Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
2. feb 2009

veronka radsej este pockam..nechcem sa zbytocne sklamat...pockam si az pride spravny cas........ 😀 ak vsak pride 😀

zuzanabb
2. feb 2009

no baby vy ste obe jasne tehule podla mna aj annavi aj veronika 😉
niektore baby testuju este pred terminom menzesu nie to ako vy - vahate niekolko dni ked vam meska uz skoro tyzden ak nie viac 😵 ...mat tak vase nervy 😀

veronika297
2. feb 2009

annavi ale zase ked ti nepride mrcha do konca týždňa mala by si isť k dokymu...aspon mne tak povedal že ked nepride do tých 10 dni od dobratia nech pridem.Ak mne nepríde mrcha do konca týždňa tak tam behnem lebo skôr sa mi pre prácu nedá.

annavi
2. feb 2009

veronka no ved ...ja pockam do konca tyzdna.......a ak nedojde tak v piatok kupim testik a testnem....ak ak bude neg. tak pojdem v pondelok....k Dr...skor sa mi neda........
zuzi no ja ti neviem..citim sa tak vselijako...uz mi zacina zašibkavat z toho.....hmmmm

veronika297
2. feb 2009

zuzanabb..pred tým som tiež testovala hned ked som sa cítila len trošku blbo,alebo ked meškala len jeden den..ale ked tam vždy bola len / tak som sa prestala testovať...ked to príde tak to bude...to sklamanie vždy bolí...na jednej strane si hovorím že ked má prisť mrcha nech príde aj ked budem zase smutná že to nevyšlo..na druhej som rada a dávam si aspoň malú nadej že hádam by sa to mohlo už aj podariť..Tento mesiac som mala isť na podrobné vyšetrenia..ale nemôžem lebo prvú krv mi maju brat na 3 den menzesu ale ked ho nemám tak nemôžem nikde isť. 😠

zuzanabb
2. feb 2009

annavi a veronika, ja vas chapem, ze sa bojite testovat, ja som sa len zamyslala nad tym, ze ine baby uz skusaju 10 den po ovulke a vy cakate trpezlivo. Ale ta jedna / vie zamrziet, ja som skusala zatial len 2 x a tiez mrzela, ale asi by som uz na treti den od meskani mrchy skusila a nechala to na osud 😵
Drzim vam obom palceky aby mrcha uz nedosla a nasli ste si //

veronika297
2. feb 2009

ved akurát som nad tým rozmýšlala že budem musiet zisit aká je pravda bud alebo...ked nebudem tehotná a mrcha nebude aj tak budem musiet ist k dokymu že čo sa deje....
zuzanabb dakujem 🙂

korenka
2. feb 2009

annavi.......no totooooooooo 😨 ....stále nič??????no,presne,zuzi,keby mi meškala už viac ako 3 sni,testík by to istil!!! 😀
tak,ja som dnes 23DC,ešte budem brať 2dni a potom červené peklo!!!!!!! 😠

lenusska
2. feb 2009

veronika - prepac bola som mimo pc..snazime sa 8 mesiac a D berem teraz 2 den...prvý cyklus

veronika297
2. feb 2009

Ja som bola zúfala ked sme sa snažili prvé mesiace že stále nič,ale teraz to už beriem lepšie..už to jednoducho beriem tak ako to je..
Naštastie mám dobrého priatela a ten to preživa všetko so mnou a viem ma podržať 🙂

martina05
2. feb 2009

Lenuss ahoj, ako sa citiš??? Bolo ti z toho Dupahstonu aj zle??? Mne zatiľ nič okrem toho špinenia 15-16Dc a ešte dnes trošíčku.......

evcam
2. feb 2009

cafteeeeeee. no baby ja som druhy den od dobratia D a mrcha zatial nist, ale uz ju citim, ze pride.
no ako vidim tak uz mame dve nadejne tehulky. ja by som asi tiez netestovala skor ako po tych 10 dnoch.
mna uz nebolia ani prsia ani podbrusko takze o chvilku sa urcite rozbehne.

lenusska
2. feb 2009

martina - ahoj...no berem ho 2 den a zatial nic.

veronika297
2. feb 2009

korenka možno červené peklo ani nebude 😉

skajkaze
2. feb 2009

Tak babulky,ja som dnes volala doktorke a objednala ma na stredu rano.Zajtra rano si urobim pre istotu este raz test.Myslim baby,ze aj vy ste tehotne,mna tiez divne pobolievali krize,mala som citlive prsia-ale to som pripisovala Duphastonu.Chcem vam povedat,ze ja som sa testovala len koli tomu,ze v piatok ma chytila zimnica a citila som ,ze sa na mna chysta chripka,tak som si chcela dat theraflu-len viem,ze sa nemoze uzivat v tehotenstve,tak,ze si pre istotu urobim testik.Ked som ponorila tycinku do mocu a cakala cca 10s,druha ciarka hned tmavla.tak som stale mimo.... 😅

fomarik
2. feb 2009

Skajkaze.... jééééj..... zo srdca ti prajem, aby bolo všetko OK.... hlavne nech je miminko zdravučké a maminka spokojná, šťastná...... 😉

skajkaze
2. feb 2009

Dufam,ze choroba nedokaze skreslit vysledok tehot.testu,ved HCG by mi nemala chripka vylucovat 😀

fomarik
2. feb 2009

Inak babeny....ja som tiež taká, ýe ked mrcha nájodou nedojde v presne stanovený deň, tak už testujem. No a vždy sa sklamem. Ale už dva mesiace som sa netestovala, bo mi to riadne drása nervy...pokúšam sa tomu dať voľný priebeh.....

skajkaze
2. feb 2009

a dakujem fomarik,strasne som z toho mimo

fomarik
2. feb 2009

Urcite nie. nachladnutie alebo iné ochorenie s HCG nemá nič spoločné 😉 . Tak ty si naozajstná tehulka! Juj, ale sa teším. A to si zistila dnes?

skajkaze
2. feb 2009

My sme sa pokusali skoro rok a zo zaciatku co som ja nakupila testov,ja som sa testovala pomaly aj ,ked okolo mna presla tehotna baba 😅 ,potom som si povedala.ze musim upustit z toho snazenia,testovania a pozorovania...Tento mesiac som zazila neskutocne vela stresov a este k tomu aj skusky v skole,absolutne som neratala....Este ma uklludnilo to,ze som zmenila doktorku...

fomarik
2. feb 2009

Skajkaze...ja som tiez otehotnela ( ale neúspešne ) v čase, ked som to najmenej predpokladala- stres, nervozita, iné prblémy...a bum...prišlo to.... ale ako vravím..trvalo to len krátko
Skajkaze a ty si tiež užívala Duphaston?

skajkaze
2. feb 2009

teraz som ho brala prvy krat...Kolko to trvalo,ak ti to nevadi....je mi to luto 😔

fomarik
2. feb 2009

Tak ty si vlastne otehotnela po prvom balení Duph. ?
😉 Myslíš .....ČO ako dlho trvalo

skajkaze
2. feb 2009

myslim ako dlho si bola tehotna

fomarik
2. feb 2009

Jáááj....8 týždňov...

skajkaze
2. feb 2009

ano to bolo moje prve balenie duphastonu,tak som zvedava ci mi ho bude kazat doktorka brat ak som tehu,uvidime v stredu rano.Test mi vysiel vcera rano-zajtra rano to idem zopakovat 😵 pre istotu

fomarik
2. feb 2009

Asi ho budeš užívať aj nadalej. Odporúča sa až do 12 týždňa tehulkovstva...na udržanie plodíku.
Dobre, zajtra sa testni ešte raz a určite daj vedieť, ako si dopadla 😉

janetina
2. feb 2009

ja som tiez uzivala cca 1 mesiac a hned som tehu zostala a potom som ho brala do myslim 12tt
mne pomohol asi na uhnizdenie sa lepsie pripravi sliznica utera

skajkaze
2. feb 2009

Toho sa bojim aj ja 😢 To si mala zamlknute tehotenstvo,alebo mu uz bilo srdiecko?