• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

17. júla 2017 
kocky, ukazte graf! :grinning:
3. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa vklada?? :confused:
3. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, kliknes si vlavo na Sharing, potom das Home Page setup, potom niekde nizsie na stranke si kliknes na Create your own page (alebo nieco take) a potom budes mat hore v ramceku link, kotry sa konci ciselno - pismenkovym kodom. to je to.
3. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, len aby to neboli dvojicky :slight_smile:)))))
nepichli ti pregnyl? nahodou.
a je to dost zvlastne, ale hlavne, ze to LH mas. to je dobre. i ked ovu moze byt aj neskor, nemas tam iny graf, takze nevieme, ci 36,4 -36,6 su uz poovulacne teploty.
3. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meriam prvy cyklus a s tymi dvojickami nestras :stuck_out_tongue_closed_eyes: uplne by mi stacilo jedno :wink: inak som brala clostylbegyt, teraz druhy mesiac 5.-9.dc jednu tabletku a na folikulometriu som nechodila...
3. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, nechodila??? no to je divne...
3. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bohužel graf přihodit nemůžu..nemám..
3. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nechodila som, som mimo sr, po roku snazenia ked sa nedarilo, zasla som za svojim dokym, ked som bola doma, predpisal mi clostylbegyt 2 tablety 5.-9. dc, hned som otehotnela, no v 12. tyzdni aj potratila....ked som toho roku absolvovala vysetrenia, inak boli mi zistenie pozitivne pritilatky, ci take nieco , liecila som sa 12 dni prednisonom, dost velke davky a ked som mu spomenula, ze este mam balenie clostylbegytu, tak vraj ked sa nepodari prvy cyklus ( mimochodom po vysadeni antikoncepcie) ze si mozem nasadit po jednej tabletke...takze toto je 3. mesiac co sa snazime ....(prvy krat po vysadeni anti nevyslo, druhy s clostylom tiez nie, toto je treti cyklus )
3. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka - to s tymi lekarmi mas pravdu. a nie len s gynekologmi. vela krat si clovek skorej sam zisti co mu je, ako lekar. mam s tym tiez skusenosti, neboj.
3. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkamci, aha, ze nemas graf. prepac, nebola som tu uz par minu, som si nevsimla, ze si odpisala. :slight_smile:
a spravne som to pochopila tak, ze si cca 14.DC a stale sa ti teplota drzi na 36,5?
3. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, no tak hadam to do tretice vyjde a vydrzi! :dizzy_face:
makdi, no co uz :unamused:
3. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu aj ja :slight_smile: ako ste sa rozpisali :slight_smile:
shaarka ja som si minuly cyklus merala a stale som mala od 36,5 - 36,7 len raz som mala 37,1 a to som si merala asi o 2 hodiny neskor ako normalne.
tento cyklus som este nestihla :frowning2: davam si na cas, dnes som chcela len som nevedela v tej rychlosti najist teplomer. :slight_smile:
3. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharrka:ano..akorát snad 2 dny byl výkyv o 1 stupen..Trochu mě to znervoznuje protože minulý cyklus mi teplota vyběhla na 37 ..měla sem i pozitiv ovu testy..A tento měsíc jsem měla taky pozitiv testy -už by mělo být asi 3 dny po ovu a teplota stále stejná,nízká 36.5 :frowning2:
Do toho kapu jeřáb ptačí--
3. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamci, tak mam len jedno vysvetlenie, aj ked neviem, ci je spravne.
vajecniky sa striedaju (nepravidelne) a je teda dost mozne, ze min. cyklus si mala folik, dost LH a dobry vajecnik, folik praskol. tento cyklus moze byt vajecnik taky, ze proste folik nevladze prasknut. to sa stava napr. pri PCO, ked ma vajecnik zhrubnutu vrstvu. :unamused: ine ma nenapada.
3. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka:no folík mi měl prasknout dle folikulometrie cca v sobotu..neni ještě brzy ?nestoupne to třeba?
Já mám asi lh v moči dost ,protože oba dva cykly co jsem dělala ovu testy -tak byly dost silné pozitivní třeba 4 dny za sebou
3. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ÚPLNĚ JINAK:pokud tedy teplota nestoupne..ovulace neproběhla.-chápu to dobře?
3. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamci, tak ano, na 99% je to tak, ze ked teplota nestupne, ovu nebola. ale ja aj tak napriek tomu vsetkemu pred MS testujem, lebo si chcem byt ista. aj teplomer je len stroj a aj motyka moze vystrelit.

s tou folikulometriou je to take... no, slusne povedane, - pravdepodobne. folikulometria predpoklada, ze folikul rastuci nejakou rychlostou praskne. matematicka rovnica. ale potvrdi to podla mna len BT :unamused: niekomu praska 19 mm folikul, ale poznam babu, ktorej praska az 30mm... tak si vyber :grinning:
3. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ty pracujes v tomto odbore? ked o tom tolko vies??? :slight_smile: :slight_smile:
3. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka:takže nezbývá než čekat.. :slight_smile:
3. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamci, no veru hej. ja by som pockala urcite aspon este dva - tri dni po tom, ako LH test uz pozitivny nebude. ak ani po 3 dnoch od negat. testu teplota nestupne, tak si mozes dohpaston nasadit zial bez ovulky. pokial teda nechces cakat este dlhsie...

mirm, IP
3. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharkaa:no já už měla test negativní před pár dny..takže z toho asi nic nebude.Bez clostilu jsem asi jalová :unamused:
3. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak to je zaujimave... neviem, nedocitala som sa zatial, ze by folikuly nenarastli a LH napriek tomu stuplo az na pozitivne ovu testy. :unamused: mozno bude vediet niekto iny.
kamci, ale mala by si sa zaregistrovat na WK alebo FF :wink:
3. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/27b683
tu je moj graf baby, chcem sa spytat, je normalne, ze odkedy mi stupla BT drzi sa stale na rovnakej hodnote?
3. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Juli, je to možné..., ovu byla
3. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky pajass, ale nikdy som nemala stale rovnake teploty,preto ma to zmiatlo a ani hlien nemam ukazkový :unamused:
3. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharkaa:já bych se ráda zaregistrovala..ale mi to nejde..už sem to tolikrát zkoušela.. :sunglasses:
3. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharkaa:já mám aspon ten českej kalendář kde zapisuju bazálku..ale graf bohužel zaslat nejde :confused:
3. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkamci, ja by som ti aj pomohla, ale uz som si vycerpala vsetky pozvanky, uz nemozem pozyvat :unamused:
3. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharkaa:jaké pozvánky máš na mysli?to nějak jde?
3. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok