Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
3. feb 2009

presne tak veronca...........raz to tie dve // na teste istia... 😀
no uz koncim..konecne............sa mi ale nic nechce...a to musim este zehlit..........vecer dojdem kuki na konika.......ak ..........

annavi
3. feb 2009

sa moc neprejeeeem..................... 😀

veronika297
3. feb 2009

ja tu budem asi až ráno..uvidime čo bude doma

no tak ti prajem dobrú chuť ešte k nenavarenému gulášiku 😀
Ja som žehlila cez víkend tak to už mám za sebou.
Prajem pekný zvyšok dníčka papa

korenka
3. feb 2009

ahojte babuľky moje,tak zase nestíham sa zapojiť do vašej debatky,ja som tu sama,mám kopu roboty,takže až teraz konečne...........
no,ja som dnes 24DC,tak ešte zajtra budem brať D a som zvedavá,či sa zopakuje MS ako bolo posledne....... 😒
nemusela by vôbec prísť!!!

veronika297
3. feb 2009

jej konečne tu niekto prišiel stále tu nazerám.. taka som rada 🙂
a mne ostáva byt blbo tak príde asi aj mrcha ale ak si do rána rozmyslí tak si urobím test.

Ja držim pršteky korenka aby neprišla 😵

veronika297
3. feb 2009

Babulky ja sa lučim idem už konečne domov..tak zase ráno papa

korenka
3. feb 2009

NO,VERONIKA.........tak ráno daj vedieť,ako si dopadla!!
ja by som tiež testovala,keby nedošla do napr. nedele 😅

martina05
3. feb 2009

Veronika, držím apace pri testovaní.......
Ja som dnes bola v lekárni a kúpila som si kvapky na podporu činnosti vaječníkov a harmonizáciu MS. Obsahuje to alchymelku, prasličku, nechtík atď. Lekárnička mi tvrdila, že sa to dá kombinovať s Duphíkom... Nemáte s tým nejaké skúsenosti??? tie kvapky sa volali Valovič al. tak nejako a doporučila mi ich jedna baba tu na koníkovi...

skajkaze
3. feb 2009

Ahojte babenky,ja som cely den prespala nevladna v posteli.Rano o pol piatej som sa este raz testovala a aj Barbara test vysiel na //.Rano idem k lekarke,strasne som zvedava 😅 😅 😅

korenka
3. feb 2009

ano,počula som už o tých kvapkách,je to niečo ako Gynex,ale ten mi veru nezabral 😒

annavi
4. feb 2009

krasne ranko... 😎 hlasim ze mrcha nedosla 😖 🙂
vcera som si prevarila vinko ze ak by nahodou tak nech ju spusti..ale ee..... 😲
mala som trosicku este pobolievanie bruska ale preslo to.........no a dnes rano mi je ako divne na blinkanie 😖 to asi preto ze som sa vcera vecer obžrala 😀
hmm..krcok som si kontrolovala rano bol tvrdy a pootvoreny..no ja tomu uz naozaj nemrozumiem..som si myslela ze v tehu ma byt tvrdy a uzavrety..takze tehu som neni...

lenusska
4. feb 2009

Ahojte 🙂

ja nemam nic noveho-zatial

veronika297
4. feb 2009

Dobré ránko babenky.
Ja som si včera robila test ,ktérý ako som čakala vyšiel /..a chvilklu na to som chytila strašné krče ..prišla mrcha..som myslela že sa budem po stene škriabat,dala som si tabetky ale nezabrali.
Tak som si poplakala a bolo....
Dnes mi je už lepšie.Bruško bolí menej ....Takže prišli po vysadení dufíku na 12 den......

veronika297
4. feb 2009

annavi tak gulášik ti chutil 😀

annavi
4. feb 2009

jaaj veronca je mi luto ze mrcha dosla...........
mooja.... ☹ ale nebojaj nabuduce to vyjde......... 😉
tebe dosla az 12 ty dnik po dobrati D???coze???moja a mala si bolesti po dobrati D??

veronika297
4. feb 2009

po dobrati som nemala bolesti,tento mesiac ma vôbec nebolelo bruško ako pre mrchamy ..
Hej 12 dni po dobrati ako nechápenm čo sa robí ved dufik už beriem presne rok aj dva mesiace a zrazu sa to začina uplne kašlať...
Ja už prestávam aj veriť že sa to niekedy podarí..

shaarka
4. feb 2009

ahojte. verca, tak to ma mrzi ☹

dnes som 5.den po dobrati D, teplotu mam 36,45 äco ej dost malo). tak som zvedava, ci sa to uz dnes rozbehne... 😒

veronika297
4. feb 2009

shaarka vy sa kolko snažíte?

annavi
4. feb 2009

no veronca a moznoze je to tym ze uz D dlho beries...neskusila si vysadit na dva tri mesiace???
ja som pre zmenu mala po dobrati hned na druhy dnik bolesti..som sa vytesovala ze mrchaaa ideee. a ta nikde 😔
tak asi som uz nacisto zblbnuta.....
hmmm...
uvidime ako dopadnem aj ja.........
shaarka ty si uz piaty dnik po dobrati D a mrcha nikde???hmm..a ako sa inac citis??

veronika297
4. feb 2009

Ja si ziež myslím že už ho dlho beriem a telo je zblbnute..
ale ked som bola naposledy u dokyho tak mi povedal že pokial mi nevadi tak ho ešte necháme ale hned po mrchách tam pôjdem a spýtam sa ho..Možno ak budeme mat opravené auto do piatku tak za nim behnem.

shaarka
4. feb 2009

vero, v juli som vysadila HAK, ideme na ostro, ale meriam si BT a viem, ze nemam ovu. a bez D ani menzes. 😖

veronika297
4. feb 2009

ja som tiež mávala problémy z ovu.ale potom ked som začala brat D sa to pekne upravilo....

ale už fakt beriem asi dlho...

annavi
4. feb 2009

ja baby ani s istotou neviem ci som mala ovu..hmm...mavala som take priznaky....chute....pichanie v podbrusku...hmm...obrovsku chut na snazilkovanie......
z krcka som akosi mimo..neviem urcit co a ako..raz je tvrdy..o hodku makky...ja neviem...asi ho az moc sledujem..
uz začinam magoriet z toto...... 😒

shaarka
4. feb 2009

annavi, aj krcok sa ma sledovat o rovnakom case, najlepsie po zobudeni, v sprche napr.
lebo v priebehu dna cestuje 😀 ze vraj. ja neviem, lebo ja som si ho hadam este nikdy nenahmatala 😀

veronika297
4. feb 2009

annavi skús si urobit test...to bude najlepšie riešenie.
ked nebudeš tehotná behneš na gyndu a zistia čo sa deje.
Ja sa obávam toho že ked úplne D vysadím že mi mrchy neprídu a zase budem musieť chodit na vyvolávačky.

annavi
4. feb 2009

baby akurat kukam moje cykly od aprila...tak kukajte . 46DC, 35 DC, 45DC, 28DC, 31DC, 32 DC, 40 DC a ten posledny...hmmm..to neviem.........
a to som sa ja sekla jeden dnik s D...zobrala som ho o den skor.........tak neviem..takze bud budem mat 35 dnovy cyklus....alebo az 46 dnovy...ale aj s D??

veronika297
4. feb 2009

shaarka to bolo dobré že krčok cestuje 😀

annavi
4. feb 2009

shaari no ja uz som zistila ze krcok je ako kedy...furt iny...neviem....no ale baby.....ved do 46 DC mam este cas ci nie??ale zartujem...ak do piatku nedojde tak testnem..ak bude len jedna tak testnem aj v nedelu a ak bude stale jedna tak v pondelok nabehnem k Dr...oki?

annavi
4. feb 2009

a zabudlaaa som...baby teraz mam take velke didinky... 😀 😀 😀 😀 to mavam posledne dva mesiace vzdy taketo velke....pred mrchanou.......... 😀 😀 😀 kiezby ostali take ....

veronika297
4. feb 2009

annavi to máš dosť dlhé cykly...ved dufik sa dáva práve na to aby sa to upravilo.
mna ešte stále bolia prsia aj ked už mám mrchu.je to na porazenie.
No annavi teraz ti už take ostanú aspon najbližši rok 😀 ...počas tých 9 mesiacov ti ešte porastu 😵 😵