Druhý mesiac nemám menzes a tehotná nie som

danka1603
11. jún 2014

Ahojte...mam takyto problem a potrebujem poradit...antikoncepciu som vysadika niekedy oktober 2013 menstruacia my chodila pravidelne kazdy mesiac az do teraz,zacala som uzivat kyselinu listovu uz druhy menzes nenam vobec,robila som si aj tast ale tehotna niesom,moze to nejak na to posobit???mam ist ku gynekologovy????dakujem za radu....

zicherka25
11. jún 2014

@danka1603 pozri sa.. 🙂 môžu to byť stresy a podobné veci.. Tie aj mne šarapatu veľakrát narobili 🙂 Nemyslím si, že v tvojom prípade ide o vysadenie HAK.. Väčšinou, keď je v tom HAK menštruácia sa nedostaví hneď po jej vysadení 🙂 A keď zájdeš ku gynekológovi nič sa ti nestane 🙂

seahorse27
11. jún 2014

S kyselinou listovou to nema absolutne nic spolocne. Ku gyn. treba urcite ist na vyvolavacku. Mozno ti spravi sono, ci nemas na vajecniku nejaku cystu. Ak by sa to opakovalo, tak si daj spravit hormonalny profil a podla toho dr. stanovi liecbu.

danka1603
autor
11. jún 2014

Dakujem....

mejjus
12. jún 2014

@danka1603 môže to súvisieť aj so štítnou žlazou ...a štítna žlaza zase s tehotenstvom...odobere ti obvodný krv a hneď to budeš vedieť...či náhodou nemáš problém so štítnou...

zelenkralka
12. jún 2014

Ja som mala to isté. Keď som druhý mesiac nedostala menzes, šla som ku gynde, zobrali mi krv a zistili, že mám zvýšený prolaktín. Predpísali mi aj lieky Parlodel, a menzes sa následne do dvoch mesiacov dostavil. Odvtedy som už taký problém nemala.

haaaluska
12. jún 2014

a ty akoze naco cakas???????????????????jasne my ti tu povieme presne co ti je.naco tak asi je gynekolog?