Duphaston

simona966
29. okt 2018

Dobry večer, chcem len pocut radu prosim vas hned mi tu nenadavJte ze ci ste jasnovidky alebo podobne veci... Pred nejakym casom mi gynekologicka predpisala duphaston lebo som nemala prravidelnu mensttuaciu... Ked som vybrala prve balenie dostala som v pohodd menstruaciu, druhe balenie som vybrala rovnako ale menzes nedosiel meska mi to uz 17 den, minuly tyzden som si robila test ale vysiel negativne... Momentalne mi gynekologicka neordinujetak preto sa pytam ci z vas niektora nemala podobnu skusenost ze vybrala leiky a menzes a nedostaví dakujem za spravy

ja197
29. okt 2018

@simona966 skús ešte jeden test, ak bude negatívny tak zostáva už len gynekológ, po duphastone by mal prísť menzes do 5-10 dní myslím, bude za tým buď tehotenstvo alebo nejaká iná zrada 😊

simona966
autor
30. okt 2018

@ja197 dakujem lebo ja uz fakt neviem bolesti v podbrusku citlive prsia zmeny nalad nechapem tomu

ja197
30. okt 2018

@simona966 test si dnes robila?

domcaa3
23. feb 2019

Čaute, lekár mi predpísal duphaston na úpravu menštruácie a na zvýšenú plodnosť prve balenie bolo bez problémové no ako som začala uživat druhé balenie na 5. Deň užívania mi začalo slabšie krvácanie ktoré trvá už 3 dni ráno to bola krv teraz je to skôr špinenie. Tehotná nie som. Neviem či ho mam hned vysadiť alebo pokračovať v liečbe keďže je víkend neviem čo robiť. Prsia ma bolia presne ako keď mám pred menzesom pobolieva ma aj vpodbrušku. Nemáte niekttorá s týmto skúsenosť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre