Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
4. feb 2009

no veronca tak to dost pochybujem...ved vidis ake mavam cykly......jedine som z toho D zufala...ze mi nezabra.lll..no dnes som 9 dnik po dobrati tak uvidime.............

veronika297
4. feb 2009

ved kolko je báb čo mali aj dlhé cykly a ostali tehotné.
nádej umiera posledná 😵

annavi
4. feb 2009

ja viem veronca...uvidime........vsetko chce len cas a pevne nervicky

veronika297
4. feb 2009

no tie pevné nervy to veru chce..stále si hovorím všetko bude dobre..ale ked som bola včera v očakávani tak to na mna zase dolahlo...
dnes som vstala zlou nohou ale teraz ked som už v práci a tuto je mi fajn lebo viem že tieto problémy mám s kým preživat a mám sa komu zdôveriť.

annavi
4. feb 2009

veronca mne to kedysi tiez uz prerastlo cez hlavu...bola som jak vysinuta..bez nalady....zrutil sa mi svet vzdy ked dosla mrcha..no uvedomila som sa takymto postojom k tomuto vsetkemu znicim a ze mimi nikdy nebude.....tak som si vstupila do svedomia 😀 aa beriem to uz sportovejsie..i ked ta mala dusicka tam stale je ze co ak sa to predsa podarilo.......no uz to neberiem tak tragicky....a tesim sa aj z mrchy ked dojde......pretoze som rada ze ked dosla tak som oki a je tu sanca na mimco...
takze aj teraz som kludna....akosi podozrivo....jaaj ci som sa objedla... 😀 nakoniec som nevarila gulas ale perkelt...a som obzrata.......... 😝 😀

veronika297
4. feb 2009

Mne je vždy hlavne luto vtedy ked mi niekto zo známich povie že budu mať svadbu,alebo že čakaju babetko...vtedy mi to príde tak luto.
alebo ked sa ma niekto na to spýta ....
Mne dnes mamina nabalila do roboty koláčiky tak rozdávam kade tade 🙂
Ja len popíjam čajíček.

annavi
4. feb 2009

mne akurat volala maminka ze tatko je chory...ze chodi na infuzky a ze mu zajtra idu davat na skusku strojcek na srdiecko 😔 tak som mimo z tohoto nejako...
no a samoska..maminka je ako kamoska tak sa vypytovala ako sa mam..ci zabral Dupik...atd..no a ja ze ee..tak ze ci som neni tehu..a ja ze ee...tak som jej musela slubit ze v pondelok pojdem k Dr....
bude sranda ked budem tehu...chceme sa s polovickou v oktobri brat.... 😅

veronika297
4. feb 2009

Dúfam že tatino bude v poriadku 😔
Hej to by ste museli bud svadbu posunuť skôr alebo až na neskôr.
My sme mali mať svadbu tento rok v máji,ale potom som mala nejaké starosti tak som ju nechcela...polovička to rozdýchava ešte teraz..ten by sa bral hned..Len ja ešte ani moc nechcem.21.2 máme výročie 5 rokov.
Hned sa pýtal že keby som ostala tehtná že či by som sa už vydal..hovorím že nie..určite až potom keby malo bábo tak rok možno dva.

annavi
4. feb 2009

no to aj ja dufam..
mamina uz ma pripravy na svadbu..jaaaj........no ale tesia sa...
my sme s drahym spolu uz osem rokov...a v marci bude rok co sme dennodenne spolu..v jednej domacnosti..rano vecer...stale.... 😀
no skor by sme asi nemohli...pretoze mame smutok po starkej do zaciatku oktobra..a mamina to takto dodrziava..niesme ani bohvieako pobozní ale taketo zvyky su na vychodze.. 😀
a preco by ste sa nevzali???hm??ved uz ste dlho spolu... 😕

veronika297
4. feb 2009

ak by som ostala tehotná chcela by som svadbu až po narodení.Svadbu si chcem naplno užiť..tak aby som neublížila babetku.
Keby si bola tehotná kedy by ste potom mali svadbu?

annavi
4. feb 2009

tak to neviem..ak by som bola tehu tak asi az po svadbe...hmmm

veronika297
4. feb 2009

no lebo ak by si bola tehotná tak to máš akurát taký termín koncom roka...bud by vaši chceli svadbu aj skôr alebo až potom.
Dnes necítiš žiadne príznaky že by mala prísť mrcha?

annavi
4. feb 2009

no ale to je este daleka hudba buducnosti 😀
veronca nie ..ziadne priznaky..mna len akosi dnes pobolievaju stehna..akokeby som mala svalovicu...aj ked neviem z coho...brusko neboli...sem tam citim nejake take tlaky ked som na WCku ze uz ide..aale nic........hmm..ale som pripravena..........kridelka mam po ruke.. 😀

veronika297
4. feb 2009

Asi ste vale snažilkovali ked máš svalovicu 😀
Len nám neodleť 🙂
Mne sa teda mrcha rozbehla poriadne ale naštastie nemám bolesti,ibalgin zabral.Už aby sa skončili a mohla som isť zase snažilkovať. 🙂

annavi
4. feb 2009

veronca snazilkovali sme predvcerom..ale to nebolo len take snazilkovanie...skocili sme na seba... 😀
neodletimmmm..nebojajte...........to len pre istotu nosim pri sebe vybavu........
boze ja zaspavam....idem na WCko...hned priiidem...... 😉

annavi
4. feb 2009

no uz som tuuu.
som kuki krcok aa..je tvrdsi..h,mm...uz sa asi zacinam moc sledovat..teda ten krcok...necham tak...
ma z toho pobolieva spodok...ale taak divne...jaaaj aj kriize.........
ochvilu idem domenkov.......

veronika297
4. feb 2009

Ja som mala kávu ráno ale teraz mám už asi 2 pol litrový zeleny čajík 🙂 tak sa mi spat nechce
No tak neviem neviem z čoho ta bolia nožičky 🙂 čo si stvárala 😀

annavi
4. feb 2009

ja neviem..praveze nic..a to sa dva tyzdne uspesne vyhybam zehleniu..asi to dnes zmáknem
budem musiet.
sa celkovo citim ako keby chripka sla na mna.....mi zašibkava...a moznoze tehu priznaky 😀

veronika297
4. feb 2009

no chripka to asi nebude..asi to bude 9 mesačna krásna chorôbka 😀 😵
Ja rada žehlím 🙂

annavi
4. feb 2009

no veronca uvidime v piatok...chcem testnut..alebo asi az v nedelu testnem v piatok je este skoro...to budem len 12 dnik po dobrati D a to este mrch amoze dosjt......
ja som kedysi rada zehlila al e uz ee...
oki idem ja uz domenkov.........
tie krize nechapem..chodim naobliekana...jak trdlo..pančucháče mam az po cecky 😀 😀 😀 😀
tak pekny zvysok dnika............pridem este dnes..

veronika297
4. feb 2009

Že len 12 dni od dobratia..ved to je už dost..testni v piatok neodkladaj to.
Ty už ideš domkov a to ako..aj ja chcem isť 😢

martina05
4. feb 2009

Baby, mňa z toho Duphastonu asi porazí.... Od 15-16 DC som mla špinenie , potom to prestalo, dnes osm 19DC a zase........ tak to teda neviem čo z toho bude. ........

veronika297
4. feb 2009

že by sa uchytilo malinke ? 😵
Inak neviem poradit mne sa to nestalo. 😒

gerdusha
4. feb 2009

baby, dnes beriem 8. den Duphaston a meriam si BT. Odkedy som zacala brat Duphaston, mam pravidelne 36,8. Kazdy den ako cez kopirak. Pred 1. dnom brania D som mala 36,3 a potom mi to takto skocilo. Ani mi nejde o to, ze to tak skocilo hore, ale o to, ze je to kazdy den rovnake. Nema niektora podobnu skusenost? Myslite, ze je ta teplota skreslena Duphastonom?

veronika297
4. feb 2009

gerdusha ešte som nepočula že by dufik skresloval teplotu 😒 tak neviem

korenka
4. feb 2009

ano,D skresluje teplotu,to som tu niekde čítala..........
a annavi,ano pocit akoby na chrípku je príznakom tehu!!!!!!!!!!!! 🙂
ja beriem dnes večer poslednú,tak a uvidíme............. 😕

gerdusha
4. feb 2009

korenka, na letaku je napisane, ze Duphaston neovplyvnuje teplotu, tak neviem...ale..hm..nuz..fakt neviem...preto sa pytam 🙂

shaarka
4. feb 2009

gerdush - kuk moje grafy. P je duphaston - progesteron.
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

gerdusha
4. feb 2009

shaarka, hmm..tebe sa ta teplota "meni"..🙂...nemas ju ako cez kopirak...vazne rozmyslam, ci sa mi nezasekol teplomer 🙂

shaarka
4. feb 2009

gerdusha, nemyslim... mne sa pacia vyrovnane teploty, podla mna by to aj tak malo byt. ved tie skoky v desatinach stupna su fakt nepodstatne. hlavne ze si mala ovu a ked sa teraz drzi, tak nech sa drzi co najdlhsie! 😉