Drakulova metóda - aplikácia krvnej plazmy

janetka224
22. feb 2016

Ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci uz absolvovala niektora z Vas tzv. Drakulovu metodu, cize aplikaciu krvnej plazmy. Kamoska ma na tvari jazvy po akne, hlavne v okoli nosa a na cele, odporucaju jej tuto metodu, no chcem sa opytat ci to naozaj ucinkuje, kolkokrat je nutne ist aplikovat plazmu, aby jazvicky zmizli a hlavne po akom case je nutne opat opakovat sedenia, a taktiezby nas zaujmalo kolko tak stoji jedno sedenie. Ma s tym niekto skusenost... dakujem za kazdy prispevok

minikiwi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minikiwi
22. feb 2016

Este rozmyslam ze jazvicky by trebalo i trochu zbrusit ...jemnymi technikami...

janetka224
autor
23. feb 2016

Dakujem ti pekne za odpoved, cize znamena to ze by si odporucala absolvoval to, ano? Tych cca 200 eur je za to jedno sedenie co tam prides? inac je to dost koruniek pre niekoho to zarobi cca 400. No dam jej vediet, asi by bolo najlepsie ak by tam sla a opytala sa konkretne, ze co a ako....tak este raz dakujem

minikiwi
23. feb 2016

Ano odporucam.200 eur v Ke,neviem odkial je kamoska...pri odbere 18 ml krvi...ale niekde robia aj mensiu plochu(len urcite casti na tvari)za napr.80eur a vtedy to vyjde aj drahsie ked treba robit vuac ploch na tvari..

safenka
1. máj 2017

@minikiwi ahoj, mám vitiligo a zaujal ma tvoj dotaz, že s to dá liečiť aj takto, nevieš mi povedať viac?? Ďakujem soňa

minikiwi
1. máj 2017

Ahoj.vitiligo sa bohuzial uplne vyliecit neda, ale osetrujeme vlastnou plazmou vitiligo miesta hlavne pred a pocas leta, kedze v lete sa vitiligo zhorsuje.aplikaciou plazmy teda predidete zhorseniu a rozsireniu...

safenka
3. máj 2017

@minikiwi Ďakujem za info 🙂

monika7809
2. mar 2021

@minikiwi mozem sa Vas spitat ake su tie jeme techniky

minikiwi
2. mar 2021

Ahoj - mezoterapiou alebo mikrodermabráziou plus požadované vitamíny, séra a krémy. Krémy a na domácu starostlivosť na zefektívnenie účinku.