• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

17. júla 2017 
reisi, ake homeo beries? Podla mna aj to dost pomoze.
A kočky chcem sa opytat, ako zistim, ci ovu prebehla teda okrem vytoku a tak... :unamused: :astonished: :wink:
29. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eninka ja si robim ovu testy a plus ked mam ovu tak mam vyrazky proste pred ovu a po nej nic a okolo nej mam na tvari aj chrbte - fujjjj ale aspon viem kedy mam :grinning:
29. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eninka meraním bazálnej teploty :slight_smile:
29. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga , jasneeee :wink: ze mi to nenapadlo :wink: :wink: :wink:
a inak kočky, čo máte nove? Kolko novych tehuliek mame v teme Duphaston? :wink:
29. máj 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si bazalku nemeriam, lebo neviem vstat na rovnaku hodinu a to je problem :astonished: :astonished: proste ja a bazalka neeee :pensive:
29. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eninka27, teda dobrá otázka, kto po Duphastone otehotnel????
30. máj 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvett a budik nic? Aspon zmerat a sup spinkat :slight_smile:
bielalady dodavam si optimizmus :slight_smile:
31. máj 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no eninka ja mam problem s tym, ze ak si aj dam budik napr. na 6:00 kazdy den tak niekedy sa zobudim uz o 5:00 a potrebujem ist na WC a ono sa pise, ze by si to mala merat v rovnaku hodinu cize uz mi to nevychadza...ja som vo vstavani taky neporiadnik :grinning:
31. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eninka, beriem viac druhov homeopatik na celkovu harmonizaciu organizmu.
Ja tiez nemeriam BT, viem kedy mam ovulaciu podla hlienu a to mi bohate staci.
31. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvettka, poznam , poznam :wink: no tak to posun na normalnejsiu hodinu , aby si to zvladla vstavat v rovnaky cas
reisi , skusim to aj tak , aj merat, j sledovat a podobne :wink:
1. jún 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eninka, ved to je len dobre sledovat BT, budes si do detailov poznat cyklus.
Ale u mna je to uz nerealne, snazime sa pomalinky dva roky a jednoducho posledne mesiace sa mi to uz nechce riesit a sledovat. Takze to nechavam na prirodu.
1. jún 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... ja som v 6 tt a asi v 5tt mi ho doktor predpisal, lebo som spinila a bali sme sa potratu ... zajtra idem na kontrolu ... ale mam trochu strach, lebo mi je fakt mizerne ... tazko na zaludok, bolesti v bruchu ci dokonca mam pocit i na chrbte alebo oblickach ... fuj ... podla mna to mam z tych hormonov. Prve tehu som nic vobec necitila/ ale ani som nic nebrala/ a toto druhe je otras. Ma niekto takeho skusenosti? Do kedy ho budem musiet brat? Pokusim sa zajtra dohodnut s doki, ci sa neda vysadit. Potratu sa sice bojim viac ako bolesti, ale je mi fakt dost zle.
1. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky! este som medzi vami nebola, aj ked sem tam mrknem a precitam... chodim do Gyncare v Ke, a chystam sa na Ket...no teraz potrebujem poradit. som velmi nestastna, lebo som poplietla davkovanie liekov ...beriem DUPHASTON a estrimax ... nejako som prepocula dokiho, ze to len 10 dni a potom mam prerusit a cakat na mrchu. ja som ich brala v kuse (5 dni navyse), mrcha dosla ale neviem, ci to nebude mat nejaky zly vplyv uz mi 3x zlyhala priprava, stale nejaky problem, raz som ochorela a zacala brat antibiotika, potom mi nerastla sliznica.... a teraz toto. som nestastnaaaaaaaa... co mam robit??? mozno len zbytocne stresujem ale ...
:unamused:

ak mozete, tak dajte nejake rady....

tak zatial pa
1. jún 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanikad, ja som brala dufaston do 20 tt. Neviem , ci mozes mat z neho take pocity, skor si myslim, ze su to tvoje prirodzene hormony kedze si tehu...
Marsi, no prepocula si, stava sa ... nemusi ti to pokazit pripravu. Stresujeme obcas vsetky a hlavne tie co sa snazia dlhsiu dobu.Vela stastia!
1. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi, joooj, moja, ale stane sa , ze v zaplave informacii a vsetkych rad a odporuceni som aj ja isla od doktorka z taaakou velkou hlavou a aj som doplietla vela veci, no myslim, ze by bolo najlepsie mu zavolat alebo sa s nim nejako poradit, Hlavne ale pozitiivne mysli , to bude ok.
A v Gyncare Ti spravili komplex vsetky vysetrenia ?
2. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikki23 - ja mam ten isty problem ze som akoby krvacala aj mimo kramy, lekarka povedala ze je vsetko v poriadku, ze sa mi to upravuje (predtym som mala 48 dnovy cyklus a snazime sa o babo). Ja zacnem po kramoch krvacat ked mi zacne ovulacia, cize na nejaky 14ty den...dost ma to stve lebo ked sa chceme snazilkovat tak to sa moc vtedy neda....
2. jún 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som brala duphaston od 5 tt.pre opakované potraty.Brala som do 16tt,dokedy nezačne pracovať placenta.V 7tt.som krvácala bola som 3 dni vnemocnici.Vdaka bohu už mám 2,5 mes.dcérku.Držím prsty, nech to dopadne dobré každej.
2. jún 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne predpisal duphaston doki tiez asi v 5tt-ale nikdy som potrat ani nic podobne neprekonala..povedal, ze pre istotu...a dobre urobil, pretoze v 8tt som koli krvacaniu bola skoro tyzden v nemocnici..tiez som ho brala pokial sa poriadne nevytvorila placenta a potom uz len vitaminy pregnium...aj v 20tt som bola koli krvacaniu v nemocnici ale nastastie zistili, ze mimi je v poriadku. len sa mi vytvoril polyp, ktory, ked sa prekrvi, tak krvaca-ale babatku nijako neublizi-tak dufam, ze najblizsie sa v nemocnici objavim az pri porode :slight_smile: prajem vsetkym snazilkam aj tehulkam vela stastia :dizzy_face:
2. jún 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: aj mne predpísal doktor pred mesiacom (v 7tt) duphaston, nakoľko som tiež začala krvácať, a bola som týždeň v nemocnici. Teraz ho mám užívať do 20tt, aby sme predišli krvácaniu. Aby som neporiekla, zatiaľ slúži tak ako má a dúfam, že aj bude. Veľmi som sa zľakla, som prvý krát tehotná a nerada by som o bábo prišla.. ale to určite každá budúca mamina. Tak dúfam, že všetko dobre dopadne, nie len mne, ale aj vám všetkým.. držím palčeky :wink:
2. jún 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky zienky za prispevky :slight_smile: uz som v podstate pokojnejsia tak zacinam verit tomu, ze to bude OK a nejako to zvladnem :wink:

vsetkym tehulkam drzim silno palceky, aby ste boli v klude cele to krasne obdobie a mali krasne a hlavne zdrave babetka :slight_smile:
3. jún 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awalancha3 - neskutočne si ma povzbudila.
Mávala krámy tak 3-4 x do roka. dostala som vyvolávačku a doktor mi predpísal duphaston. Tiež na 16 den cyklu.
tak som zvedavá ako do dopadne. Mala som z toho celeho hrozny strach, všetky tie vedlajšie ucinky a podobne. ale pozerám že ty už cakas babo, takže to ide. :slight_smile: inak gratulujem.
Mám ešte jednu otázočku. Mám brať duphaston od 16. dna cyklu 2 tabletky. Je jedno kedy si dám tabletku. Baby ako to beriete? ráno, vecer, pred/po jedle, či to je jedno? Mne len doktor kázal 2 x 1 tabletku, a proste ma vôbec nenapadlo spýtat sa či je jedno kedy.
6. jún 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nukushka, ja beriem Duphaston rano, vecer, vzdy po prebudeni a pre tym ako si lahnem do postele... nezavisle od toho, ci som najedena alebo nie, to myslim nema ziaden vplyv...
6. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciya83

Tak vitaj v klube :slight_smile: ja som mala 2x do mesiaca kramy. Bola som na hormonalnom profile, lenze vysledky skreslilo bratie Duphastonu, cize asi tak. Zatial mam pauzu od tabletiek beriem akurat kyselinu listovu. :slight_smile: a najblizia kontrola zase az ked mi skoncia kramy, ktore by som uz ani nechcela dostat ,,,,,,uz aby to konecne vyslo. :wink:
7. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte otázka, ked beriem ten duphaston aké sú príznaky tehotenstva? Tiež nedostanem krámy? Nechcem si každú chvílu robiť test.
8. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikki23, drziiiiiim Ti palce teeda :wink:
nikushka, no myslim, ze normalne klasika priznaky tehotenstva, myslim, nic mimoriadne :wink: ja by som si asi tiez robila kazdu chvilu ale test :wink:
8. jún 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky mám dotaz krvácela jste po Duphastonou některá? Beru to od 15 dne jednu tabletu 10 dní zítra sem měla vzít poslední a krvácím jak z vola :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky sorry ak sa spytam to co uz tu je napisane, ale potrebujem poradit. Beriem duphaston od 14-dna cyklu, a mala som 29 dnovy cyklus ale teraz mi mala dojst mrcha a nic, tak mam brat duphaston az kym nepride mrcha?
22. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mě Duphaston taky udělal pěknou paseku, brala jsem ho 21-25 DC asi 3 cykly a ten poslední ted co jsem ho měla brát jsem se rozkrvácela už 20DC aniž bych ho brala. Jsem zvědavá, co na to doktor..... :unamused:
22. jún 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile:
Čo sa týka bratia duphastonu tak by sa mal brať 10 dní a po jeho dobratí by sa mala do 10 dní dostaviť mrška, ale býva normálne aj keď mrška príde počas užívania duphastonu. Chcela by som sa Vás opýtať nemáte niektorá skúsenosti s užívaním Clostilbegytu? :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2010 o 19:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @mrnous1
........... brala som clostil a lekar mi ho napisal na 5.-9.DC 2x1
22. jún 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok