ale že tá praskne ked mi príde menzes no už som stoho na nervy .

xlucia
22. jún 2012

@karin12 no menzes ti moze prist len vtedy ak ma z maternice realne co odist, cize dostatocne vysoka vystelka v ktorej sa nenachadza oplodnene vajicko. cize namiesto pichania injekcii donemoty, si daj cez sono skontrolovat maternicu

zuzanetka
24. nov 2012

ahojte, potrebujem poradiť,lebo neviem na čom som a mám z toho dosť dobrú depku..mrchu mávam väčšinou pravidelnu max. mi meška 3 dni..po 6tich dňoch meškania som si spravila test s negatívnym výsledkom..po 10dňoch som išla k dr. pichla mi agolutin a ani po 4roch dňoch od injekcie mi mrcha neprišla..pred 3oma rokmi mi pichla vyvolávačku a mrcha sa dostavila po pár hodinách..prsia ma nebolia, ale cítim sa strašne zvláštne..často cikám a mám pocit mokra tam dole..som aj rozcitlivená tak teraz neviem čo si mám myslieť..mám si urobiť ďalší test?? veľmi pekne ďakujem za Vaše názory 🙂

stellamaris
24. nov 2012

@zuzanetka ahoj,nemyslim,ze potrebujes dalsi test,skor by som myslela,ze to moze byt nejake prechladnutie a tak,potom mrcha meska tiez,lebo agolutin je dost spolahlivy,tiez som dostala pred rokmi par injekcii a mrcha dosla po par dnoch urcite....

aduskatt
24. nov 2012

@zuzanetka mne naposledy po agolutine prisla az o dva tyzdne....

isabel11163
21. máj 2013

Ahoj baby, v januári mi meškal menzes a DR mi pichol 1 ampulku agolutinu ešte v ten deň som začala špiniť..teraz som dostala 2 ampulky agolutinu v nedeľu a ešte nič... v nedelu som si skúšala robiť test ale bol negat nemáte s tým niektorá skúsenosti ?

alore
21. máj 2013

Pockaj 2 tyzdne ked nedostanes potom to ries dalej

mami.sk
21. máj 2013

@isabel11163 ja som dostala MS až dva týždne po podaní Agolutinu. tiež som dostala 2 ampulky ...určite skús počkať a potom urob ďalší test 😉

gajdosovam
24. okt 2013

baby ja som pred letom musela HAK vysadit pre podozrenie na trombozu. ta sa nepotvrdila vsetky vysetrenia ok, akurat nemam menzes, vzdy ked neberiem hak alebo dost nepravidelne. posledna normalna menzes od vysadenia prisla o dva mesiace, potom sa nam s muzom stala nehoda musela som zobrat po 12hod espicale zabrala po tyzdni som dostala menzes tak len 3-4dni silno. potom od vtedy uz nic. pondelok som bola na vyvolavacke lekarka ma skumala ale povedala poznamku" raz jeden doktor povedal vy nikdy neotehotniete a prisla s pozitivnym testom." pichla mi agolutin a cakam ci dostanem menzes alebo budeme mat tretie tehu. moj muz je strasne nerad ked musime pansku ochranu pouzivat vzdy ma presviedca len trosku normalne a potom ochranu, a nikdy si neda povedat a v tej romantickej chvilke ma presvedci, ako ked bude tak bude ale dve deti nam uplne stacia, no jedno dieta sme pocali prirodzene na prvy pokus, druhe som v 12tt zamlcane potratila, potom dva roky nedarilo anovulacne cikly, potom tretie tehu za pomoci liekov, co myslite, cakam na menzes aby som mohla zacat hak brat.

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz