Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
15. jún 2011

@cecil36 🙂

sarafortuna
15. jún 2011

http://www.nativeremedies.com/ailment/increase-...

tie symptomy na mna aj sedia... 😉
vypadávajú mi vlasy - aj som sa kvôli tomu dala ostrihať,
akné mám dlhodobo
aj nálady v poslednom čase badám...

katarina104
15. jún 2011

@sarafortuna tak to neviem asi sa zvraštil, ale podľa teploty nebola 😔
@janine6623 ja by som neriešila, sliznicu, ale cyklus po vysad.hak to trvá dlhšie, kým sa vaječníky prebudia, netreba to síliť umelými liekmi 😉

katarina104
15. jún 2011

@sarafortuna no preto som ti odporúčala tú B6 😉

janine6623
15. jún 2011

@cecil36 Ved práve, podľa toho ako ma sleduje ju aj mám po clostyle nižsiu, a nevim čo mám robiť aby som ju zvýšila. Tie lieky čo hovoríš, mi on nechce predpísať, že to riešia už v centre.

cecil36
15. jún 2011

@janine6623 a aku mas sliznicu? Najmensia na otehu by mala byt 7mm. Na zvysenie sliznice pomaha alchemilkovy caj 3x denne 2dcl + cervene vinko 😉 Ale nie u kazdeho to zaberie po clostile. za vyskusanie nic nedas. Inak ak ovu mas tak by som clostil nebrala, pripadne dala spravit po dva mesiace folikulometriu, ze ci ovula fakt nechodi. Clostil je svinstvo, ktore je karcinogenne a preto sa moze brat iba 6x za zivot.

sasena033
15. jún 2011

@katarina104 ahoj Katka..takz ezatial vsetko ok kuk graf http://www.fertilityfriend.com/home/34a754 ..len 2 dni som mala zapal moc.mechura som pila urol.caj a urinal uz je to lepsie... beriem vsetko akosi hovorilaa ten lanovy olej brat cely cyklus 1lyzicu denne,?

annavi
15. jún 2011

@sasena033 ahojky moja..aj ty pijes lanovy olej:??? 🙂 budes ho pit 1 lyzicu denne?? mne na flasticke pise 1 až 3 krat denne..ale ja ho pijem len rano a vecer...hmm...tak neviem... 😕 tiez mas taku malu 300 ml flasticku že?či?

sasena033
15. jún 2011

@annavi ja mam 250ml.a bud 2x denne jednu kavovu lyzicku alebo 1x denne polievkovu...ano pijem uvidime vysledky 🙂

katarina104
15. jún 2011

@sasena033 no vidíš, krásny graf ani dufík ti netreba 😉 áno celý cyklus lyžicu denne 🙂

strihalka
15. jún 2011

tento mesic poprve s duphastonem, ktery mam zajimave naordinovany, pristi mesic j nemu pibude fytosoj...mate zkusenosti?

annavi
15. jún 2011

@sasena033 moja a to si objednavala cez net???ja som ho kupila v lekarni...hmm..mas pravdu uvidime výsledky... 🙂 hadam len tie pozitívne... 😀 no ale ja pijem polievkovu lyžicu 2 x denne.aspon tak to mam napísane v dávkovaní.... 😕tak nevííím...hadam sa nepredávkujem..
@strihalka ahoj moja...no a ako ho mas nasadený???ten dupík?? o fytosoji som ani nepocula este... 😕 čo je to zač?
@katarina104 moja a netreba ziadnu poauzu s tym lanovym olejom???

katarina104
15. jún 2011

@annavi to neškodí, to pomáha, ak budeš tehu tak si dáš pauzu a prejdeš na niečo iné 😉

strihalka
15. jún 2011

@annavi ahoj, fytosoja je nahrazka clostylbegytu na podporu ovulace......ale v prirodni forme...ja mam dufik totiz nasazeny dle papiru a to na 15-24DC a ovu jsem minuly mesic mela 25DC, tak abych si ji podporila amela ji, bo chcem otehotnet ane duphastonem chranit, uz jsem i cetla ze je ot jiny druhy HA☹

annavi
15. jún 2011

@strihalka no moja tak preco ti Dr. nasadila dupík už na 15 den...? ako tu tak čítam tak skoro všetky baby, vratane mna maju alebo mali zle nasadený dupík... 😠 nerozumiem tým doktorom...a pritom vedia ako sa vsetky snazime o babenko... 😠 ja som to tej svoje povedala...mi povedala ze si mam meriat BT, zistit kedy mam ovu a potom po ovu nasadit dupík..hmm...nerozumiem...
moja a ty ako nemas ovulku???nemas ziadne priznaky alebo?hm??

annavi
15. jún 2011

tak toto som nasla o lanovom oleji na webe....sa zda ze je to aj pre muzov velmi dobrééé..hmmm 😉

http://www.teatrade.sk/archiv/doplnky/oleje/ole...

@sasena033 moja možes mi poslat link z kadial si to objednavala???do IP...dííkk... 🙂

strihalka
15. jún 2011

@annavi ovulku mam, no takhle, snazime se dva mesice, prvni mesic jen tak ze jsme to nechali na nahode, nidky jsem neresila kdy mam ovulku a kd ne🙂)nejak me nenapadlo to zjistovat a minuly mesic jsem poprve mrila BT, aj OVU test yjsem mala, sak v albumu mam jasne pozitivni test na 25DC a 31DC jsem byla u doki a dostala jsem duphaston a s timhle davkovanim..
takze taky navrhujes duphaston az po ovulke?

sasena033
15. jún 2011

@annavi moja kuknem..ja som objdnala u nas v lekarni a tam dosiel..

annavi
15. jún 2011

@strihalka..no moja ja som na tom bola tiez takto...ale ja som dupik bravala pol roka...a asi som ho mala zle a priskoro nasadený pretoze si myslim ze ovulku som mavala ovela neskor...20 - 25 DC..som to aj citila pred tým nez som zacala brat dupik - ovulku....ale ked som zacala brat dupik tak sa mi stratil hlien, ovu bolesti.. 😒 sice som mavala ukazkovy 30 az 32 dnovy cyklus...menzes v pohode..ale ovulka neviem ci prebehla...tak som sa na to vykaslala...dupik mam v sufliku a skusim to bez neho.a katka mi dobre poradila taak.....hmm..podla mna skus len vitamínky nejake, odsledovat cyklus, dva pomerat BT, zistit ci mavas ovulku a potom uvidis...hm??? 🙂

katarina104
15. jún 2011

@strihalka tam by som si nebola na istom tou ovulkou, tam je niečo nie dobré, možno aj zluneiz,folik. robili ti HP? štítku, inzulín?

annavi
15. jún 2011
sasena033
15. jún 2011
strihalka
15. jún 2011

@katarina104 2DC jsem byla na krvi, vse zaskrtnuto ohledne neplodnosti, a stitne zlazy, tak uvidim jake budou vysledky,
bohuzel jsem porad nemerila a nejsem si jsita, jestli mi folik prasknul.-(

annavi
15. jún 2011

@katarina104 moja dakujem za link...čo sa tyka m.m . to uz mam naštudované..mala som len "mišuge" z tolkých vitamínov... 😒 ale nasadila som mu to čo si mi poradila tak hádam stači.. 😉 selen zinok éčko céčko. všakže?

katarina104
15. jún 2011

@sasena033 ten mám aj ja 🙂
@strihalka no snaž sa merať stále ak sa dá,,to všetko treba dať do poriadku aj inzulín kuknúť, dajú lieky a bude to ok, neboj 😉
@annavi ok

annavi
15. jún 2011

@sasena033 moja ako tak kukam tvoj grafík hmm..ty mavas tiez take cykly 35 dnove ako ja..hmm.. 😒 to som zvedava na ten moj graf.. 😖 hhmmm....

katarina104
15. jún 2011

dá sa v pohode otehu aj pri dlhých cykloch, tak pohoda 🙂 pa idem už

annavi
15. jún 2011

@katarina104 ano katka dá sa.. 🙂 maj sa pekne... 😎