Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

adrianka127
6. feb 2009

annavi - a na kolku si objednana?

annavi
6. feb 2009

no su tam dnes do 12 tej ....tak o pol jedenastej prcham z prace.....

veronika297
6. feb 2009

Adrianka ste pekne rozložený po Slovensku 😎 ..Ja pochádzam z Trenčianskych Stankoviec a pracujem v Novom Meste.
Annavi tak za hodinku prcháš z práce.Ja tu budem dnes do tretej..

annavi
6. feb 2009

taak v pondelok dam vedieeet 😉

annavi
6. feb 2009

baby ja som z vychodu..........na zapad ma zaviala praaca............. 😎 bývame pri Dubnici....ja pracujem v Nemšovej a drahy v TN........ 😎
jaaj baby moje zacinam byt nervozna...........

veronika297
6. feb 2009

annavi tak to ta pekne zaviala práca 🙂
neboj všetko dobre dopadne ...som fakt zvedava čo a ako.

annavi
6. feb 2009

no to ano zaviala...mamina to este stale nemoze predychat..ze som tak daleko....
😒
no veronca dufam ze bude oka vsecko........ 😉

veronika297
6. feb 2009

akurát som sa chcela spytat že ako to beru doma..moja mama mala dost ked som pracovala v Piešťanoch a chodila som doma na víkendy..
Dnes ta nič nebolí?

annavi
6. feb 2009

no my si s mamkou dost casto volame...
dnes veruze nic...........ani brusko ani prsia..nic.........akokeby prutikom šibol 😀

veronika297
6. feb 2009

no to je fakt zvláštne..žiadny náznak mrchy ani nič...hmm

annavi
6. feb 2009

noo.........ziadne nic.......je mi fajn..trosku ma picha v lavom vajecniku ale inac pohodka...oproti tym 10 dnom...ked som mala mrchovske bolesti.............

veronika297
6. feb 2009

Kde chodíš k doktorke?

annavi
6. feb 2009

do dubnice..........

annavi
6. feb 2009

idem uz papa

veronika297
6. feb 2009

držím palčeky papa 😉

korenka
6. feb 2009

annavi,tak držím palce u dr.,škoda,že si našla len jenu /....aj ja som si myslela ,že si tehu fakt,no uvidíme,čo ti povie,pichne ti určite vyvolávačku a asi zmení lieky,sú aj iné,tak daj vedieť potom.
ja som dnes 27DC a zatiaľ nič,čo min.cyklus som už špinila,ale to ešte do večera môžem,aj brucho ma už pobolieva,takže najneskôr do nedele podľa mňa príde.

adrianka127
6. feb 2009

ahoj korenka, a kolkaty cyklus beries D?

korenka
6. feb 2009

druhý...........v prvom som dobrala a na druhý deň som už špinila,po 3 dňoch sa mi to rozbehlo až moc

veronika297
6. feb 2009

Mne naštastie dufik zabral aspon v tom že ich nemám silne a mám ich do 5 dní.Ked som ho nebrala vždy mi trvali týžden a dlhšie.ja som zatial nemala z D špinenie.

adrianka127
6. feb 2009

no som na tom podobne...mne sa tiez pekne rozbehla, ale aj rychlo skoncila MS bola len 4 dni, co je super... 🙂 Tak uvidis, no ale ak ani zajtra nepride mrcha, tak je tu velka nadej. Merias si BT?

veronika297
6. feb 2009

korenka kolko sa snažíte?
Beriete ešte nejaké vitaminky na otehotnenie okrem dufiku?

adrianka127
6. feb 2009

ja hej... beriem gynex a veelmi zriedkava si supnem calibrum baby-plan 🙂

veronika297
6. feb 2009

Kupovala si to na predpis alebo len tak..Ja nemám nič iné ale chcela by som si kupit nejaké vitamínky len neviem či potrebujem recept alebo nie.

korenka
6. feb 2009

ano,beriem asi od septembra,od kedy sa aj snažíme ( ako martinka ) calibrum baby plan,aj kys.listovú,každý deň hneď ráno po jednej tabl.
brala som aj ja gynex...............ale považujem to za zbytočne vyhodené prachy,nič mi neupravil,žiadna zmena...... 😖

korenka
6. feb 2009

ja som mala po prvom dobraní až 9 dní aj s troma dňami špinenia 😠

adrianka127
6. feb 2009

ja som gynex objednala cez net - kyselinu listovu a D mam predpisane od doktora, ale z tej kyseliny dost priberam, tak som si kupila Calibrum

veronika297
6. feb 2009

a teraz sa ti už mrcha upravila ?
Mne je dnes celý den zle ..boli ma stále žaludok,už aby som išla domov

korenka
6. feb 2009

ja som si kys.listovú ,aj calibrum kúpila v lekárni a gynex cez kamošku.
no,mne sa upravil cyklus pri prvom dobraní a to totálne,mávala som 40-45 dňové,aj to len po vyvolávačke a po prvom dobratí už na 27.deň špinenie........takže super,len strašne silné,celé kusy,som tu,v robote "zomierala" 😖

adrianka127
6. feb 2009

ja som zas nemala az take silne...ja som nikdy nemala silne kramy...ale cykli tiez 45-50 dnove... na vyvolavacke som este nebola...

annavi
6. feb 2009

ahojte baby---------
no bola som u Dr..........tehu vraj som neni..ze to nevidno .........na UTZ.......
Dr. len tocila nechapavo hlavou ze preco mrcha nedosla........pichla mi agolutin....tak uvidime....v pripade tehu vraj agolutin podporí fazulku....tak uvidime........ 😉
bolesti uz nemam chvalabohu....toť vsjo...tak pekny week babule...........