Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

evcam
3. feb 2009

veronika kamoska ma zrejme ovulku. take bolesti su aj pri ovulke. ja ich mavam tiez.

annavi
3. feb 2009

ne ne..ja budem testovat az v piatok...ak vsak bude dovod na testovanie...........

veronika297
3. feb 2009

Ked nebude pozitívny test.Tak sa budem snažiť mať aspon pozitívnu náladu pri snažilkovani 🙂
Ja som si tiež myslela že tá kamoška ma ovolku ale už to trvá dosť dlho a strašne je nafúknuta a vystúpili je aj žilky na prsiach.tak neviem

annavi
3. feb 2009

ano??no ja som citala ze zilky na prsiach su jeden z tehu priznakov........ 😉

evcam
3. feb 2009

no zilky su tehu priznak. to viem lebo moj prvy priznak som zbadala na prsiach. boli naliate a zilky vystupili 😉
len teraz to uz nebudem vediet lebo zilky ostali 😀 prsia tak isto.

annavi
3. feb 2009

evcaaam 😀 😀 😀
ja sa uz teskam ked budem tehu...mi konecne prsia narastu 😀 😀

adrianka127
3. feb 2009

tak na to sa aj ja tesim annavi - ale musim povedat, ze aj po tom dufiku mi trocha podrastli... 😉

veronika297
3. feb 2009

to som jej aj hovorila že vystúpene žilky su pritnakom tehu 🙂
No mne prsia podrástli po tom čo som pribrala ked mi prestala fungovať štitna tak ako mala.
Tak to malo aspon niečo pozitívne. 🙂

annavi
3. feb 2009

nooo ja ich mam zvacsene uz dobre dva mesiace...prestala som fajcit.. a chuti mi papat..tak som pribrala 4 kilka...skoro budem mat 50-tku... 😀

veronika297
3. feb 2009

bože keby mám ja tak 50 Kg ja by som bola taká rada,ja som mala vždy tých 45-47 kg a zrazu hups a hned som nabrala 15 kg..a už to bolo

annavi
3. feb 2009

no ja som nemohla pribrat veronca..fajcila som malo...tri cigarka denne...niekedy ani jednu..........
a styri kilka ....som nabrala...

veronika297
3. feb 2009

ved ani ja pokial mi nič nebolo som nemohla vôbec pribrat..som mohla zjesť všetko a nič sa na mna nechytilo.
niekedy mám pocit že ked papám dufík,že som taka naliatejšia.

annavi
3. feb 2009

no ved to aj ja...a to D beriem este len mesiac...ale ved ak sa to tak vezme tak su to hormony....hmm..jaaj baby no zase mam bolesti....akokeby mrcha...jaaaj.....uz nech dojde... 😔

veronika297
3. feb 2009

Najhoršie je to čakanie.. 🙄

annavi
3. feb 2009

jeej veronca nova foto 😅
no ved to najhorsie je to cakanie...ale ja to uz beriem sportovo..........
ked to ma prist tak to pride....preto to nechcem zbytocne znasilnovat..bezat hned do lekarne a testovat..necham to tak a ked pride cas tak testnem...........len keby ma tak brusko tak nebolelo..teda ten spodok...
ako zavidim babam kt. to maju ako hodinky a bez bolesti...

veronika297
3. feb 2009

Kamoška to tak má prídu jej vždy na čas a aj to na 3 dni a nevie že ich má.
Ale zase je pravda že ked som nebrala D mávala som velké bolesti teraz to už je také normálne.

annavi
3. feb 2009

no tak to mas dobre...hmm..skoda ze mne D nezabral..no uvidime kedy dojde mrcha..a preco vlastne nedosla.......a budeme zistovat pricinu....

veronika297
3. feb 2009

Bože toto počasie ma totálne uspáva ..
Ja už ani neviem aké mám pocity...moc sa sledujem. 😒

annavi
3. feb 2009

ja sa snazim byt v pohodke..a hovorim si ze cim viac sa budem pozorovat tym viac mi bude hrabat a tym viac mi bude aj mrškameskat

veronika297
3. feb 2009

kde sa nám podeli všetky babulky ..tušim sme tu ostali len my dve čakatelky 😎

annavi
3. feb 2009

no ved vidim vidim ze sme tu len my dve..ja popri aj pracujem..teda snazim sa

veronika297
3. feb 2009

Mali by sme ich tu nejo nahnať 😅

Ja tiež popri pracujem..a ešte aj dobré 3 hodinky tu budem.

veronika297
3. feb 2009

teda chcela som napísať nejako nahnať 😀

annavi
3. feb 2009

ja uz len hoďku...šak uz by bolo aj nacase skoncit...ved som tu od siestej

veronika297
3. feb 2009

ja začínam v robote o osmej...ale najradšej by som išla už tiež domkov

annavi
3. feb 2009

jaaj..idem dnes navarit gulášik...mnamky.........ty kokso ..brusko ma akosi prestalo boliet.........som dnes vypila hadam 3 litre caju 😅

veronika297
3. feb 2009

to som rada že prestalo bolieť..Nerob chuťky 🙂
Ja som tiež vypila vela vela čajikov,aspon viem že dodržiavam pitný režim.
Mne akurát polovička volala že ide kupit testik tak zajtra ráno ho hádam urobím,aj ked viem aký bude výsledok.
Ale už len pre pokoj na duši.

annavi
3. feb 2009

aale veronča....nebojaj...vycikas krasne dve//...a ak nie tak nabuduce urcite.....
ja budem testovat az v piatok...podla toho ako sa budem citit...............uvidime........podla mna na mna vplyvaju aj tie zmeny pocasia...no na nervy to je.............. 😖

veronika297
3. feb 2009

No ved uvidím..nakoniec prídem domov a polovička povie že testík nekupil a bude 🙂
Ale nebudem sa stresovať ...raz sa to podarí určite 😉

veronika297
3. feb 2009

☹ ty pôjdeš za chvilku domkov..bože a ja tu ostanem sama čakatelka.