Dostala som Agolutin a menzes stále nemám

dicinka1
28. jan 2007

ahojky.pondelok som bola na vyvolavacke araj do 7 dni by som mala dostat kramy.a furt nic.tehotna asi nebudem,lebo ten progesteron ma uz stve...

kristinad
26. okt 2013

ahojte prosím Vás o radu, pretože ja som už zúfala
kedže som nemala menštruáciu vyše 4 mesiacov dostala som injektu Agulutinu a je tomu už 10 deň no ja stále nemám menštruáciu.. Prsia ma bolia a mám aj mierny výtok, navyše včera som vypila fľašu červeného vína a stále nič
len problém je v tom, že v ten deň ako som dostala injektu Agulutinu som mala pohlavný styk bojím sa, že som tehotná.. je možne aby som otehotnela, keď som tak dlho menšturáciu predtým nemala ?

michalka_214
7. feb 2014

Ahojte chcela by som sa spýtať mešká mi už 14 dní menštruacia bola som aj u gynekologa a ten mi tehotenstvo nepotvrdil 🙂 lebo na sone nič nevidel 🙂 pondelok mi dal vyvolavačku a furt menzes nemám 🙂 bolia ma prsniky furt som unavena 🙂 a citim sa jak balon 🙂 poradte mi prosim ak viete ďakujem 🙂

sjuzan77
11. feb 2014

Ahojte zienky, neviete mi poradit? Doktor mi po 5 dnovom spineni pichol vyvolavacku na urychlenie spustenia menzesu. Ale mne sa naopak zacalo zastavovat aj to spinenie. Nemate niektora takuto skusenost?

nosatko
12. máj 2014

mne ten agolutin pychaju dokopy asi 5 rok mohla som s toho pribrat lebo som pribrala za 9 rokov 15 kila mate s tym skusenosti ako to znasate co s tym robite poradila vam vasa gynekologicka nieco ine

mhmh
20. júl 2014

ahojte, chcem sa spýtať, mám 17 rokov, doktorka mi pichla agolutin pred operáciou, dnes je 10. deň, tehotná nie som, nemala som pohlavný styk. Myslíte, že mrcha príde?

biba6226
16. okt 2014

čavte ženy. na agolutin chodim už rok kvoli mojmu zníženemu progesteronu. pred tým cykly 35-40 dní bez ovulacie - testy z endokrinologie kde na gynekolog poslal - vysledok - anovulačne cykly... Teraz už pohodička. menzes načas ale ovulaciu si nejako nesledujem - občas v strede cyklu mierne pichanie, tak možno je to ono... momentalne som mala menzes naposledy 10.9.2014 . 3.10.2014 som bola na pravidelnej injekcii na 23.den cyklu ako vždy. menzes mi už chodil na den presne. teraz? je 16.10.2014 a stale nič... doktor poedal žeak by som bola tehotna tak agolutin mi pomože teh. udržať... testy negatívne... neviem čo si mam mysleť.. mam strach, že sa mi to zase pokazilo tie cykly... jak som ich mala pekne pravidelne... alebo druha varianta je, že som tehotna... no neviem...

katka1274
20. jún 2016

@karin12 ahoj prosimta ako si vtedy dopadla?ja mám taký istý problém teraz a vyvolavacku pred 14timi dňami stále nič ;( dakujem

cendi
27. sep 2016

ahojte chcem sa spítat či neviete kolko trvá krvný test na hcg či sem tehodná .dakujem

palculienka7
12. okt 2016

dicinka1 nedali ti Utrogestan? ja som ho brala 3mes. ale tiež brutálne nepravidelný menzes. 30.9.som bola na vyvolávačku ( Utrogestan som mala vysadiť po troch mes. si doktor myslel že by sa mi to mohlo upraviť a nič ešte horšie. Najlepší bol Lutenyl ktorý sa žiaľ prestal vyrábať ) lebo test bol neg. aj na 37deň no poviem ti že mrchu som stále nedostala a to je dnes 12deň :( sestrička povedala že do 14dní by mala prísť tak ešte čakám ... a ty ako si potom dopadla?

mirabell29
21. mar 2017

Čauute baby, chcem sa spýtať či má niektorá z Vás skúsenosť s otehotnením po vyvolávačke. Bola som lekárky, ktorá mi po 2týždňovom meškaní pichla injekciu, z krvi mi tehotenstvo nezistili. 2 dni po vyvolávačke sme mali nechránený styk. Na 5 deň od injekcie som začala špiniť, trvalo to 5 dní, ale úplne slabučké to bolo. Mala som len intimku a vobec nič na nej, max. len na papieri keď som išla na wc. vďaka za každu radu.

val9
23. mar 2017

Ahojte, akosi začínam byť v strese. Pred týždňom som mala asi 4 dni bolesti ako pri PMS plus som bola naliata no mrcha nikde. Po týždni kedy som si spravila test ( výsledok negatívny ) som sa vybrala k lekárke. Už s dvojtýždňovým meškaním mrchy, pichla mi agolutin a mám čakať 10 dní, pretože podľa jej slov, ak test bol negatívny je na 99% isté, že tehotná nie som a ide len o nejakú poruchu. Mám sa spoliehať na to alebo je šanca, že tehotenstvo tam je?
Neviem už či si to nahováram alebo je to tou jarou, ale som unavená, nervózna, najnovšie ma bolia aj kríže. :/

alojzova
12. máj 2020

@karin12 ahoj nakoniec ti prišla menstruacia