• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

17. januára 2017 
@ema72 tak to je dobre, je to v iných rukách ak je toho progesterónu dosť, tak to tam vydrží :wink: len sa veľmi nenamáhaj,a dobré je papať tehu vitamíny, a z toho magne B6 :wink:
18. jan 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ano presne Katka, dnes som 26DC..ovulka pravdepodobne prebehla okolo 5.1. pretoze som ju citila, aj som mala vytok...ovu na sebe poznam, tak sme snazilkovali :slight_smile: duphaston beriem na upravu cyklu, uplne prvy krat, nakolko v decembri som bola na vyvolavacku, mrcha dosla 23.12. rano, trvala 4 dni, bola silna..ale mrcha mi predtym meskala cca 3 tyzdne, tazko poved pri mojej nepravidelnej... Kolko dni po dobrati duph. mi ma prist mrsina? Joj keby si mala pravdu, ale necitim sa nijak zvlastne, obcas hlavne vecer ma bolieva podbrusko, ale inak nic... Myslis, ze sme mohli otehotniet? A dakujem za tvoje odpovede, si zlata :slight_smile:
18. jan 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matulka82 Matulka, dufam, ze to spinenie znamena tehu, len mi je cudne, ze je uz treti den, ale vzdy len rano, poobede ani vecer uz nie je... len rano po prvom vycikani utriem hnede, predvcerom a dnes aj s troskou krvi..joj tak by sme sa potesili, keby som bola tehu :slight_smile: nuz, uvidime, musime este pockat :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 mrcha by mala prísť od 3-7 dní po vybratí, tak uvidíš, mohla by si byť aj tehu, ak ste mali styk na ten hlien, ak to nebol výtok, je to nie čo iné, no niekto to takto volá :wink: ktorý deň cyklu si mala ten najlepší hlien a ten styk?
18. jan 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 Katka 5teho jan. som mala najlepsi hlien a aj styk.. a aj dva dni pred aj dva dni po.. pre istotu :dizzy_face: najradsej by som testovala kazdy den :grinning: v skrinke ma caka clear blue test :slight_smile: v nedelu som robila mamatest, alebo aky to je, s takym modrym koncom a bola / :frowning2:
18. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26tak ovulka bola 6.1. je deň po tom naj. hliene :wink: ak sa ten hlien predtým menil, a bol dobrý tak sa mohlo podariť, takže by si bola teraz 12DPO, tak už môžeš ráno skúsiť test, držím palce, ak ťa mrcha nepredbehne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak pa a test ten najcitlivejší
18. jan 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 joj Katka, vlievas mi nadej :grinning: :wink: rano testujem a dam vediet a este mi prosim povedz, aky test je naj? najcitlivejsi? :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 mamatest10 :slight_smile: tak pa držím palce :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ja mam teraz ten co bezi na reklame, digitalny...nemam skusit ten? ale kupim aj mamatest10 ked treba :grinning:
18. jan 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 to neviem :unamused: ten mamatest je najlepší :slight_smile:
18. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 dobre, kupim...snad mi nepredaju pokazeny :grinning: :grinning: a este raz dakujem za rady, zajtra dam vediet...drz palce :dizzy_face:
18. jan 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jan 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 Ahoj, tak ako si dopadla, moja? :unamused:
19. jan 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neviete ci ma Provera 5 mg rovnaky (alebo podobny) ucinok ako Duphaston 10 mg. Tiez ju beriem 2 x 1 10 dni.....teda ci mozem cakat aj po provere ms, lebo po Duphastone som ms vzdy tak na 5. den po dobrani dostala.
19. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame je to ako dufík 3-7 dní od skončenia začneš krvácať, ja som ju brala 2 roky, akože na úpravu cyklu a nič nepomohlo :wink:
19. jan 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 a nevadi, ze je to polovicna davka (len 5 mg)? Lebo ja mam uz dlho problemy s ms a zatial zabral len Duphaston. Tak verim, ze zaberie aj Provera.... :wink:
19. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame nevadí, bude tam toho progesterónu menej, ale krvácať začneš neboj :wink:
19. jan 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 tak to si ma potesila :slight_smile: lebo idem na prvy cyklus IVF a ms MUSIM dostat, nakolko su tam potom dolezite vysledky krvi a sono a od toho zavisi dalsia davka injekcii, dakujem za radu :wink:
19. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame musíš to riešiť až tak radikálne že IVF? ja som proti tomu, ale to je môj názor, tak pa :slight_smile:
19. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 hej, inej cesty uz niet.... presla som si mnohymi operaciami, problemami a verdikt dr. je, ze bez IVF nie je ziadna sanca.....
19. jan 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame aký bol problém ak môžem vedieť?
19. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 mas IP
19. jan 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ame ahoj Katka, tak rano som testovala a jedna ciarka :frowning2: vcera som si kupila test woman secret.. Mamtest v lekarni nemali, tak som nechcela ist nahanat do dalsej. Neviem, ci je spolahlivy, ale neriesim, pockam co bude dalej, dnes mam cely den svetloruzove spinenie... Nic silne vobec, len pri utreti, mozno sa mi mrcha rozbieha alebo neviem. Bolesti nemam ziadne, lebo ked mi mrcha zacina tak zvyknem to citit. Nuz, uvidime, ale dakujem, ze si na mna myslela :slight_smile:
19. jan 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 tak sa potom ozvi, či mrcha došla, pa :slight_smile: verím že nie, škoda, že ten mama nemali, tamten nie je veľmi ok :unamused: skús ten digi, počula som že je dobrý ale z ranného moču
19. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 myslis, ze mi ten test nemusel ukazat pravdu? ale aspon nejakeho ducha tam mohol smahnut :grinning: Pockam zopar dni a ked nepride riadna mrcha testnem s digi :wink: a dam vediet co a ako... :slight_smile:
19. jan 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 ahojky, dlho si sa neozvala tak oko došla mrcha? :unamused:
25. jan 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahoj Katka, dosla mi mrcha, v piatok, riadna silna :frowning2: dnes mi uz konci pomaly... tak nevadi, februar to isti :grinning: potom sa ozvem :wink:
25. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 to mi je ľúto :frowning2: tak nech to výjde nabudúce :wink: aj mne tak pôjdeme do toho spolu
25. jan 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 Jeeej Katka a ja som si ani nevsimla, ze aj vy pracujete na miminku, tak to by bolo skvele keby sa nam obom zadarilo, velmi drzim pazdurky :slight_smile: a ako dlho sa uz snazite? Ktory DC si?
25. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simika26 taký 3 mesiac, teraz m.s. :wink: ďakujem :slight_smile:
27. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok