Duphaston a špinenie

snazilka12345
2. okt 2018

Ahojky potrebujem radu a s priateľom sa pokúšame o bábo vyše roka a stále nič . Kvôli nepravidelnej MŠ beriem 4 mesiac duphaston a to 16dc 2krat denne mám 28 dňový cyklus dnes som 5dc a dnes začala som špiniť a hnackovat viete mi poradiť čo to môže byť robila som si večer aj tehotenský test a bol negatívny ďakujem pekne vopred

snazilka12345
autor
2. okt 2018

@snazilka12345 ospravedlňujem sa chcela som napísať že beriem 5den duphaston takže som len v polke

katulienkaja
21. okt 2018

@snazilka12345 ja mám rovnaký problém tiež beriem teraz už druhý cyklus duphaston a prvý mesiac v pohode a teraz po treťom dni užitia tabletky mám spinenie ešte ma aj boli brucho ako pred MS. Ale v pribalovom letaku nieco aj píšu ,ze sa môže objaviť spinenie alebo slabé krvácanie a sj by to neprestavalo tak treba vyhľadať lekára.

snazilka12345
autor
22. okt 2018

@katulienkaja no ja som potom mala normálnu menštruáciou volala som sestričke tak mi len kázala prestať brať a potom pokračovať zase na 16 DC

katulienkaja
22. okt 2018

@snazilka12345 ja presne tak isto 😁 tiež som volala dnes ze krvacam na 21 DC a to uz mám menstruaciu a tiež mi povedala ze ho mám prestať brať a začať až 17 DC

snazilka12345
autor
23. okt 2018

@katulienkaja tak sme na tom rovnako. Ja len každý mesiac dúfam že menštruácia nepríde aj vy sa pokúšate o bábo ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre